Brezilyalı Synthol Woman – Christian Duque tarafından Sosyal Ağ Fenomeni

Başlık Synthol ile konuşsa da, burada gerçekte bahsettiğimiz şey SEO’lar veya yağları geliştiren site. Synthol, hepsini açıklamak için yaygın olarak kullanılan birçok SEO türünden sadece bir tanesidir. Bununla birlikte, gerçek şu ki, bu tür ürünleri kullanan birçok insanın, özellikle sosyal ağda dalgalar yapanların yanı sıra viral olma eğiliminde olanlar, genellikle karikatürize görünümlü şekiller üreten ev yapımı karışımları gerçekten kullanıyorlar.

Enjeksiyon noktaları tipik olarak pazı, delts ve bazı durumlarda bile pektoraller için ayrılır. Talihsiz gerçek şu ki, nihai sonuçlar çirkin fizikler üretir, büyük sağlık ve sağlıklı yaşam sorunlarına ve birçok durumda, bu kimyasalları kötüye kullanan insanlar, ekstremite amputasyonlarına sahip olabilir. Neden herhangi bir birey kendilerini bu dereceye alarak bedenlerini mahvetmek istesin ki? Bunu yapan adamın birçoğu, genellikle kötü ülkelerden geliyor, üst raf pedlerine veya performans geliştirme ilaçlarına kazanç erişiminden yoksundurlar ve normalde fitness merkezine yatırım yapacak fonlara sahip değildir. Üyelikler. Karşı anlaşmazlık basittir. Gerçekten bir keder hikayesi mi, gerçekten o kadar da kötü – ya da – sadece tembel mi? Demek istediğim, bir spor salonunuz yoksa, vücut ağırlığınızla antrenman yap, çekin, şınav yapın.

Dişliniz yoksa, doğal kalın, ancak sert, hidrat ve dinlenin. Çok büyük alamasanız da, yırtık alabilirsiniz ve yırtık bir beden sosyal medyada iyi yapabilir. Mesele şu ki, önemli silahlar almak sizi TV’ye götürecek, size bir ton görüş alacak ve son derece hızlı bir süreç olabilir. Genel olarak, bunu yapan insanların büyük çoğunluğu belirli bir kesim şekillendirir. Tipik olarak kaldırma konusunda güçlü bir temelleri yoktu, rekabet etmediler ve tipik olarak 20’li yaşların başlarına kadar geç gençliklerinde kaldılar. SEO çılgınlığının ilk aşamalarında, bazı kayda değer istisnalar, 30’ların sonlarında olan erkekler ve 40’larının yanı sıra yağlara sert vuran 50’li yaşlarına kadar, ancak bu adamların da aynı şekilde kaldırmada bazı temelleri vardı. Temiz yemek gibi. Sonunda, ABS, PEC, tekerlek yok, ancak kollar 20-22 ”ölçen bir kişi görürseniz, bir sorununuz olduğunu anlıyorsunuz. Aynı kişinin esnemeyen kolları olduğunda, pazı veya trisepslerinde şekil olmadığında ve kişinin kalem-ince önkolları olduğunda, göz en iyi turnus testi haline gelir. Tipik olarak, her zaman erkeklerdi, ancak şimdi, bir kadın var, belki de ilk, bu yüzden sadece ne kadar ilgi alacağını tam olarak hayal edebilir. Çocuklarla aynı tür ilgi mi olacak? O’nun yanı sıra, bu son derece aptalca, son derece riskli bir yolda yürüyen ilk ve sadece kadın olacak mı?

Kaslı kadınların fiziksel uygunluk dünyasında önemli bir destek tabanı vardır. Kas kutlayan birçoğumuz, kas kütlesinin cinsiyet anlamadığına dikkat çekiyoruz. Kadınların yanı sıra kadınların nasıl görünmesi gerektiği konusunda önceden düşünülmüş çok sayıda nefret var, ancak sesleri de boğuluyor – hızlı! Sporda o cinsiyetçi saçmalık için yer yok; Bununla birlikte, SEO’lar ve yarattıkları görünüm hakkında konuşurken, bu da tam olarak kas değil.

Petrolü sert vuran erkeklerin çoğu, spor salonunda son derece etkileyici poundlar kaldırırken görülüyor, türleri bok ve daha önce belirtildiği gibi, gerçekten fakir durumlar kollarını bile esnetemiyor. Endişe Eden Lady, Nick Stamina ve Power tarafından yakın zamanda yapılan bir işlevin konusu olduğu için zaten bazı hayranlara sahipti. Nick gibi, adını anlayamadık, hatta yerini belirleyemedik, ancak Portekizce konuşuyormuş gibi gürültü yapıyor. Brezilya, bu ev yapımı karışımları denediği anlaşılan küçük, ancak dikkate değer bir alt-kültüre sahiptir. Gerçekte bu bayan Portekizce konuşuyorsa, Portekiz, Angola, Mozambik veya dünyanın dört bir yanından başka yerlerden olabilir, ancak bahse girersem, sosyal ağ bilgeliğine ve Brezilya Devleti ile aynı fikirdeydim .

Bu tür durumlarda büyük bir yön tanıtımdır. Sosyal Ağ, birçoğu bu bayanı “Synthol Girl” demeye başlamıştı. Nick Miller’ın bir video yaptığı gerçek, ancak hepsi diğer medya kuruluşlarından takipler görmemizi sağlıyor. Nihayetinde Rxmuscle, nesil demir ve belki de kaslı gelişim gibi sitelerden bir tür video göreceğimizi düşünürdüm. Bu kendi başına vücut geliştirici olmasa da, fiziksel uygunluk dünyasında (bir düzeyde) ve bunun gibi hikayelerdeki hayranlık yadsınamaz. Bunu söyleyen, eğer bu kadın gerçekte SEO’ları kullanıyorsa, hiçbir şekilde aptalca görünmüyorBu maddeleri kötüye kullanan erkeklerin s. Çalıştığını, kollarının onlara iyi bir şekle sahip olduğunu ve biraz su tuttuğu için açıkça sezon dışı olduğunu söyleyebilirsiniz. Aynı şekilde, birçok hesapla, cazip olduğunu düşünmenin risksiz olduğuna inanıyorum. Bu her zaman özneldir, ancak bu benim düşüncem. Kimin bildiği gibi şekilsiz baktığına inanmıyorum, belki de yarıştı. Ben de şişirilmiş göründüğü gibi, SEO kullanımının oldukça fazla çıkartılması gibi görünüyor.

Şimdiye kadar, büyük miktarda tanıtım oldu, ancak açıkça viral olmaya yakın bir şey yok. Eğer bu yöne gitmiş olsaydı, aynı şekilde TMZ gibi daha büyük, çok daha ana akım siteler görürüz. Adını anlardık, çok daha fazla baskı yapmaya başlardı, kimin bildiği, gerçekten bir ünlü olabileceğini. O ilk kadın, eğer gerçekte bu ajanları kullanıyorsa, bu çizgileri denemek için, onu bir gecede şöhrete fırlatabilir. Schmoes bu görünümü tercih edecek mi? Yaptıkları gibi, kas kitlesi ibadet tipi yerler onunla çalışmak isteyecek mi? Bu, hepsi olmasa da, bu tür şeyleri yapan erkekler için çoğu için çok fazla ketelenmemiş sudur, ancak bir kadın için farklı olabilir. Kimse onları gerçekten ödemek için yeterli erkekler için yeterince umursamıyor; Onlar için devlet için talihsiz olan erkeklerin çoğu, esas olarak şakaların poposudur. Kimse onlara benzemek istemiyor; Kimse onları ciddiye almaz. Bir şey varsa, fiziksel uygunluk pazarı siyah bir göz sağlarlar. Bununla birlikte, Synthol’lu kadınlar güçlü görünebilir, kaslı görünebilirler, sadece talep görebilirler.

Schmoes büyüleyici bir cins. Zorunlu pozları anlıyorlar, simetri, denge ve durumu anlıyorlar. Tüm zor çalışmaları ve fedakarlığı takdir ediyorlar, ancak aynı şekilde bundan çok daha fazlasını istiyorlar. Kaslı kadınları seven insanlar, erkekler ve kadınlar derin ceplere sahiptir. Yapmayanlar, bütçe. Dinle, birçok insanı rahatsız eden fiziksel uygunluk dünyasının keyifsiz bir tarafı hakkında konuşuyoruz. Eğer sizseniz, okumayı bırakın, ancak objektif olmalıyım ve öyle olduğunu söylemeliyim. Iron Magazine’de işleri tam olarak böyle yapıyoruz.

Basın ve ek iş, 1990’ların ortalarından başlayarak kadın vücut geliştirme üzerine sırtlarını döndüğünde, kadınlar gelir elde etmek için başka yöntemler keşfetmek zorunda kaldılar. Eminim ki birçoğunuz bu yazıyı okurken, tam olarak ne kadar pahalıya maruz kaldığınızı fark eder veya bir fikriniz var. Yiyecek, fitness merkezi ücretleri, seyahat ve özellikle takviyeler var. Sadece bir şov için hazırlamak için 5-10 bin dolara ihtiyaç duyuyor. Rakip bu şovu kazansa bile, bir profesyonel hakkında konuştuğumuzu varsayarak, ödül parası sadece hazırlık için gereken paranın% 20-35’i olabilir. Aynı yarışmacının da kazanmak için bonus alamadığı için, birçok kadın vücut geliştiricinin de 90’ların ortalarında sponsorlukları yoktu. Konunun gerçeği, CAM ve diğer iş türleri bazıları tarafından kaşlarını çatabilir, ancak masrafları ödüyor ve birçok yarışmacının sahneye çıkmaya devam etmesini sağlıyor. Tüm kaslı kadınların bunu yaptığını söylemiyorum, çünkü birçoğu da aynı şekilde yapmıyor. Bu aynı şekilde sentol deneyebilen kadınlar için büyüleyici bir potansiyel kazanç kaynağı üretir.

Gerçekte “Synthol Girl” gibi biri fetiş ve ibadet tipi sitelerden büyük para görmeye başladıysa, bu hızla aynı hızlı şöhreti ve serveti arayarak diğer kadınların bir dalgasını hızla getirebilir. Fiziksel uygunluğun yetişkin tarafı o kadar kazançlı ki, bir sürü tasarıma girdi, şimdi her zamankinden çok daha fazla. Instagram gibi önde gelen sosyal ağ platformları bile, sadece hayranlar gibi çok daha yetişkin tipi, ücretli üyelik sitelerini tanıttı. Aslında, sadece hayranlardan yılda 100 bin dolardan fazla para kazanan insanların ilk elden anlıyorum. Birisi bu tür parayı kazanabilir, satın alma ve kıyafetleri modelleyebilirse, gece geç saatlerde, kimseyi tatmin etmeden her türlü kordon ağında görülebilen materyalleri ortaya koyarak, o zaman bu basit gelirin çekiciliği olurdu. Bazıları için çekici olun. Bu tür para, günümüz fiziksel uygunluk piyasasında duyulmamış ve son derece az sayıda yarışma da bu kadar çok para ödüyor. Ancak endişe, sentol kadınları arayabilir, vücut geliştirme altkültürü içindeki bu niş arasında para kazanabilir mi? Sadece zaman içinde yanıtlanabilecek endişelerden biridir.

Bu maddeleri kötüye kullanan ve bir vücut geliştirme aşamasına girmek için aptalca olan herkes en son verilecektir. Hakimler, rakiplerden herhangi bir pozu vurmalarını istemek zorunda değiller-enjekte sitelerini ve bir mil uzakta aptal görünümlü şekilleri görecekler. Bu, gerçek sentolün sporda bir yeri olmadığını belirtmek gerekir. ılımlı olarak kullanılan gerçek sentol veya gerçek SEO’larSetlemenin neredeyse imkansız hale geldiğinden emin olun, gerçekten işe yarayabilir. Bu tür ürünleri sahne ve/veya üst düzey resim ve video çekimleri için kullanabilecek veya kullanamayabilecek birçok erkeği anlıyorum, ancak bu, dünyadaki birçok insanın bu ev yapımı ile yaptıklarından tamamen farklı bir durum. karışımlar. Bu yüzden bu yağları “sentol” olarak adlandırma terminolojisi biraz karışıklık yaratıyor. Bununla birlikte, bu yeraltı yağlarını karikatürize bir görünüm üretmek için kötüye kullanan herhangi bir kişi, birçok aşamadan gülülecektir. Öte yandan, ya tartışmak zihinlerinden en uzak şeyse?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *