Sağlıklı – çok sağlıklı değil

Üzgünüm çocuklar, bu en rastgele yazı. Durmadan. Ve hiç uzun zamandır, bu yüzden etkilenmelisiniz.

Bugünün yemekleri rastgele çünkü Tayland klasik maceramdan sonra yemek pişirmek istemiyordum, ama bütün gün açtım!
En son videolarım

Maraton Eğitim Günü 2.
Maraton Eğitim Dergisi 2. Gün Runeatrepeat.com

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 45 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 4.
01:21

Canlı
00:00
08:21
01:45

Yemek pişirmek için esinlenmedim, ama çok munchy gün bir karışım oldu. Sağlıklı başlar ve gün ilerledikçe tepeden aşağı gider.

Sağlıklı: Öğle yemeği için büyük bir salata?

Guacamole ve pişmiş tofu ile tepesinde en iyi ensalada yaptım. Tofu soya sosu ve sarımsak ile terbiye edildi ve Guac ile çalışacağından emin değildim, ama tamamen yaptı.

O kadar sağlıklı değil: Salatadan sonra bitter çikolata rampası yapmak.

Salatamdan sadece bir süre sonra tekrar süper aç kaldım. Sanırım dünden uzun vadem beni yakaladı ve saat 16: 30’da tam bir yemek istedim. Pompalanan bir protein sarsıntısı yardımcı olup olmayacağını görmeye karar verdim.

Şarap bardağımda – buz, protein tozu, ıspanak, badem sütü.

Sağlıklı: Ispanaklı bir protein smoothie

O kadar sağlıklı değil: smoothie’yi bitirmek ve saçma miktarlarda çikolata granola eklemeye ve tahıl olarak yemek yemeye devam etmek.

Bu Attune çikolatalı granola. Bu şeylere aşığım.

Her zaman yalnız bir meyve parçasının kan şekerinin çıldıracağından endişe duyuyorum ve genellikle öyle. Ama bugün kenarda yaşamaya ve yalnız bir elma yemeye karar verdim.

Sağlıklı: Atıştırmalık olarak bir elma

O kadar sağlıklı değil (cüzdanım için): Costco kapalı olduğu için TJ’lerden önceden kesilmiş karpuz satın almak.

Sağlıklı: Bütün gün çok atıştırmalık olduğunuzu ve akşam yemeğine gerçekten aç olmadığınızı fark etmek. Ardından, kendinizi gerçek bir yemek yapmak yerine kocanızın chilaquiles’ın küçük bir kısmını seçin.

O kadar sağlıklı değil: kocanıza bu kararı söylememek ve gerçekten iyi bir ısırık almak üzereyken çatalı elinden almamak. Ondan en iyi ısırıkları çalmayı seviyorum, çataldaki tüm iyi şeyleri biliyorsunuz. Yum.

Sağlıklı: Tanınabilir malzemelerle ve bir porsiyonun tadını çıkaran gerçek dondurma satın almak.

O kadar sağlıklı değil: Dondurucunun önünde dururken, kapı açık tüm fudge kaplı PB simitlerini dondurmadan kazmaya çalışır. Ve gerçekte yemek yeme, çubuk simitlere ulaşmak için bir bardak. Benim hatam değil simit vanilya malt kremsi iyiliğe çok yerleşmiş…

Sağlıklı: TV izlerken keyif almak için hafif patlamış mısır patlatmak.

O kadar sağlıklı değil: blog yazarken farkına varmadan tüm kaseyi yemek. Oh ve akşam yemeğini tamamen çalmış olsanız ve şimdi midesinin hırıltısını duyabilmenize rağmen kocanızla paylaşmayı reddediyorum.

Tamam, bu kesinlikle sezgisel bir yeme günü değildi. Ben munchy hissetmeye başladığımda ve sonra kendimi mutfaktan çıkardığımda durmalıydım ve tatmin edici bir yemek ya da büyük atıştırmalık geçirmeliydim.

Ama gerçek olduğum bir gün. Rastgele atıştırmalık günler eskiden haftada 7 gün olurdu ve şimdi nadirdir. Bu benim için gerçekten iyi bir öğrenme deneyimi çünkü IE’ye yönelik gerekli çabaları yapmadım ve bunun kaçınılmaz olduğunu biliyordum. Zihniyetimin sağlıklı olduğu bir yerdeyim, ama hala vücudumun ipuçlarını okumayı öğreniyorum. Son birkaç gün dikkat etmiyordum ve bu oldu.

Ders öğrenildi.

İyi geceler arkadaşlar, komşular ve nazik yabancılar?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *