Bader Boodai, Luimarco – IFBB Kuveyt Pro’da yapılan tarih!

Christian Duque tarafından

Kredinin vadesi geldiği yerde kredi vermeliyim. Bader Boodai hızla vücut geliştirme sporunun en büyük, modern yenilikçilerinden ve öncülerinden biri haline geliyor. Oxygen Spor Salonu’nda bir vücut geliştirici cenneti yaratmaktan, Big Ramy & Ashkanani gibi en son sporcularla çalışmaya, şimdi 2017 IFBB Kuveyt Pro’da özel bir görünüm yapmak için gezegendeki en popüler YouTuber’ı getirmeye kadar Boodai yaptı. Sporda silinmez bir işaret.

Onun adına Luimarco, bir homerun attı ve yeteneklerinin sadece vlog ile sınırlı olmadığını kanıtladı. Lui, müthiş video çıkışlarında, röportajlarda yer aldı ve hatta hareketli bir arabadan çıktı ve onu bir Lamborghini’de yanında süren Ashkanani ile sohbet etti. Bu, herhangi bir yarışma organizatörünün sadece hayal edebileceği bir görüntüdür. Bu, tüm sosyal medyada turları yapacak, milyonlarca olmasa da yüz binlerce görüşe sahip olacak ve yarışma, bölge ve spor için ölçülemez bir destek elde edecek türden bir çekim. Soru şu ki, daha fazla destekleyiciler sosyal medya yıldızlarıyla ağ kuracak, daha fazla sosyal medya yıldızı vücut geliştirme yarışmalarında fikstür haline gelecek ve potansiyel olarak o kadar da uzak olmayan bir gelecekte muhafız değişikliğini görebilir miyiz?

Yarışma destekleyicileri, birinci sınıf yapımlar üretmelerini sağlamak için müthiş bir zaman, para ve çabalar harcarlar. Yaptırım ücretleri ödendikten sonra, mekanlara ödeme yapmalı, ücret ödemeli ve yine de kar kesmelidirler. Bunlar hayır kurumları değildir, bu nedenle para verilmezse, şovların devam etmesi olası değildir. Birçok promotör kurnaz iş adamları olmalı, nasıl kuruş-pinch ve eğer (ne zaman) harcayacaklarını öğrenmek zorundalar. Kâr elde etmenin anahtarı reklam, kabin alanı ve bilet satmaktır. Ne kadar çok hayran gelirse, o kadar çok şirket alan ve reklam paketleri satın almak isteyecektir. Dev gösteriler, Olympia ve Arnold gibi, hayranların ücretsiz örnek çantaları puanlayabileceği bağımsız etkinliklere bilet satarak çok iyi yapabilirken, bu, rekabetçi, fizik tabanlı bir şov için bilet satan bir destekçiden tamamen farklı bir durumdur. Kaç örnek alınırsa olsun, bir fanın yarışma biletlerine 30-50 dolar harcaması olası değildir, sadece bazı ücretsiz örnekler için. Destekleyiciler hem ön yargılama hem de gece şovuna bilet satmak için çok çalışmak zorundadır. Hayranların tüm etkinlik boyunca nişanlandığından emin olmaları gerekiyor.

Bilet satışlarını sağlamanın müthiş bir yolu, çok sayıda yarışmacıya sahip olmaktır. Bazı destekleyiciler tüm bölümlerin temsil edilmesi için kendi yollarından çıkacak ve – geçişlere izin verecek. Genellikle, rakiplerin arkadaşları, ailesi ve iş arkadaşları koltukları dolduracaktır. Ancak, orada durmak küçük patates. Bilet satın alan halkın tamamen farklı bir sınıfı var. Yıldızlarla dolu bir buluşma ve selamlama ve büyük bir fuar olması şartıyla, doğru konuk pozerlerin işe alınması koşuluyla, bir şova gelecek, devam edecek insanlar var. Bir konuk pozinin işe alınması bir destekçi için zor olabilir. Yerel bir profesyonel veya az bilinen bir profesyonel kiralayabilir ve biraz para tasarrufu sağlayabilirler. Ayrıca büyük bir isim kiralayabilir, o kişinin yıldız gücünü yanlış hesaplayabilir ve sporcunun parasını dışarı çıkarabilir ve bilet satışlarında fark edilebilir bir değişiklik göremezler.

Çok fazla promotör başarısız oluyor. Konuk pozisyonları, buluşup selamlar ve hatta dev fuarlar artık bir güvenlik ağı yeterli değil. Şanslı çok fazla şey var. Bir şeyler yapmanın eski yolu sadece çok işe yarayacaktır. Bu yüzden kutunun dışında düşünmek çok önemli. Her zaman bir yenilikçi, daha büyük resmi görmek için öncü. Luimarco gibi birini bir yarışmaya kurarken ve getirirken, Bader Boodai bir şeyler yapmanın yeni bir yolunu tanıttı. Sadece Lui’yi getirmedi, görünüşünü şovun bir vurgulamasına dönüştürdü. Bader sosyal medyaya gitti, Lui’ye saygı verdi ve hayranlarının desteğini kazandı. Bu bir dahi strokuydu, çünkü şimdi, destekleyici sıkıntısı, Lui’ye, muhtemelen Nick’in gücü ve gücü ve diğerleri için rezervasyon yapmaya hazır olmayacak. Talep orada, ancak YouTube yıldızlarının NPC ve IFBB yarışmalarında fikstür olma olasılığı daha düşük. Sıcakken metal vurulmalı ve tam da Bader bunu yaptı.

Sosyal medya yıldızları sadece bu. İşlerini çevrimiçi yapıyorlar. İtirazlarını kazandılar, hayranlarını kazandılar ve işlerini popüler ağ web sitelerinde yaptılar. L.U.I. Halka açık bir kilometre taşıydı, ancak partilerden sonra bir fikstür olduğunu veya endüstri pirinçle uğraştığını görmemiz pek olası değil. Sosyal yıldızları gerçek zamanlı olarak ne kadar çok görürsek, çevrimiçi olarak o kadar az zaman alırlar. Onları şahsen ne kadar çok görürsek, o kadar az mistik olur ve taleplerini azaltır. Lui, Hodge Twins ve öfkeli Pete’nin çok büyük olmasının nedeninin bir kısmı, onları görmek için tek yer çevrimiçi. Bir gizem var ve birçok insan için onlarla etkileşime girmenin tek yolu DM, gelen kutusu mesajı veya e -posta üzerinden. Bu gerçekten oyun alanını kullanıyor -Özellikle birçok insanın ABD merkezli olduğu bir sektörde.

Dahası, sosyal medya yıldızlarının sahip olduğu çekilişin bir başka yönü de küntlükleridir. İnsanlar onlardan hoşlanıyorlar, çünkü onların görüşüne göre, saçaklarda. İstedikleri her şeyi söylüyorlar ve yazarlar. Onlar için yansımalar yok. YouTuber’ların basın geçişleri konusunda endişelenmeleri gerekmiyor, endüstri normları hakkında endişelenmeleri gerekmiyor ve geleneksel siyasi doğruluk kavramlarını gözlemlemek zorunda bile değiller. Çok gerçek bir şekilde, vloggers ve blogcular gevşek toplar olarak görülüyor. Birçoğu için algı gerçekliktir. Birdenbire, vlogger’ların taşıyıcılar ve çalkalayıcılarla dalgalandığı görülürse, nesnellikleri sorgulanabilir. Her şey, özellikle çevrimiçi, son derece özneldir. Luimarco pozisyonundaki biri, yıldızlığının her yönünü korumalıdır, yoksa başka biri gelip alacaktır. Bu yüzden Bader’in etkinliğinde Lui’yi alması stratejikti ve neden Lui’yi yakın zamanda başka bir şovda görmemiz olası değil.

Zamanla, belki aylar, belki yıllar, muhafızlarda anıtsal bir değişiklik olabilir. Bob Cicherillo ve Dennis James Müthiş Çalışma Mc’ing etkinlikleri yapıyor. Lonnie Teper de bir efsane. Ancak 16-24 yaş grubundaki birine, Lui, Kali veya Delray Misfits’in aynı işi yapma olasılığı dünya anlamına gelir. Yaşın bir faktör olduğu o kadar da değil, ama Moreso takiplerle ilgili. YouTube yıldızlarını takip eden insanlar, geleneksel vücut geliştirmeyi takip eden insanlar değil. Bazıları, trend belirleyicileri başarılı, profesyonel sporcularla karşılaştırmanın yanlış olduğunu iddia edebilir, ancak doğru/yanlış argüman sporu büyütmek ve para kazanmak için hemen arka koltuk alır. Mesajı yazmadım, teslim etmeliyim. Maliyet parası, sporcuların paraya ihtiyacı var ve hayranlar eğlence olmak istiyor. Şimdilik, statüko çalışıyor, ancak genç nesiller farklı bir şey isteyebilir – ve yakında!

Muhafız değişikliğinin geleceği sorusu yok, ama soru şu ki, kim sürücü koltuğunda (yetenek açısından) olacak. Bence ek şirket Moguls, Medya CEO’ları ve derin cep yatırımcılar Bader Boodai’nin oyun kitabından bir sayfa alabilirler. Spor salonundan, sporcularına, iş uygulamalarına kadar Kuveyt Şehri, gelecekteki Venice Plajı, CA olabilir. Aslında, ona güvenirdim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *