Çarşamba günü kazık Mizuno koşu ayakkabıları

merhaba için check -in! Nasılsın?

Las Vegas’taki eğlenceli haftasonumdan sonra hepsinin uykuya yakalandım, ama diğer Vegas hala günde 23 saatlik gözünde çalışıyor gibi görünüyor…
En güncel videolarım

Covid-19 testim var
Bir koronavirüs testi almak – nasıl çalışıyor, nasıl hissettiriyor, deneyimim ve daha fazlası. Standart testi aldım ve Ben Covid-19 hızlı testini aldım.

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 16 saniye

Sıradaki
Koşucular için alt vücut egzersizi nasıl yapılır
03:09

Canlı
00:00
08:21
05:16

Dün sabah ayakkabılarımı bağladım ve küçük kınamak etrafında biraz yürürken kahve yaparken, kedime bağırarak, e -postayı kontrol ettim…

Sonra, bir şekilde izlenmiş kurutulmuş kir kümeleri benim ayakkabılarımı her yerde fark ettim !!! #Fail öyleyse, dün temizlik zaman geçirdim. (Not: Vegas’tan bavulum hala oraya atılıyor.

Endişelenme, çok hırslı değildim – bu posta yığını hala ürpertici.

Şimdi kilometrelerce kazık zamanı !!

Çarşamba günü kilometrelerce kazık

Bu ay hareket etmeye odaklanmaya çalışıyoruz! Şükran Günü ve bununla birlikte gelen tüm lezzetli iyilik hemen köşede. Bunu yapalım!!

Bu hafta 5 çift Mizuno koşu ayakkabısı veriyorum! Biraz sizin için ideal Mizunos’u bulma konusunda bazı fikirleri paylaşacağım – bu yüzden bu kadar daha fazla kazananı duyurmaya devam edeceğim. Koşu vuruşlarının inanılmaz derecede önemli olduğunu düşünerek yanlış ayakkabıyı seçmenizi istemiyorum !!

Hatırlatma: Soğuk olduğunu biliyorum. Daha erken hava karardığını biliyorum. Yılın yoğun bir zamanı olduğunu biliyorum… ama bir hedef yaptın. Kendinize meydan okumak ve bu ay kilometrelerce kazıklamak için kaydoldunuz. Buna sadık kalın !!!

Birbirimizi motive edebilmemiz için güncellemelerinizle Instagram ve Twitter’daki #PileAnthemiles’i tanımlamayı unutmayın !!

AYNEN BÖYLE DEVAM!

Soru: Bugün antrenmanınız nedir?

Haftan nasıl gidiyor ve motive kalmakla ne yapıyorsun ??

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *