GSP’nin geri döndüğü bildirildi – USADA 4 ay boyunca onu test edecek mi?

GÜNCELLEME 16 Şubat 2017 – Bugün Marc Raimondi, GSP’nin kesinlikle USADA test havuzunda olmadığını bildiriyor.

Ayrıca, UFC/USADA’nın bugün açıklanan doping karşıtı politikaya yönelik güncellemeleri, 1 Nisan’dan önce geri dönüşü sonlandırılmazsa, UFC’nin ‘istisnai koşullar’ kartını oynaması durumunda 6 aya kadar rafa atabilecek güncellemeleri de dikkat çekicidir. Özellikle GSP s tarafından yakalanır. 5.7.3 aşağıdaki gibi okuyan yeni politikanın:

5.7.3

UFC’ye emeklilik bildirimi veren veya sporcunun tarafından başlatılan hareketsizlik nedeniyle UFC ile sözleşmeye bağlı bir ilişkiye sahip olmayı bırakan bir sporcu Rekabet etmeye devam edin ve kendisini rekabete dönmeden önce altı ay boyunca test etmek için kullanılabilir hale getirdi. UFC, olağanüstü durumlarda veya bu kılavuzun katı uygulamasının bir sporcuya açıkça haksız olacağı altı aylık yazılı bildirim kılavuzuna muafiyet verebilir.

______________________________

Bugün Ariel Helwani, “Eski UFC Welterweight şampiyonu olan St-Pierre’nin promosyonla yeni bir çoklu dövüş sözleşmesi imzalamanın eşiğinde olduğunu, MMA dövüşüyle onaylanan birden fazla kaynak olduğunu” bildirdi.

Eğer doğruysa bir sonraki soru zamanlama ve temel bir analiz UFC/USADA anti doping protokolleri nedeniyle 4 ay boyunca rafa kaldırılmayacaktır.

Politikanın 5.7.1 Bölümü, “UFC ile sözleşmeye bağlı bir ilişkiye sahip olmayı bırakan, UFC nöbetlerinde rekabet etmeye devam edemeyebilir…. yarışma.”

Yüksek profilli Brock Lesnar olayından öğrenildiği gibi, UFC’nin “istisnai koşullarda” bu gereksinimden feragat etme yetkisi vardır. Daha sonra bir anti-doping ihlali yapan Lesnar için dönemden feragat edildiğinde, UFC ve Lesnar dava açıldı.

GSP hiç emeklilik kelimesini kullanmadı ve 2016 yılında ısınmak için müzakereler olduğunda USADA test havuzuna girdi. Eski Welterweight Champ, 2016 yılının Ağustos veya Eylül aylarında değerlendirildi, ancak Ekim ayında artık UFC sözleşmesi altında olmadığını ve “Ben tamamen serbest bir ajanım” olduğunu açıkladı. O zamandan beri değerlendirilmedi.

UFC, GSP’nin pozisyonunu asla kabul etmese de, duyurusu aylarca onu bırakabilir. USADA’nın test güçleri “UFC ile (savaşçıların) feshi” ile sona erer.

Bu yılın başlarında UFC, “kendi takdirine bağlı olarak RTP’den çıkarılmasını seçen sporcular” için bu dönemin feragatlerini ortadan kaldırmak için politikayı değiştirdiklerini ve bu tür sporcuların “RTP’de genişletilmiş bir varlığı olması gerektiğini belirtti. rekabete dönmeden önce ”.

GSP bu tanımı karşılıyor gibi görünüyor.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

GSP, USADASEPTEMER 28, 28, 2 Yorumlarla Değerlendirildi
GSP’nin UFC Sözleşmesi DispututeOctuteOctuteoct 2016 hakkında spekülasyon yapalım. 4 Yorumlarla
Brock Lesnar’ın Dönüşü ve UFC’nin USADA Politika June 6, 14 Yorumlarla

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *