Uzun uçuşlar ve yarış indirimleri için seyahat önerileri

Gökyüzünden Merhaba! Boston’a gidiyorum ve $$$ uçak internetten en iyi şekilde yararlanmaya çalışıyorum. Bu korkutucu pahalı !! Ancak, uçuşlarda da çok üretkenim çünkü iş dışında yapacak başka bir şeyim yok.

Trafik ve araç otoparkı ve tüm bu cazla mücadele etmek için yoğun bir sabah gevşek uçtum. Az önce çok seyahat etsem bile kendimi asla gevşemediğimi fark ettim. OC havaalanına ve Long Beach’e sürdüm/park ettim, bu yüzden orada tatbikatı biliyorum, ama bu biraz yeni bir macera oldu.
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 5
Maraton Eğitim Koşu Blogu – Run Eat tekrar. Eğitim Planı 5. Gün.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 34 saniye

Sıradaki
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Canlı
00:00
08:21
04:34

Eğlenceli Monican gerçek: Herhangi bir insandan çok daha fazla enerjim var. (Bkz: Her zaman koşmak, yemek ve bir tuhaf gibi halka açık dans etmek.)

Bu, uçuşlarda çok karıncalandığım anlamına geliyor.

5 saatlik bir cross Country uçak yolculuğu olsun, bir film boyunca hala oturmak gerçekten zor! Ancak, yarışlar için Doğu Kıyısı’na seyahat etmek ve FL’den olmak ve Boston’da yaşayan tek dostum arasında düzinelerce uzun uçuş yaptım.

Uzun uçuşlarda can sıkıntısını yenmek için ipuçları

1. Okuma Malzemeleri. Okumak için iyi bir şey getirin. Seyahat etmek için iyi kitapları veya dergileri ‘kurtarıyorum’. Kısa değersiz dergiler uzun sürmez. Bugün benimle bir roman ve birkaç dergi var.

2. Elektronik. Elektroniklerinizin tamamen şarj olduğundan emin olun. Ayrıca ekstra bir pil ile seyahat ediyorum!

3. Gıda. Atıştırmalıklar! Seyahat etmek beni aç yapıyor. Sıkıntıdan mı yoksa neyi bilmiyorum, ama sadece atıştırmalık hissediyorum.

Üzüm, tel peynir, bir baggie içinde tahıl, iz karışımı gibi bol miktarda yemek yemeye çalışıyorum… ve sonra onları çantamdan çıkardığımda, “Uçakta atıştırmalıklar !!!” diye bağırıyorum.

4. Rahat olun. Eğer bu Monican gibi Kaliforniya iseniz muhtemelen sandaletlerde seyahat ediyorsunuz. Uçaklar soğuk olabilir, bu yüzden her zaman bir çift çorap ve benim taşıma ve bir süveter paketlerim.

Ayrıca, sadece yataktan çıkmış gibi görünmemi sağlayan rahat kıyafetlerle seyahat etmek hedefliyorum. Bu tipik olarak tozluk, yumuşak bir tank üstü ve kazak veya uzun kollu üstü anlamına gelir. Aslında bugün sandalet giymiyorum çünkü Boston’da onlara ihtiyacım olmayacak ama Sanuk slip-onlarımı spor yapıyorum.

5. Kırmızı Göz Uçuşları… Kırmızı göz uçuşları için dolu bir boyun yastığı (aslında Çin’de benimkini kaybettim ve bu çok sevimli polka dotunu istiyorum), göz maskesi, kulak tıkaçları ve rahat bir kapüşonla donatılmışım.

Bana “Hazırsın!” daha önce bir gece uçuşta. Evet benim.

6. Sağlıklı Yardımcılar. Su Şişesi – Uçuşlar, geri dönüştürülmüş kuru hava ile susuz kalır. Emeren-C! Geri dönüştürülmüş havadan bahsetmişken… mikroplar. Bir takviye veya OJ aracılığıyla bazı ekstra C vitamini almaya çalışıyorum.

Aşağıdaki sınıf için seyahat önerilerinizi bırakın

Şimdi bir saniyeliğine yarışları konuşalım …

Yarış İndirimleri ve İndirim Kupon Kodları

Rock N Roll Las Vegas Maratonu ve Yarı Maraton Kaydı dün açıldı. RNR indirim kodum bu yarışta en iyi çalışmıyor (Boo.) Ancak fiyat, şimdi en iyi olacağı en düşük fiyat, bu yüzden içeri giriyorsanız kaydolun!

Başka herhangi bir RNR yarışıyla ilgileniyorsanız, Runeatrepeat15 kodunu 15,00 $ kapalı kullanın !!

Ve Avokado Yarı Maratonu Mayıs ayında geliyor!

Avokado yarı maratonu ve 5k

Fallbrook, CA (San Diego yakınında)

23 Mayıs

İndirim Kodu: Runeatavo 10,00 $ kapalı

Soru: Uçuşlarda ne yaparsınız? Uyumak? Okumak? Yemek? Koridorda yukarı ve aşağı lunges mi?

Hangi yarışlar var?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *