Miles 4. günde kazık – koşmak terapi değildir, ancak ‘koşmak terapi gibidir…’ diyen kime yardımcı olur

muhtemelen böyle günler hakkında konuşuyordu. Bu hafta devam eden her şey konusunda inanılmaz derecede stresli ve endişeliyim. nasılsın?

Koşmanın gerçekten terapiye benzediğini düşünmeme rağmen (profesyonel bir terapistle gerçek terapinin büyük bir savunucusuyum)… Bence koşmanın stresi hafifletmek, başınızı temizlemek, endişeli enerji ve/ Ya da kendi kendine bakım için biraz zaman ayırın.

Biraz endişeli hissediyorsanız, çok daha huzurlu bir yere ulaşmanıza yardımcı olacak bir şeyler yapmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Endişeli zamanlarla nasıl başa çıkıyorum:

Yürüyüşe çık

Diego’mla dönün (Golden Retriever köpeğim)

Dua etmek

Birini ara ve göğsümden çıkar

Birkaç derin nefes al, gözlerimi kapat ve kollarımı gökyüzüne uzat

Çikolata yiyin… Herhangi bir numara veya ikili olması durumunda Cadılar Bayramı Şekeri aldım – orada değildi, bu yüzden çok şeyim vardı!

Sakin çayı iç ve telefonum olmadan televizyonun tadını çıkarın

Terapistimle bir uygulama yapın ve o zamana kadar koymaya çalışın – bunu yapacak listeme ‘XYZ hakkında endişe’ koymak olarak düşünüyorum. Sonra, terapi uygulamam sırasında gerçekleşmesi planlanıyor, bu yüzden endişelenmeye devam etmem gerekmiyor – bunun için bir kenara bir zamanım var. Ve terapide ele almak, bunun hakkında üretken bir şekilde düşünmemi ve konuşmamı sağlıyor, bu yüzden sadece endişelenmiyorum.

Mil Miles – Yürüyüş – Koşmak ve Yürüyüş için 50 Mil Tracker Örneği

Birçoğunuz meydan okuma için kilometrelerce sayılamayacağınızı sordunuz – evet. Bu sizin meydan okumanızdır – iyi hissetmenize, yolda kalmanıza, iyi hissetmenize ve/veya uzun vadeli hedeflerinize doğru adım atmanıza yardımcı olan bir hedef belirlemelisiniz.

Bugün katılımcılardan biri, Instagram’da yürüyüş ve koşmaya bağlı olarak milleri nasıl kodladıklarını paylaştı ve ben orada paylaştım ve burada da paylaşmak istiyorum.

İşte Instagram’da @fitandClean_83’ten paylaşım hikayemin bir ekran görüntüsü.

Not: Yürümeye veya koşmaya bağlı olarak kilometreleri farklı renklerle doldurabilirsiniz!

Makalelerinizi ve güncellemelerinizi paylaşıyorum – Instagram’da @RuneatrePeat’i tanımladığınızdan emin olun, böylece göreceğim.

Not: İdeal şimdi Insta, ABD’den hesapları hashtag’lere dahil etmiyor – bu nedenle #RuneatrePeat #PileAnthemiles veya diğer herhangi bir popüler #Running hashtag kullanıyorsanız – onları yeniden yayınlamak veya etkileşim kurmak için göremiyorum ve diğer koşucular da yapamıyorum meydan okuma.

Bunun herkes için ve başkalarından cesaret ve motivasyon alabilmeniz için büyük bir meydan okuma olmasını istiyorum. Günlük IG makalelerimi veya blog makalelerini kontrol ettiğinizden emin olun – koşu, egzersiz veya dinlenme gününüz (veya rastgele düşünceleriniz) ile yorum yapın. Bu, sorumlu kalmanıza, ay için bir rutin tutmanıza ve sizi yeni arkadaşlara ve takipçilere maruz bırakmanıza yardımcı olacaktır!

Günlük check-in için Instagram’da @Runeatrepeat’i takip edin veya aşağıda Chime!

İlgili Mesajlar:

Neden Terapiye İlk Gittim ve Çok Daha Fazla Koşu Yemek Podcast 109

Daha iyi uyku için ne yemeli Run ye podcast 113

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *