İş arkadaşlarıyla bağ kurmanın 5 yolu (memnuniyet duyulan saatin yanı sıra)

çok sayıda 9 ila 5ers için, memnun saat, iş dışındaki memurlarla etkileşime girmenin yoludur-ve yıllardır olmuştur. 2008’den itibaren bir kariyer yapıcı anketine göre, 5 kişiden 1’i katılıyordu ve ortaya çıkan insanların% 82’si iş arkadaşlarıyla bağ kuracaktı. Peki ya işten sonra en iyi bira ve bar yiyeceklerini içermeyen sağlıklı bir rutine sadık kalmaya çalışıyorsanız?

İş arkadaşlarınızla sosyalleşmenin ve sağlıklı seçimler yapmak imkansız olması gerekmez. İşte meslektaşlarınızla hala “mutlu” u memnun saatte tutan bazı içki içmeyen yollar.

Ofis dışındaki iş arkadaşlarıyla bağlantı kurmanın 5 yolu

Grubunuzun terlemesini alın. Bir takım egzersizi Sesh, meslektaşlarıyla bağ kurmanın ve aynı zamanda biraz egzersizde gizlice girmenin ideal yoludur. Bir kapalı bisiklet sınıfında, bootcamp oturumunda ve hatta bir grup koşusunda kalori yakarken terleme becerilerinizi iyi kullanın.

İç sanatçılarınızı bulun. Deneyene kadar bir sanat dersini vurmayın! Bir resim sınıfı sadece iş arkadaşlarıyla bağ kurmanın yaratıcı bir yolu değil, aynı zamanda stresi yönetmenin de etkili bir yolu olabilir. Yakın tarihli bir araştırmaya göre, 45 dakikalık yaratıcı aktivite, sanatsal deneyiminiz veya yeteneğinizden bağımsız olarak vücuttaki gerilimi önemli ölçüde azaltabilir. (Sertleşmek, gerginlik sololarını da patlatmak için harika olabilir: İşte bu kadar çok yetişkin boyama kitaplarına giriyor.)

Kasabayı birlikte keşfedin. İşbirliğini ve grup problem çözme becerilerini artırmak ister misiniz? Çöpçü avına git! Bu eğlenceli etkinlik, meslektaşlarının konferans salonu dışında rekabet etmesini sağlar ve ayrıca günlük adım hedefinize ulaşmanıza yardımcı olabilir. Bölgenizdeki avlara yol açan yerel bir hizmetle organize edin veya Big City Hunt gibi bir uygulama veya web sitesini takip edin.

Herkese bir spatula verin. İş arkadaşlarınızla bir pişirme dersine kaydolun ve isterseniz, bundan eğlenceli bir rekabet yapın. İki takım en iyi yemek için dükleyebilir ve yöneticiler hakimler olabilir. Bölgenizde kurumsal etkinliklerde uzmanlaşmış yerel pişirme derslerini arayın ve biraz lezzetli eğlenceye hazır olun!

Sadece bir yürüyüşe çıkın: Hiçbir şey temiz hava alamaz. Bilgisayar ekranınızdan bir nefes alın ve işten sonra, hatta öğle yemeğinizde bir yürüyüşe çıkarak akranlarınızı yakalayın. Konuşmayı hafif tutun-işle ilgili olmayan konular teşvik edilir. Ve kaldırıma çarptığınızda güneş batıyorsa, bu yürüyüş güvenli ipuçlarını takip ettiğinizden emin olun.

Up yapmak mı istiyorsunuz? Fitbit Group Health, şirketinizin başarılı bir sağlıklı yaşam programı geliştirmesine, çalışanların sağlığını ve mutluluğunu artırmasına ve kârlılığı iyileştirmeye nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Bu bilgiler sadece eğitim amaçlıdır ve tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık problemini veya durumu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviyeleri almadan veya yeni bir fitness rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuza danışın.

Emma Leyton

Emma Leyton, Fitbit Group Health için sağlıklı yaşamla ilgili kelimeyi yayıyor. Sağlık ve zindelik ile ilgili her şeyin bir sevgilisi olan Emma, işyeri sağlığı ve insanların hayatlarını nasıl olumlu etkilediği için bir tutkuya sahiptir. Onun gidip gelmesini yürüyerek bulabilirsiniz, San Francisco tepelerini koşar, fırınında Brüksel lahanası kavurabilir ve Vitamix’teki smoothies karıştırabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *