Jamba Juice Pumpkin Smash Smoothie’yi geçen hafta sonu evde yeniden yaratarak tüketildim. Bugün bileşenlerimi topladım ve şehre gittim.

Kabak ve kabak pasta aroması iki temel bileşendir. Aynı şekilde onu tatlandırmak ve kremsi yapmak için bir şeye ihtiyacım vardı. Bunun için bir paket vanilya protein tozu kullanmaya karar verdim.
En son videolarım

6 Ağustos’tan podcast özetleri
Ve dün dinlediğim 3 podcast’in hızlı özetine sahip yeni bir video.
Podcast’ler Özetlendi:

The Drama Club – Nisan 2018 Monica Lewinsky hakkında bölümü ve Temmuz 2018’de Conan O’Brien ve Duches of York Fergie hakkında. Büyüleyici şeyler!

The Morning Toast Podcast – E dahil olmak üzere sıcak konular hakkında bugünün bölümü! Şovun tamamen iptal edileceğini bildiren haberler (son zamanlarda biraz değişti, ancak şimdi bitti).

Heather McDonald ile Juicy Scoop – Kaptan Sandy ile Röportaj Mediterranean’ın altındaki röportaj

Daha fazla video

0 saniye 7 dakika, 26 saniye

Sıradaki
High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
06:12

Canlı
00:00
08:21
07:26

Blender’da:

– 1/2c balkabağı

– Paket protein tozu

– 1 su bardağı badem sütü

– buz

– 1/2 çay kaşığı balkabağı pasta aroması (çok seviyorum)

– Chia Tohumları (isteğe bağlı)

Sonra, olağanüstü granola ile doldurun. Bunu gerçekten yapan şey budur, böylece bu kısımdan kaçınamazsınız! ATTUNE’nun Granola Munch’ı akçaağaç fındıkında kullandım.

İş bana denemek için üç farklı lezzet gönderdi ve bunu görür görmez harika şeyler için mahkum olduğunu anladım. Akçaağaç fıstığı kabak için mükemmel bir iltifattır! Kahverengi şeker gibi tadı ve ceviz parçaları var – tamamen böyle bir sonbahar lezzeti ile çalışır.

Bunun Jamby Smoothie’nin mükemmel bir yeniden yaratılması olduğuna inanmıyorum, bu yüzden üzerinde çalışmaya devam etmem gerekecek. Lanet olsun?

Bugün daha önce temizlemeye çalıştım. Size neden kirli olduğum konusunda birkaç neden sunabilirim, ancak yaşamın “temizlik” unsurunda fakir olduğum için büyük olasılıkla bir numara. Peki, bugüne kadar büyük kadın çoraplarımı giydiğimde ve temizlendiğimde!

Ancak, bazı görevleri çalıştırmaya gittiğimde değişiklik yapmadım ve Costco’da satın alan aşırı büyümüş bir futbolcu gibi göründüm. tekrar klas tutmak.

Öğle yemeği topal bir salata, Costco örnekleri ve son derece yüksek sesle kırmak için keşfedebilir her şeyi oldu. Bugün gevrek hissettim.

Sonra, temiz olma girişimlerimde geriye doğru bir adım attım ve tozlanmam gerektiğinde buzlu kahve ve Twitter tarafından dikkati dağıldım. Tozlar şeylerin büyük planında o kadar önemli değil, değil mi?

Ben de Guy’a anlaşılan en seçkin çikolata fındık ezmesi birkaç çatal aldım.

Sonra, kanıtta Monica Filthy #2, Costco’dan yöntem evindeki kaptan bir elma aldım. Elmaların pis düzine bir parçası olmasının bir nedeni var, ancak biraz böcek ilacı hiç kimseyi öldürmedi. Oh bekle, tamamen yapıyorlar. Grrreat.

Bu yayını oluştururken, sıcak pembe diz yükseklerime ek olarak fark ettim, alnımda açıkça kir vardı. Laugh Fellow Costco müşterileri için hoş geldiniz. Bu kadar #3 sebep olurdu.

Tam pis lot listesi:

Şeftaliler

Elmalar

Tatlı biber

Kereviz

Nektarin

Çilekler

Kirazlar

Armutlar

Üzüm (ithal)

Ispanak

Marul

Patates

Ah! Gerçekten organik elma ve üzüm almaya başlamam gereksinim!

Bu pis pirinç gibi görünebilir, ancak gerçekte bir gün erken Meksikalı bir etsiz yemek. Pazar günü yaparak hile yapıyorum, bu da biraz pis.

Ve temiz meyveleri ve sebzeleri tercih edersiniz, bu en az kontamine ürünün listesidir:

Soğanlar

Avokado

Tatlı mısır (dondurulmuş)

Ananas

Mango

Kuşkonmaz

Tatlı bezelye (dondurulmuş)

Kivi meyvesi

Muz

Lahana

Brokoli

Papaya

Filthy Listing Organic’i satın almayı seçmeniz gerekiyorsa, bunlara “normal” satın almak biraz daha güvenli olduğu için bunlardan tasarruf edin.

Soru: Organik satın alıyor musunuz?

Yapabildiğim zaman yapıyorum, ancak her zaman teklif edilmiyor veya ekonomik olarak mümkün değil. Bunun gibi durumlarda sadece en iyilerimi yapmaya çalışıyorum?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

PaylaşmakPosta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *