Bir oyuncu ve bir vücut geliştiricisi bir bara girer… kim steroid kullanıyor?

Matt Weik tarafından

Spor salonunda bir bar mı yoksa “bir yerde saat 5’tir” tipi bir bar mı? Dürüst olmak gerekirse, kimin umurunda? Her iki durumda da, paylaşmak üzere olduğum bu hikaye gerçek şaka. Fortnite Gamer, Turner “Tfue” Tenney arasında ve çok görüş alan IFBB Pro vücut geliştiricisi Greg Doucette’den başka bir şey değil.

Yemin ederim, bazen endüstrimiz o kadar aptal ki, beni güldürüyor ve aynı anda başımı sallıyor. Endüstri haberlerine ayak uydurmadıysanız, Greg Doucette burada aptal yorumlar yapmak için çok fazla ısı alıyor gibi görünüyor (ya da daha doğrusu fikrini dile getiriyor). Ancak, telafi edemeyeceğiniz bazı şeyler var ve Greg’in ağzından çıkan şeyler saf çizgi roman altın.

Kayıt için, bu adamlardan hiçbirini bilmiyorum, bu yüzden kavgada bir köpeğim yok (artık söyleyebilir miyiz veya tüm kar taneleri hayvan haklarını protesto etmeye ve isyan etmeye başlayacak ve PETA’yı bu ifadeyi kullanmaya çağıracak ?). Bu adamlara karşı hiçbir şeyim yok, çünkü onlarla hiç tanışmadığım veya konuşmadığımda onları bastırmak zor. Bununla birlikte, bir soru sormam gerekiyor. Greg Doucette’in Aladdin’deki papağanın sesi olan Gilbert Gottfried gibi geldiğini düşünen var mı?

Peki, sığır eti nerede?
Wendy’nin, içinde bulunduğumuz bu koronavirüs karmaşasının neden olduğu sıkıntılar nedeniyle sığır eti düşüktür, bu yüzden Greg Doucette birisinin birasını tutmaya karar verdi, böylece sığır eti getirebilir. Greg’in bazı YouTube videolarında gezindikten sonra, diğerleri gibi, tüm “natty ya da değil” tür içerik üretimi yapıyorlar. Çoğunlukla buna dikkat etmiyorum, çünkü kimin ve kimin ne arayacağınızı biliyorsanız kimin ve kimin olmadığı oldukça açık.

Ancak Greg bir uzuvda çıktı ve hayatına, hayatımı, hayatını, annenizin hayatını, ilk doğuşumun hayatını, büyükannenin hayatını ve bildiğiniz herkesin anabolik kullanılarak gerçekleştirildiğini bildiğinizi söyledi. Whoa whoa whoa. Meyve suyuna giriyor mu? Öyle değil mi?! Ama cidden, yapsa bile kimin umurunda? Ne önemi var? TFUE’nin sonuçlarını sadece doğal yola gitmeyle ilişkilendirdiği hiçbir şey görmedim.

Suç yok, ama TFUE’nin dönüşümünü gördün mü?
Tfue’yi ve yeni fiziğini vurmak için burada değilim. Dostum bir oyuncu – neden çerçevesinde ne kadar kas olduğunu umursasın? Tfue çıktı ve Greg Doucette’in yanında sahneye atlayacağını ve kıçını atacağını söyledi. Tfue şimdi daha büyük bir küçük adam (eğer bu mantıklısa?).

Yine, tfue’yi biraz çalmıyorum. Bence yeni dönüşümü iyi görünüyor ve spor salonundan hoşlandığını ve sıkı çalışmasından sonuç gördüğünü görmekten mutluluk duyuyorum. Daha iyi yediğini ve ağırlık odasında daha ciddi olduğunu söyledi. onun için iyi! Onu alkışlıyorum.

Ayrıca tfue’yu takip ettiği için alkışlıyorum. Kutsal Snap, Crackle, Pop, Rice Krispies – Bu kedinin Twitch’te 5.5 milyondan fazla Instagram takipçisi ve 8.5 milyondan fazla takipçisi var. Ne ne?! Ve burada annem bana daha gençken video oyunlarının beynimi çürüteceğini ve bütün gün oyun oynayamayacağınızı söyledi. Kahretsin … o yanılmıştı! Bu çocuk banka yapıyor ve sadece video oyunları oynamak için büyük bir takip ve etkisi var! Neredeyse bu saniye bir oyun sistemi satın almak istememi sağlıyor.

Bununla birlikte, (şahsen) Tfue’nin yeni görünümünü elde etmek için anabolik kullandığına inanmıyorum. Bu sadece benim görüşüm ve sen (Greg Doucette gibi) fikrimle ilgili yanlış olduğumu düşünebilirsiniz ama sadece görmüyorum.

Otobüse biraz geri dönelim. İlk çalışmaya başladığınızı hatırlıyor musunuz? Birkaç ay sonra, muhtemelen bazı güzel boyutlar kazandığınızı keşfettiniz (antrenmanlarınızı kum torbası yapmadığınız sürece). Bu artışları yağsız kas kütlesindeki “noob kazançları” ya da ilişkilendirmeyi hissettiğiniz komik bir terim olarak adlandırabilirsiniz. Resimlerden önce ve sonra TFUE’leri görmediyseniz, başlangıç noktasında bir raydı.

Vücut geliştirme ile bilmeniz gereken gibi, her şey duman ve aynalarla ilgilidir. Tfue, Rebuttal videosunu Greg Doucette’e yaptığında, onu resminden önceki kadar küçük göstermesini sağlayan bir tişörtdeydi. Tfue büyük bir ahbap değil. Bununla birlikte, doğru aydınlatma, bir pompa ve dik açı ile kendinizi oldukça dang jakı gösterebilirsiniz. Ve hayır, resmin de Photoshopped olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen bir sürü fotoğrafı vardı ve en iyisini seçti. Sektördeki diğer herhangi bir fitness etkileyicisinin günlük olarak yaptıklarından farklı değildir. Ve çoğu sos üzerinde, o zaman Greg neden tüm insanların bir oyuncusunu seçiyor?

Sıska bir ahbap olsaydınız, fiziğinizin görünümüne küçük bir boyutun ne yapabileceğini biliyorsunuz. Küçük bilekleriniz ve benzeri bir şey olduğunda, kollarınıza biraz boyut eklemek onları kriko gibi gösterecektir. Tfue, kas boyutundaki artışla da başlamak için yalındı, oldukça iyi bir VA gösterebiliyorYalınlığı nedeniyle SCLULITY. Kitabımda ve gözlerimde, görünüşü zamana girip adanmışlarsa herkes tarafından% 100 ulaşılabilir.

Yanlış mıyım?
Burada neyi özlüyorum? Tfue, spor salonuna vurmaktan hoşlanan bir çocuk gibi görünüyor. Bir vücut geliştiricisi olmak ve sahnede yarışmak için değil – heck, tüm bu işkenceden kendini koymak için videolar oynayarak çok fazla para kazanıyor. Muhtemelen şu anda yarışan her vücut geliştiricisinden daha fazla para kazanıyor (ve çoğunun bir araya geldiğinden daha fazla!).

Bununla ilgili düşüncelerin neler? Sizce Tfue yeni görünümünü elde etmek için anabolik alıyor mu yoksa (benim gibi) doğal olarak yaptığını mı düşünüyorsun? Yorumlarda bize bildirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *