Ben’in otomobilleri ve kamyonu, son derece kar kaplı oto otoparkımıza ve bu sabah yardıma ihtiyaç duyduğu gibi sıkıştı. Ona yardım etmek için dışarı çıktığımda tamamen karla kaplı mıydı ve gerçekten fakir hissettiğim gibi mi?

Bu fotoğraf son derece güzel, ancak bunun içinde yaşamak son derece tatsız.
En güncel videolarım

High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
Yüksek Başarı Tiffany Jenkins Kitap İncelemesi. Bir ilaç bağımlısının çifte hayatının yeni anılarının hızlı değerlendirilmesi. yazar tarafından kontrol edildi.

Koşarken, yemek yerken veya insanların yaptığı her şeyi dinlemek kolay kitap.

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 12 saniye

Sıradaki
Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
04:31

Canlı
00:00
08:21
06:12

Tekerlekleri boşaltmaya çalıştığı için arabaların ve kamyonun içinde kalabildim ve onu yönlendirebildim. Bir saat sürdü, ancak bir saat sürdü! Sebep #497 Neden MD’den ayrılıyoruz – Bu, haberlerin yanı sıra hala bir ayın ayı olduğunu belirtiyor. Fantastik.

Ben beni arabalar ve kamyon durumu ile aramadan önce bazı buzlu kahveye yudumlarken ve bir yürüyüş için koşu bandına vurmayı (koşmak değil) düşünüyordum.

İçeride geri döndüğümde, her şeyden önce kahvaltıya ihtiyacım olduğu gibi 10 am yakın oldu. Bir yumurta çırpıcı simit sandviç yaptım ve yanda bazı kirazlar vardı.

Ben sadece her türlü daha uzun bir tür bırakarak onu gevrek hale getirerek sadece tipik zaman yarısı için ince kızarmış. Ekmeğin bir tarafında kıkırdama ineğinin yanı sıra diğer tarafta ketçap/sıcak sos kullandım. Çok iyiydi!

Arabaları ve kamyonu boşalttıktan sonra Ben açık bir alanda park etmek ve değişmek için içeri girmeyi amaçlıyordu. Ceplerinde kar gördüğüm gibi pantolonları tamamen karla kaplıydı. Ancak, beni yoldan çağırmanın yanı sıra dehşete düştüğünü, bir kez daha sıkışıp kalacağını ve böyle çalışma yönteminde olduğunu belirtti. Soğuk, ıslak insan için fakir hissediyorum?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *