Bir yarış için abone oldunuz – şimdi ne?

Evet! Sadece bir yarış için abone oldunuz !! şimdi ne olacak?

Kaydolmak sadece bir adımdır. Şimdi işe başlıyorsunuz ve başarılı bir koşu planlıyorsunuz. 5K, 10K, yarım maraton veya tam 26.2 mil olması önemli değil – tüm koşucuların bir yarış için gösterdiklerinde yapmaları gereken belirli şeyler var. Bu listeyi yarış hazırlığınızın bir parçası olarak inceleyin…
En güncel videolarım

Sonra gitti – kitap incelemesi
Harika Dinleme – Kitap ve Podcast Değerlendirme Serisi
Sonra Lisa Jewell tarafından gitmişti – Sesli, Amazon veya Anywhere kitapları satıldı.

‘O zaman gitmişti’ harika bir dinleme mi? İşte benim incelemem!

Çok daha fazla inceleme için bağlantılar ve öneriler runeatrepeat.com’u inceleyin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 20 saniye

Sıradaki
Koşu Fikri Covid19 salgın sırasında sağlıklı kalın
02:25

Canlı
00:00
08:21
04:20

Bir yarış için gösterdiğinizde yapılacak 5 şey

1. Paket Pick-up planlaması. Paket alımı nerede ne kadar?

Bazı yarışlar, yarış gününde önümünüzü almanızı sağlamaz, bu yüzden yarıştan bir gün önce almanız gerekir. Çevrimiçi olarak inanılmaz bir şekilde kapatmazsanız, bu ek bir sürüşü gösterir veya seyahat planlarınızın paket toplama için zamanında yarış sitesine yakın olmanızı sağladığından emin olun (normalde geç açık kalmaz).

Bir gün önce kasabaya bulmanız veya bir uçuş daha yapmanız gerekebilir – seyahat düzenlemeleri yaparken bunu aklınızda bulundurun.

Daha küçük yarışlar genellikle yarış parkuruna yakın veya olmayan bölgesel bir koşu mağazasında veya parkta paket alımına sahiptir. Paket alımının yanı sıra yarışın aynı yerde olduğunu varsaymayın. Race Hafta Sonu Geliştirme Paket Pick Up Konumunu, Tarihi ve Zamanı İyice Denetleyin!

2. Program haritası ve yükseklik.

Yani, sadece bir yarış için abone oldunuz. Evet! Eğitim gereksinimini anlıyorsunuz. Kontrol. Ancak inanılmaz derecede engebeli bir yarış için mi eğitim alıyorsunuz? Düz bir kurs mu? Bir yol mu yoksa kaldırımda mı? Hazırlanacak Yarış Günü’nde ne tür zorluklarla uğraşacağınızı keşfedin.

Ayrıca program haritası, yarışın başlayıp başlamadığını ve aynı alanda ve savunucularınızın sizi nerede görebileceğini (aşağıda daha fazla) tamamlayıp tamamlamadığını söyleyecektir.

Bilgilere uymaya dikkat edin:

Başlangıç ​​çizgisi ve yüzey hattı konumu

Su / yardım istasyonlarının bulunduğu yer

Kurs boyunca banyoların bulunduğu yer

Fotoğraf çekmek istediğiniz herhangi bir eğlenceli manzara veya simge yapısı

Evinize sizi tatmin etmesini söylemek için harika bir yer

Eğlenceli gerçek: Yanımda birine “Bu kurs nasıl ??!!” Diye sordum. Ummm Monican, o noktada çok geç.

3. Hava.

Yarış gününde ne tür hava koşullarında koşacağınızı anlamak çok önemlidir. Bazı yarış web siteleri, size bir basketbol sahası sağlamak için yılın o zamanı için “ortalama sıcaklık” paylaşır. Aynı şekilde, hava durumunun büyük olasılıkla o gün çevrimiçi olacağına dair bir alıntıya bakabilirsiniz.

Hava durumu çözdüğü için bu çok önemlidir – ne giydiğiniz, hedeflerinizi değiştirmeniz gerekiyorsa, tam olarak daha önce ne kadar nemlendirileceğini ve daha fazlasını.

4. Yarış Günü Lojistik.

Daha büyük bir yarış için abone olduysanız, gerçek başlangıç ​​zamanının geliştirilmesinde başlangıç ​​çizgisinde iyi olmanız gerekecek. Sıksız insanın küçük bir alana indiği gibi, genellikle web trafik sıkışıklığı ve yol kapanışları da vardır – kaos.

Park etmek, mekik almak, yürümek, işemek ve başlangıç ​​çizgisine ulaşmak için çok zamanla başlamak için evinizden veya otelinizden ayrılmak için ne zaman ihtiyacınız olduğunu planlayın. Bunun gibi yarışlar arasında Rock N Roll Marathon Races, Run Disney (hem Anaheim hem de Orlando’da), New York Maratonu ve diğer “büyük” şehir yarısı ve tam maratonlar bulunmaktadır.

Bir yarış başlıyorsa ve farklı yerlerde biterse, yüzeye park etmeniz ve başlangıç ​​çizgisine bir servis almanız gerekebilir. Bu gerçekten nispeten yaygın! Harika haber şu ki, yarışı yüzeye koyduğunuzda sadece arabanıza yürüyebilirsiniz. Zavallı haberler, yarıştan önce ek bir süre ihtiyaç duyuyor ve son derece erken bir uyandırma çağrısı yapıyor.

İpucu: Otopark için ödeme yapmanız gerekebilir, bu yüzden biraz parayı kullanışlı tutun.

Sizi yarışta tatmin eden veya öğrenmek ve zevk almak isteyen eviniz veya arkadaşlarınız varsa – onlara belirli bilgileri sağlayın. Hangi yolların kapalı olduğunu ve sizi tam olarak görmek için anlamalarına izin verin. Birbirinizi kaçırmayacak şekilde belirli bir kavşak veya mil işaretçisinde olmalarını planlayın. İşiniz bittikten sonra tatmin etmek için bir konum seçin. Yiyeceklerin yanı sıra otopark için de ödeme yapmak zorunda kalabileceklerini anlamalarına izin verin.

5. Yarış için tren.

Bu en önemli şey! Ancak, bir yarış için gösterdiğimizde sık sık odaklandığımız tek şey budur, bu yüzden listeye son verdim. Artık kayıt yaptığınıza ve önyargınızı nereden almanız gerektiğini anladınız ve Race Da’da görüntüleyiny Ayaklarınıza kilometrelerce giriş yaparak yüksek kaliteli zaman harcayabilirsiniz.

Eğitim Hazırlık İpuçları:

– 5k / 10k / yarım maratonunuz veya tam maratonunuz için harika bir eğitim planı keşfedin.

– Yarışınız antrenmanınızın izin verdiğinden daha erken ise değiştirin. Bu, yarışınız oldukça uzaktaysa, plana başlamadan önce eğitimin 2. haftasından başlamayı veya büyük bir koşu tabanını elde etmeyi gösterebilir.

– Vücudunuz için ideal koşu ayakkabılarını, kıyafetleri ve yakıtı keşfedin. Bu eğitim sürecinin bir parçasıdır.

RER Eğitim Planları:

5K Eğitim Planına Kanepe

10k Eğitim Planı

1. kez yarı maraton eğitim planı

Bonus İpucu:

İYİ EĞLENCELER!!!! 1. Konum Para Ödülü’ne giden uzman bir koşucu değilseniz – bu sizin işiniz değil. Eğlenin, eğitimden zevk alın. Yarış gününün tadını çıkarmanın yanı sıra tüm eğlenceyi de alın!

P.S. – Kadınların Koşusu hakkındaki yayınımı inceleyin – Yiyecekleri Anlayan 15 Şey Koşucu

Soru: Şimdi ideal için ne antrenman yapıyorsunuz? Yukarıda belirtilen bu şeyleri anladınız mı?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Dopey Zorluk 2022 (Disney World Run Serisi)

Dopey Zorluk 2022 (Disney World Run Serisi)

Sadece Dopey Mücadelesini çalıştırmak için kayıt oldum! Alıcının pişmanlığım yok… ya da söylemeliyim ki, Runner’ın pişmanlığı – henüz. Ben

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Irk Değerlendirmesi ve Fikirleri

OC Half Maraton Sonuçları ve Top 13 Önemi

OC Half Maraton Sonuçları ve Top 13 Önemi

OC Maratonu ve Yarı Maraton Yarışı Sonuçları. Turuncu bölge özetinin yanı sıra 13.1 mil koşunun en iyi kısımları. Diğer için indirim oranları

OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu

OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu

Daha hızlı veya PR almak için maraton ve yarım maraton eğitim planı ara. Zaman hedefi olan koşucular için. dayanıklılık

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

Amerika’nın En İyi Şehri (San Diego) Yarı Maraton Yarışı Sonuçları ve Özet. AFC Yarı Maraton Fotoğrafları. İçinde koşmak

Hazırlık ve ırkınıza hazırlıklı hissetmek

Hazırlık ve ırkınıza hazırlıklı hissetmek

Yarım maratonunuz veya tam maratonunuzdan önce akılda tutulması gereken Numnber 1 şey. İçin son dakika yarış eğitimi fikri

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *