Merhaba! Telaşlı bir gün geçirdim ve şimdi bilgisayarı kapatmadan önce birkaç e -posta ile almam gerektiğini fark ettim ve kendimi de ev hanımları ve honeybooboo tarafından hipnotize ettim.

Bu gece akşam yemeği Sarah’dan etkilendi. Karnabahar pirinç hakkında bir şeyler tweet attı ve ‘gerçek pirinç’ karbonhidratları sevdiğim gibi Arsenik ile dolu olduğundan, bir koşuşturma yapmam gerektiğini düşündüm.
En son videolarım

Maraton Eğitim Günü 1

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 12 saniye

Sıradaki
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Canlı
00:00
08:21
03:12

Basit (bir mutfak robotunuz varsa) – bir işlemciye ‘pirinç’ için bir işlemciye parçalar koyun. Sonra, baharatların yanı sıra biraz yağ ile bir tavada kızartın. Ne yazık ki bir mutfak robotum yok (Noel listesi!) Bu yüzden bir blender kullandım ve biraz parçalandı. Ancak hala beğendim! Bu benim tercih edilen yeni şey !!

Akşam yemeği için yumurta ile servis … bu tabak tıpkı kocam gibi çok beyaz, ancak öğle yemeğinin yanı sıra kahvaltı yumurtalarımda sebzelerle birlikte çevre-arkadaşlar vardı.

Ben bugün işte özel bir ödül aldı ve akşam yemeğinde bana bu notu verdi. Şimdilik bir sürpriz tutmalıyım, ancak bu bir gıda blogcunun hayali! Sırları saklamakta çok fakirim ve çok heyecanlıyım !! Önümüzdeki birkaç hafta içinde paylaşacağım.

Biliyorum. İnsanlar da hileler tuttuğunda sevmiyorum. Eğer sizi çok daha iyi hissettiriyorsa, bu koku gözüyle çevrimiçi olmalıyım.

Chia Bars Şampiyonu’nda Mil Miller İncelemesi:

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Koşucular için en iyi onaylar

Koşucular için en iyi onaylar

İşte koşucular için 51 olumlu onaylama listesi. Bunlardan bugün Instagram’da bahsettim çünkü tanıyamayabilirsin

Bugün ne yedim- yemek günlüğü

Bugün ne yedim- yemek günlüğü

Merhaba! Bugünün Instagram İncelemesi Yayıncılık Bir Gıda Günlüğüdür. Tam bir gün yemek yaptığımdan beri çok uzun zaman oldu… ancak ücret

3 Endişe ve Tatil Kartı Listesi

3 Endişe ve Tatil Kartı Listesi

Sizi tatil kartı listeme eklemek istiyorum! Eğer ilgileniyorsanız lütfen bu form. Not: Bu yeni bir listedir.

Geç Paskalya konfeti yumurta avı

Geç Paskalya konfeti yumurta avı

Koşu Blogu Paskalya Yumurta Avı. Son derece kızıl saçlı altın retreiver ve ses ile eğlenceli bir konfeti yumurta araması için ipuçları

Bugünün Costco Haul

Bugünün Costco Haul

Blog çalışan Costco bakkal taşımacılığı. Run ye tekrar tekrar instagram makaraları Costco, sağlıklı favorilere sahip olmalı ve en iyisi

15 hızlı koşu atıştırmalık fikirleri

15 hızlı koşu atıştırmalık fikirleri

Koşmadan önce ne yemeli ve ne zaman yemek. 15 Hızlı Pre Run Yeni Koşucular için Atıştırmalık Konseptleri ve Yarım Maraton Eğitim

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *