MMAFA Creator – Dernek büyüyor ve “Tehdit alıyorum”

Arizona avukatı ve Karma Dövüş Sanatları Derneği’nin yaratıcısı Rob Maysey, bu haftanın başlarında bir podcast’te ortaya çıktı ve savaşçıları organize etme çabalarını tartıştı , anti-tröst davaları, Ali Yasası ve MMA manzarasındaki diğer yasal sorunlar.

MMAFA’nın organizasyon çabaları belki de MMA’daki en önemli kavgalardan biridir ve aynı zamanda zorluk çekmez. Maysey röportajı sırasında, şu anda örgütün bir parçası olan çok sayıda savaşçı olduğunu ve bunların kendilerini kamuoyuna belirleyenlerin çok ötesine geçtiğini açıklıyor. Maysey, uyumlu olarak notlar –

“Gerçekte, savaşçıların yaptıkları şeylere zaten aktif katılımcılar olan çok daha fazlası var. Esasen tüm erkeklere söyliyoruz ‘Rahat olana kadar sizi tanıtmayacağız. Size seyahat etmiyoruz. Kendinizi dışarı çıkarabilirsiniz. Bu süreç devam ediyor. Tıpkı erkekler yaklaşık 7 erkeği halka gördükleri için, 7’sini düşünmeyin. ”

Bu artan sayılar, bazı insanları Maysey’in çabalarının kendisine ve mevzuat firmasına karşı risklere yol açtığı noktaya kadar tatsız hale geliyor. Maysey aşağıdaki gibi yorum yaptı –

“Tehdit alıyorum. Firmam tehdit edildi. Görevim tehdit edildi. Defalarca. Ve son derece küntler. “Firmanızdaki hayatınızı soymak üzere son derece kaba olmak üzere”. ”

Podcast, kısa süre sonra ve tam röportajın sunulmasının yanı sıra teknik zorluklar yaşadığı, ancak MMA savaşçılarını röportajın ‘Bölüm 1’ini dinlemek için organize etme savaşının ayrıntılarını düşünen kimseyi motive ediyorum.

Maysey’e, aldığı risklerin doğası hakkında süslemesini istemek istedim. Cevap verirse bu kısa makaleyi güncelleyeceğim.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

UFC tarihindeki en önemli mücadele – ViewAugust 10, 2015’e göre ödeme yapılmaz 1 yorum
Savaşçılar Muhammed Ali Growth Cancas 14, 2016 için Destek 1 Yorum ile
MMA Savaşçıları Derneği Teamsters Unionbuly 30, 2015’ten “Ali Yasası” ndan destek alıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *