Bu açıkçası bir ayak fetişi blogu olduğundan, sizi ayak parmağım hakkında güncelleyeceğime inandım.

(kaynak)
En son videolarım

Sonra gitti – kitap incelemesi
Harika Dinleme – Kitap ve Podcast Değerlendirme Serisi
Sonra Lisa Jewell tarafından gitmişti – Sesli, Amazon veya Anywhere kitapları satıldı.

‘O zaman gitmişti’ harika bir dinleme mi? İşte benim incelemem!

Daha fazla inceleme için bağlantılar ve öneriler runeatrepeat.com’u inceleyin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 20 saniye

Sıradaki
Golden Retriever haplarını almayacak!
02:19

Canlı
00:00
08:21
04:20

İki hafta önce semptomlarımı açıkladım – en büyüğü, ikinci ayak parmağımı kıvırmanın acıtığı.

Geçen Perşembe günü konumu araştırdığımızda New Balance fabrikasında fizyoterapist / NB ayakkabı araştırmacısı vardı. Gerçekten herhangi bir sonuca varamadı, ancak bunun stres kırığı olmadığından emin oldu. Temel olarak, herkes bana, “Eğer onu kıvrılmak acıtıyorsa… bunu yapma!” Dedi.

İki hafta sonra hala kıvrılmak acıtıyor. Herhangi bir tür daha kötüleşmedi – bu rölenin yanı sıra! Ancak, hala beni ilgilendiriyor çünkü koşmak duruma yardımcı olamıyor.

Yani, bundan sonra ne yapacağımdan emin değilim. Bir hafta daha vereceğim ve hala acıyorsa doktora git. Sadece bu hafta sonları 26 mil (2 yarım = tam) ayak parmağımı öldürecek ve sonbaharda yapacağından endişeliyim.

Ben de aptalım, bu sabah koşum için harika GPS saatlerimden de ücret almadım. 4 mil saatsiz koştum, bu da güçlü hissettiğim için bir serseri ve tam olarak ne kadar hızlı gittiğimi merak ediyorum.

Annemin komşusu birkaç elma muz ağacı vardı. Onları çok fazla gönderdiler ve ben de eve götürmek için büyük bir şey yakaladım. Biraz elma gibi tadı olan küçük, tombul muzlar gibidirler.

Sadece ipucu Salı: Bu hafta işleri değiştirmek için bir badem ezmesi daha deneyeceğime inandım. zayıf fikir. Bu, TJ’nin ketenli kavrulmuş AB ile karşılaştırıldığında harika değil. Bu tür almayın. <- Bu benim ipucum. Pb & j ile mükemmel bir 10 simit vardı. Artı buzlu kahve… Dün gece, tükettiğim tüm kafein hakkında endişelendiğimden beri ev aldığımda biraz melatonin aldım. Bethenny'yi izlemeden önce beni devirdi! Ben onu tv tv tv konuşmadan önce yetişmek zorunda kaldım ... Soru: Tercih ettiğiniz fındık ezmesi nedir? TJ’nin kavrulmuş AB'yi ketenli seviyorum. Güven. Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunlarla devam edin: Şubat 2021'in en iyi yanı sıra miller genel olarak mil Şubat 2021'in en iyi yanı sıra miller genel olarak mil Bu ay tam olarak kaç mil koştun? @RuneatrePeat Instagram Koşucular için Hikaye Şablonu. en iyi koşunun yanı sıra yemek Hafta sonu koşunun yanı sıra güncellemeler yeme Hafta sonu koşunun yanı sıra güncellemeler yeme Merhaba! Nasıl gidiyor? Bu hafta sonu koşusu, yemek yeme ve tekrarlama konusunda hızlı bir özetim var. Oh, aynı zamanda son zamanlarda dinlemem Koşucular için ayak güncellemesinin üstünde ağrı Koşucular için ayak güncellemesinin üstünde ağrı Runner'da ayak ağrısı. Ayak yaralanmamın yanı sıra randevularımı güncelleyin. Acil bakım X-ışını sonuçları bir stres kırığıdır Eğlence Koşu Zorluğu 2. Gün - Koşu Ayakkabıları Eğlence Koşu Zorluğu 2. Gün - Koşu Ayakkabıları Şimdiki koşu ayakkabılarım ve koşularınız için ipuçlarıg ayakkabılar. Yeni koşu ayakkabıları, ayak tırnak uçları ve tam olarak kaç mil y gerektiğinde Koşarken su almak için 3 hack Koşarken su almak için 3 hack Getirmek zorunda kalmadan koşarken tam olarak nasıl su alacağınız. Koşuda vitese ihtiyaç duymayan hidrasyon için 3 hack Maraton Eğitim 4. Hafta Koşuyor, Yemek ve Okuma Güncellemeleri Maraton Eğitim 4. Hafta Koşuyor, Yemek ve Okuma Güncellemeleri Maraton Eğitim Haftası 4. Disney World Dopey Zorluk Eğitim Güncellemesi. Gıda Günlüğü ve Koşarken Dinlenecek Kitaplar ⚡ Shareaholic tarafından .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *