Merhaba! Tekrar seyahat ediyorum! Bu saçma oluyor. Ya da oldukça harika. Evet, harika ile gidiyorum.

Bütün gün bir uçakta oturmadan önce harika bir koşuya girmek için süper erken uyandım. Bir koşu için mükemmel net temps oldu!
En son videolarım

Seyahat Jane Review
Seyahat Jane Portable Urinal İnceleme.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 1 saniye

Sıradaki
Koşmak veya dışarıda yürümek için yüz maskesi ipuçları
07:15

Canlı
00:00
08:21
08:01

Kahvaltı Bölüm I: Tamale kadını geri döndüğümde benim yerimin yakınında köşedeydi. Yarım lot aldım – bir tane yemek için, geri kalanları da babamı beni havaalanına götürmek için geri ödeme olarak sağlamak için.

Kahvaltı Bölüm II: Kendime bir kavanozda büyük bir yulaf porsiyonu yaptım. Bu, yulaf ezmesi ve yumurta akı dolu neredeyse boş bir PB kavanozuydu.

Karışımda: 2 paket kahverengi şeker yulaf ezmesi, 1/3 su bardağı yumurta akı. Pişmiş. Sonra kavanoza eklendi. (Sizinle akıllı olmadığınız gibi konuşmaya çalışmıyorum, sadece kaldırılmasını istiyorum, onları kavanozda pişirmedim, çünkü bu plastik olduğu gibi büyük olasılıkla erir.)

Köpekler için de bir tedavi getirdim! Kemiklerin yanı sıra tamales ve çörekler oh benim!

Kahvaltı Bölüm III: Gerçekten ebeveynimin evinde çörek vardı! Bu yüzden aç olmasam da, Ulusal Donut Günü’nün en azından bir ısırık olmadan geçmesine izin veremediğim için birinin yarısını taktım!

Sonra LAX’a gittim.

Bundan daha önce bahsetmiş olup olmadığımı anlamıyorum, çünkü çok seyahat ettiğim gibi her zaman rastgele bitleri paylaşıyorum… ama ben çok büyük bir Airshield hayranıyım. Uçuş terminalindeyken veya uçaktayken içmek için her zaman bir tür ek bağışıklık artışı var. CVS’deki güzel insanlar bana bir paket sağlıklı yaz temelleri gönderdi ve bunu yakaladım ve hemen çantama bıraktım. mükemmel zamanlama!

Hastalık, bağışıklık yanı sıra soğuk ve grip mevsimi etrafındaki tüm caz konusunda daha dikkatli olduğumuza inanıyorum. Sonra, daha sıcak aylarda biraz tembelleşiyoruz. Seni anlamıyorum, ancak zevk alacak muhteşem hava durumu olduğunda hasta olmak istemiyorum! Seyahatlerimin mevsimi veya uzunluğu ne olursa olsun, bağışıklık artışı, kapsamlı el yıkama ve yeterli dinlenme ile hastalanmanın bir adım önünde kalmaya çalışıyorum. Kusursuz değil, ancak daha iyi hissetmeme yardımcı oluyor.

Buzlu bir kahve aldım, içtim ve sonra bardağı yeniden doldurdum ve bir Hava Kalkanı sekmesi ekledim.

(RuneatrePeat Instagram)

Burada CVS ve Gold Amblem Kuponları alın.

Soru: Bu yaz mı seyahat ediyorsunuz? Nereye? Gelebilir miyim?

Açıklama: “Daha Sağlıklı Bir Yaz Yap” kampanyası için CVS/Pharmacy ile ortak olmaktan gurur duyuyorum. CVS/Pharmacy tarafından yayınlarım ve etkinlikler için sponsor oluyorum, ancak ifade edilen tüm görüşler benim ve paylaşılan tüm ürün beyanları veya program ayrıntıları CVS.com’da veya uygun üreticilerle doğrulanmalıdır.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

En İyi Yaz Koşu İpuçlarının 11’i ve Summertime Run Planner

En İyi Yaz Koşu İpuçlarının 11’i ve Summertime Run Planner

Sıcak yaz aylarında çalışma için ipuçları. Bir sonraki koşunuzdan önce sıcak ve nemden önce kontrol edildi! Bu, listeyi ve Summertime Run Planlayıcı kutusunu inceleyin

Las Vegas Yemekleri ve Yarım Maraton Hafta Sonu Paris Otel Resimleri

Las Vegas Yemekleri ve Yarım Maraton Hafta Sonu Paris Otel Resimleri

RNR Las Vegas Yarı Maraton Seyahat İpuçları. Paris casino sıcak ne yemeliEl resimlerinin yanı sıra en iyi yiyeceklerin yanı sıra kokteyller. Hızlı TR

Run Disney Wine & Dine Yarı Maraton Yarışı Hafta Sonu için Paketleme

Run Disney Wine & Dine Yarı Maraton Yarışı Hafta Sonu için Paketleme

Run Disney şarabı için paketleme ve Yarım Maraton Yarışı Hafta Sonu. 13.1 mil yarışını çalıştırmak için ne paketliyorum

San Francisco Tatili’nden seyahat ipuçları ve hikayeler

San Francisco Tatili’nden seyahat ipuçları ve hikayeler

San Francisco seyahat ipuçları. San Francisco Kaliforniya’daki yaz tatilimden seyahat itirafları ve tercih edilen yerler

Sağlıklı kahvaltı ipuçları ve neden peynir tahtaları en iyisidir

Sağlıklı kahvaltı ipuçları ve neden peynir tahtaları en iyisidir

Sağlıklı bir kahvaltı hızlı yapmak için ipuçları. Tam olarak nasıl bir peynir tahtası yapılır. Gerçek Kaliforniya süt tarifleri ve sağlıklı kalıp için ipuçları

Koşucular için seyahat Jane değerlendirmesi

Koşucular için seyahat Jane değerlendirmesi

Koşucular için Jane değerlendirmesi. Ben de ipuçlarını paylaşıyorum! Tek kullanımlık taşınabilir pisinal torbayı kullanmak basittir. Banyo yapmak

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *