Ağır bir çanta nasıl asılır – 4 en iyi yol

tam olarak ağır bir çanta nasıl asılırır
İçindekiler Gizle
Ağır bir çanta nasıl asılır
Gerekli bilgi çantası ağırlığını toplayın – tam olarak ağır çantanızın ne kadardır?
Asılı Yer – Ağır çantanızı nereye asmak istersiniz?

Ağır bir çanta ne kadardır?
Kirişleri JoistFinding’e tavana bağlayın
Torbayı asmak için gerekli donanımı takın

Delme torbasını tavana monte et
Ağır çanta duvara monte etmek
Freestanding ağır çanta standı artıları
Eksileri

Sarmak

Ev spor salonlarının nihayetinde standart tuğlayı ve harç spor salonlarının yanı sıra, harç spor salonlarının yanında olduğuna inanan Amerikalıların% 60’ından fazlasına katılıyorsanız, o zaman evinizin spor salonunuzu ekleme sürecinde olabilirsiniz. Günün yanı sıra gündüz, insanların uygun ev spor salonlarını üretmelerine yardımcı olmak için serbest bırakılan yeni ürünler bulunmaktadır. Sabit bisikletlerden, koşu bantlarından, egzersiz aynalarından ve daha fazlası, seçilecek çok fazla seçenek var!
Mükemmel bir çapraz eğitim türü olarak hizmet edecek bir ev spor cihazı ile ilgileniyorsanız, o zaman ağır bir çanta almaya bakmalısınız! Verimli olduğu kadar uygun fiyatlı – ne kadar çok istersin?
Ancak, ağır bir çanta almayı seçmeden önce, anlamalısınız ve nereye koyacağınızı kavraymalısınız! İsminin önerdiği gibi, ağır çantalar (veya delme torbaları) ağırdır! Bunun üzerine, kullanmak için takılmaları gerekliliği. Öyleyse, bu olağanüstü egzersiz ekipmanı parçasını göz önünde bulundurduğunuz için, tam olarak sağlanan alanda nasıl asılacağınızı anlamanız gerektiğidir.
Bu yazıda, sadece bunu kapsayacağım! Evden inanılmaz bir egzersiz yapabilmeniz için ağır bir çanta takılacağının en iyi 4 yolunu kontrol edelim!
Gerekli bilgiyi topla

Ağır çantanızın nasıl asılacağını tam olarak anlamadan önce, çantınızı tam olarak nasıl asılı olacağınızı, bunların nasıl bir şekilde nasıl asılı olduğunuzu etkileyebileceğiniz iki bilgi vardır.
Çanta ağırlığı – tam olarak ağır çantanız ne kadar ağır?
Çantanızı asmak için dalmadan önce, çantanızın ağırlığını anlamanız gerekir. Bunu bilmek, tam olarak ağır bir çanta takılacağını tam olarak karar verirken seçeneklerin ne olduğuna dair bir anlama ile donatılacağını bilmek.
Çantanınızın ağır olması, yapmanız gereken çok daha fazla planlama. Benzer şekilde, çantanızın ağır olması, teklifinize bağlı olarak asmak için sahip olabileceğiniz daha az seçenek. Bu bizi toplayacak olan ikinci gerekli bilgi parçasına götürür …
Asılı Yer – Ağır çantanızı nereye asmak istersiniz?
Nereye asabileceğinizi belirlemek Ağır çanta, tam olarak nasıl asılacağınızı seçmeden önce anlayacağınız son şeydir. Delme torbasını kullanmak için size bol miktarda yer sağlayacak bir alan seçmeniz gerekmektedir. Ve, çantayı yumrukladığınızda, salıncın yanı sıra sallanacağını düşünmelisiniz. Hareket, vb.
Ağır çantanızın nereye gideceği gibi uygun bir yere sahip olduğunuzda, ağırlığı anlayacağınız, hangi yöntemin asmak için en iyi yöntem olduğuna karar vermeye başlayabilirsiniz. Ama bunu yapmadan önce. Ağır çanta ve ağırlıkları hakkında daha fazla konuşalım.
Ağır bir çanta ne kadardır?

Ağır çantanızı seçmediyseniz, evin spor salonunuz için asmak istiyorsanız, birini seçmeden önce ağırlığı göz önünde bulundurun.
Çoğu ağır çantalar yaklaşık 70-100 pound ise, 200 pound’a kadar ulaşabilecek bazı gerçekten ağır işler var. Spektrumun tamamen diğer ucunda, 30 pound kadar az değerlendiren bazılarını bile keşfedebilirsiniz. Yani, gördüğünüz gibi, ağırlık çeşitliliği oldukça geniş! Ağır bir çanta için pazardaysanız, ortalamayı hedeflemeyi öneririm. Bununla birlikte, mükemmel değerlendirmeleri ile bir tane keşfedin, ancak sizi de değerlendirmez.
Ağır çantanızın takıldığınız alanın tam olarak ne kadar ağırlığa karar verdiğinizde, sadece çantanın ağırlığını düşünemezsiniz, bu yüzden mümkünse biraz daha hafif yağmaya uygundur. Bu konuda inanıyorsanız, ağır bir çanta yumrukladığınızda, fiili kuvveti, çapa hareket ettirmesi veya bırakılması, torbanın gerçek ağırlığından büyük ölçüde çok daha fazla olabilir. Bu nedenle, çantanız 100 pound ağırlığında ise, bu miktarın destek açısından iki kez gereksinim duyabilirsiniz.
Bunun üzerine, çantanın biraz atladığı bir yöntemle vurduğunuz yerde egzersiz yaparken bazı durumlar bile vardır. Bu zamanlarda, çantada havada kaldırmanın yanı sıra, daha sonra bastırarak, çapa noktalarınıza mükemmel bir baskı teklifi koyarak çok daha fazla kuvvet var.
Tüm bunlar, güvenle ağır bir torbayı asmak için sağlam bir çapa noktasına sahip olmalısınız. Büyük bir ağırlık ve kuvvete dayanmak zorundadır, ancak herhangi bir şansı alamadığınız gibi.
Öyleyse, şimdi çantanızın evinize en iyi şekilde uyacağını ve tam olarak ne kadar ağır olması gerektiğini anladığınız için, kontrol edelim,Evinizin spor salonunuz için tam olarak nasıl asılırın en iyi seçenekleri.
Ağır çanta tavan kirişine asmak
Bir numaralı ağır çantayı asma politikası, asla alçıpandan asla asmaktır. Sadece tavandan takılmaya çalışırsanız, elinizdeki karışıklığın yanı sıra devasa bir deliğe sahip olmak zorundasınız. Bunun yerine, ilk tercihiniz, çantanızı asmak için tavan kirişini kullanmaktır. Çoğu kiriş, çantanızın ağırlığını, elbette ağırlığına bağlı olarak, torbanızın ağırlığını yönetebilmelidir.

Kiriş bulmak
Çoğu insan, alçakgönüllü olan destekleri bulan bir gadget olan bir sade bulucu olan kirişi keşfeder. Çoğu tavan kirişi ayrı 16 veya 24 inç uzaktadır. Bu nedenle, damızlık bulucusuyla bir kirişi keşfetmezseniz, bitişik bir duvardan da belirleyin.
Kirişin merkezini keşfettiğinizden emin olun çünkü ağır çantaınızı ondan takıyorsanız, mümkün olduğunca güvenli olmasını gereksiniminiz! Eğer merkez dışındaysa, kirişlerden ayrılan parantezlerin tehlikesindesiniz.
Torbayı asmak için gerekli donanımı takın
Kirişin merkezini kullandıktan sonra, kurulum sürecine başlayacaksınız. Bu süreç için, bir matkap, eyebolt ve bir anahtarın yanı sıra bir anahtarı gereksiniminden çok daha fazlası.
Tavan kirişi merkezinde bir delik açın.
Jömini önceden delinmiş deliğe çevirin.
Heaştırmayı bükmeye devam etmek için anahtarı kullanın, mümkün olduğu kadar sıkı olmasını sağlayın.
Çantaya bağlı zincirleri yanı sıra, “S” kancasına bağlayın.
YARDIMCISI, gerekirse, “s” kancasını kanca içine bağlayın.
Kurulumu kontrol edin, torbaya oturtun ve güvenli olduğundan emin olun.

Delme torbasını tavana monte et

FirstLaw Fiziksel Fitness Örümcek KURULUMU 140 – Ağır Delme Çantası Askı – Ağır Çantalar için 140 lbs’ye kadar … 360 derece küresel hareketi, satın alabileceğiniz titreşim sönümlemesinin yanı sıra en iyi gürültüyü sağlar
140 lbs kadar ağır delme torbaları için tasarlanmıştır
Alçıpan veya Açık Zemin Kuvelesi – 12 “veya 16” merkezine kolayca monte edilir
Dahili rulmanlar bağlanma bağlantısında yumuşak bir döner sağlar
ABD’de% 100 yapılan – ömür boyu garanti -% 100 Yerine Getirici Garantisi

En son kontrol Fiyat

Tavan kirişi bulamazsanız veya bu teknik hakkında tedirgin hissederseniz, ihtiyacınız olan tüm donanımı sağlayan tavan montajlarını gerçekten keşfedebilirsiniz. Bunun üzerine, ağır torbanın ağırlığını eşit bir şekilde dağıtır, tavanınıza daha az endişe koyacaktır.

Bu yöntemle, tavanınızın kurulumunuzu (ve tüm donanımlar dahil), bir kurşun kalem, matkap ve anahtarı olmasını gereksiniminizdir. Vidalarla birlikte gelmelidir, ancak yoksa ahşap vidalar olsun. Malzemelerinizi aldığınızda, aşağıdaki talimatlara uyun.
Bir tavan kirişi bulmak için bir damızlık bulucu kullanın.
Kuvvetle yüklemeyi, vida deliklerinin nerede olduğu gibi işaretleyin.
Yüklemeyi ve bunları işaretlediğiniz vida deliklerini çıkarın.
Kurulumu yedekleyin ve vidaları bağlayın.
Tamamen bir anahtar ile sıkın.
Çantaya bağlı zincirleri yanı sıra, “S” kancasına bağlayın.
YARDIMCISI, gerekirse, “s” kancasını kanca içine bağlayın.
Kurulumu kontrol edin, torbaya oturtun ve güvenli olduğundan emin olun.

Ağır çanta duvara monte etmek
Tavan kirişini bulmakta zorluk çekiyorsanız veya tavan kirişi sizin için bir seçim değildir, bir montaj yöntemi bir duvara ağır bir çanta asmaktır. Yine, bu sadece herhangi bir duvar olamaz, yanı sıra en kesinlikle alçakgönüllü olamaz (daha önce belirttiğim numaramı hatırladım mı?)
Satış

AoneY Duvar Tortresi Ağır Çanta Askı – Ağır Görev Delme Çantası Askı – Boks Çantası Montaj Bracketthis Ağır Çanta Askı Ağır Çantaların En Ağır Asmak için inşa edilmiştir.
Braket 1000 lbs’ye kadar tutun, bunu beton duvara monte ettirin
Torbayı destekleyen yatay çubuk yaklaşık 2,2 fit
Çelik levha taban, güvenli bir şekilde duvara sabitleyin, titremenin yanı sıra titreşimin yanı sıra
Ürünün montajına 6 büyüme cıvatası dahil edilmiştir.

En son kontrol Fiyat

Bir duvar montajı kullanırken, bir duvar duvarı için ağır bir çanta takacaksınız. Duvarcılıkla da, bir tuğla duvarını ve hatta beton olduğunu gösteriyorum. Olmayanlardan çok daha yaygın olan, ağır çantalarını duvardan takan bir kişi bodrum katına çıkarır. Aynı şekilde duvarlarda saplamalara bir çanta asılı olsanız da, mümkünse daha ağır duvar malzemelerinin bulunduğu bir alanı kullanmak için çok daha uygun görünüyor.
Bu tür bir kurulum için, bir duvara monte, kurşun kalem, matkap, anahtarın yanı sıra ahşap vidalar veya beton ankrajları gerektirir. Aynı şekilde, saplamalara asılırsanız, bir damızlık bulucu isteyebilirsiniz.
Ya duvar saplamasını (saplamalarla takılıyorsanız) veya duvar duvarınızdaki uygun alanları keşfedin.
Duvarı, keşfettiğiniz yere yerleştirin ve delik delme gereğidir.
Matkap kullanımı, işaretlediğiniz delikleri üretin.
Duvar yüklemesini takın (foAhşap vidalar veya beton ankrajlar ile sağlanan talimatları gevşetmek).
Çantaya bağlı zincirleri yanı sıra, “S” kancasına bağlayın.
YARDIMCISI, gerekirse, “s” kancasını kanca içine bağlayın.
Kurulumu kontrol edin, torbaya oturtun ve güvenli olduğundan emin olun.

Bağlantısız ağır çanta standı
Dördüncü ve nihai seçimin yanı sıra nihai seçimin tam olarak nasıl asılacağını belirlerken en az direnç yoludur. Evinizin yanı sıra asılı bir çanta hakkında endişeli olduğunuzu belirtelim. Ya da belki de evinizi kiralıyorsunuz ve bu büyüklükten bir şeyler kurmaktan rahat hissetmediğiniz gibi mi? İyi, her zaman bir bağlantısız ağır çanta standı satın alabilirsiniz!

Yüzyıl ağır çanta standı, gri, dayanıklı çelik konstrüksiyon, ağırlık mandalları ve ayrıca … Ağır Görev – güçlü egzersizleri desteklemek için sağlam tabanını içerir.
Tübüler bina – 3-in. Tübüler çelik konstrüksiyon
Ağır çanta kabiliyeti – 100 lb torbaya kadar tutar
Çok Yönlü Kullanım – Boksörler ve Dövüş Sanatçıları için En İyi
Basit kurulum – bazı montaj gerekli

En son kontrol Fiyat

Ağır bir çantayı asmak için diğer tüm yollarda olduğu gibi, bunun artıları ve ayrıca eksileri de var, bu yüzden onlara bakalım.
Artış
Yüklemek daha kolay

Bağlantısız bir ağır çanta standı ile birlikte, bir araya getirmek zorunda kalmazsınız, ancak kurulum oldukça basittir. Çantayı kapattığınızda, gitmeye hazır!
Daha az stres”

Aynı şekilde, özellikle tutulması ve ağırlıkları olduğu gibi ağırlıkların yanı sıra ağır bir torbanın ağırlığını taşıması için endişelenmeniz gerekmez! Düzgün bir şekilde yüklediğiniz ve bunun anlamı önemli bir profesyonel olup olmadığınız konusunda endişelenmeniz gerekmez!
Eksileri
Masraflı

Bağlantısız bir ağır çanta standına sahip olmak, bir gözebilmin yanı sıra asmak için başka bir malzeme satın almaktan çok daha pahalı olacaktır. Bu tip ağır bir çanta asılı, en büyük, en pahalı olan en büyük, en pahalı.
Hantal

Sonuncusu, belki de en önemlisi, bu standlar oldukça hacimli olabilir. Bir bodrum katınız veya büyük bir bonus oda varsa, alana sahip olabilirsiniz. Ancak, uzayda kısıtlıysanız, bu büyük olasılıkla sizin için bir seçim olmayacak!
Sarmak
Yukarıda evin spor salonunda ağır çanta asmak için dört seçenek kapsıyoruz. Ağır çanta doğrudan bir tavan kirişine asın, bir montajla tavana takılın, ağır çantayı bir duvara takın, ayrıca bir bağlantısız ağır çanta standı kullanır.
Yukarıdaki yöntemlerin her birinin kendi artıları ve eksileri vardır. Hangi tercihi seçerseniz seçin, ağır çantanızın güvenli bir şekilde güvence altına alınmasını sağlamak için ek zaman ayırın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *