Joe Rogan “Atletik Komisyonlar potansiyel bir zaman bombası üzerinde uyuyor”

UFC’nin renk yorumcusu Joe Rogan, dürüstçe daha fazla canlı MMA dövüşü görmek için övünebilen bir adam ve onlardan önce gelen tartı ins. , sporda kilo kesme reformu ihtiyacına ilişkin en son vokal eleştirmeni.

Konuk Carlos Condit ile yapılan son podcast’inde Rogan, düzenleyicilerin savaşçıları, yorucu rekabetten sadece bir gün önce derin bir dehidrasyon durumuna getiren hızlı aşırı ağırlık kesimlerini ortadan kaldırmasının çok daha mantıklı olduğunu öne sürdü. Rogan, düzenleyicilerin susuz sporcuların yarışmasına ve aşağıdaki gibi yorum yapmasına izin vermemesinin optimal olacağını belirtti (tartışma podcast’in 1:05 işareti etrafında başlıyor) –

Bana göre, atletik komisyonların potansiyel bir zaman bombasında uyuduğunu hissediyorum. Bunun önemli bir konu olduğunu görmezden geliyorlar. Steroidler, EPO ve diğer tüm şeylere odaklanırken, gerçek sorunlar. Bu şeyler tartışmasız gerçek konulardır, ancak bir sorun büyük bir kafes savaşından 24 saat önce muazzam dehidrasyondur. Özellikle şimdi IV rehidrasyon yöntemlerini ve şimdi bildiğimiz gerçeğini ortadan kaldırdıklarına göre, tıp bilimi var, beynin dokunun geri kalanı kadar hızlı rehidrat olmadığını kanıtlıyor. Daha uzun sürer, beyni rehidrasyonuna 70 saat kadar sürer.

Condit, “Savaşçılar ve kendilerine bakan adamlar için sağlık tarafındayım. Bunu hayatımızda çok kısa bir süre ve uzun vadede, kilo kesimi de dahil olmak üzere birçok farklı şeyden gelen yankıları uzun vadede yapıyoruz ”.

Hızlı aşırı ağırlık kesme uygulamaları nedeniyle MMA’da bilinen en az iki ölümün ardından, endüstri paydaşlarının nihayetinde bunun reform ihtiyacı olan gerçek bir tehlike olduğunu kabul ettikleri kabul edilmektedir. Son yorumlarımı tekrarlamak için, atletik komisyonları tartım sırasında karşılanması gereken bir hidrasyon gereksinimi eklemeye teşvik etmeye devam ediyorum. Bu, ağırlık sınıfları savaşçılarının rekabet etmeyi tercih ettiği ağırlıklı olarak değiştirebilse de, ilk etapta, yani atlet güvenliği olan ağırlık sınıflarının korunması gereken kilo sınıflarını geri yüklemek için uzun bir yol kat edebilir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

TJ Grant, sarsıntı yönetimi söz konusu olduğunda 2-0 gider. 17 Eylül 2013 “Güvenlik Çalışmaları”
Arkansas Atletizm Komisyonu, hızlı aşırı ağırlık kesim Reformaugust 10, 2015’in “Kilo Kesme Reformu” nu tanıttı
Ohio Atletik Komisyonu, “Ohio Savaş Sporları Kanunu” nun rahatsız edici kilo kesiminden geçiyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *