IPOD / iPhone’un yanı sıra Spor Bilimi Yazılım Uygulaması

Elektronik Maker Apple Inc., bazı yazılım uygulamaları ve ayrıca fiziksel uygunluk ve spor bilimi pazarına yönelik donanım ürünlerini oluşturmaktadır.

İPod ile Google Patent’e, ayrıca anahtar kelimelerle fiziksel uygunluğun yanı sıra, Apple tarafından yapılan bir dizi büyüleyici patent rastladım.

Patent (ABD 2008/0077620 A1), aynı şekilde yazılım uygulamasının bazı ekran çekimlerini ve ayrıca, donanımın 2007 yılında Apple tarafından yaptığı diğer patentlerde sağlanır.

Öyleyse, tam olarak ne kadar süre önce spor bilim adamları için araçları görmemiz ve ayrıca pazardaki fiziksel fitness eğitmenleri Apple cihazlarıyla arayüz olacak mı? Son derece uzun değil. Gerçekte Apple, SDK’ları (Yazılım Gelişme Kitleri) birkaç ay önce geri verdiğinin yanı sıra, spor bilim adamları için bazı elma tabanlı seçenekler sunmak zorundayım. Yaşam Buddy sistemi (bu, patentin adıdır), belirli hedeflerin, geliştirmeyi izleme ve internet tabanlı bir toplulukla bilgi paylaşma olasılığı da aynı şekilde mümkün olacaktır.

İşlemde görmek için ileriye bakıyorum!

Bunu Paylaş:
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Naber
E-posta
Yazdır
Facebook
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

Spor Bilimi Dereceleri yanı sıra Elite Sport’taki Spor Bilimi: Çıkık Beklentilerin Durumu? 18 Aralık 2008’de “Eğitim”
Düşük Gider Dikey Jump Testleri ÇözümNovember 26, 2010 ‘Spor Bilimi ”
Nokia Cep Telefonları December 19, 2008’de “Etkinlik Monitor” için ücretsiz GPS takibi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *