Koşmanın yanı sıra yalnız yemek

Merhaba! Gökyüzünde bir uçak yönteminden blog yazıyorum. {dalgalar}

Florida’ya gidiyorum. Bu hafta farklı bir yerden blog yazacağım için sizi ufacık bir bitle doldurmak istedim.
En son videolarım

Biz Yabancılar İnceleme
Renee Carlino Kitap Review tarafından Yabancılar olmadan önce.
Hızlı düşüncelerin yanı sıra sesli kitaplar için öneriler. Hikaye, anlatıcı, değerlendirme ve daha fazla Dinleme Serisi hakkında daha fazlası.

Daha fazla video

0 saniye 9 dakika, 42 saniye

Sıradaki
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Canlı
00:00
08:21
09:42

Bir süre önce zor bir zamanla gideceğimi paylaştım. Ne olduğunu anlamadığım için o sırada gerçekten çok fazla bilgi sağlayamadım. Gerçekten harika bir açıklamam yoktu. Hala yapmıyorum.

Gerçekten belirtebileceğim tek şey, Ben ve ilişkimizde zor bir zamanla uğraştığım gibi.

Ben sadece biraz dolduruyorum çünkü koşumun yanı sıra yemek yememde de bir etkisi var – bu RER’in nesi bu…

Son derece stresli olduğum için yemeğimi etkiledi. Benim için normal olanı yemeye geri döndüm, ancak biraz yemek yapmak istemedim, bu yüzden pratik yiyeceklerin yanı sıra çok hızlı bir şekilde. (Blue Apron sevkiyatı mutfağa geri dönmeme yardımcı oldu, ki bu güzeldi.)

Aynı şekilde daha fazla içiyorum, esas olarak arkadaşlarımla dışarı çıktığımda yaptığım için sosyal. Kendimi meşgul etmeye çalışıyorum. Şişeye vuran evde yalnız oturmuyorum, bu yüzden endişelenmiyorum.

İşler ilk ortaya çıkmaya başladığında, Ventura Maratonu’ndan iki gün uzaktaydım ve 26.2 mil sonra çok hızlı koşmamalıydım, ancak zihinsel sağlık için ihtiyacım vardı. Koşmak benim terapim. Basit aldım ve nefes almak için dışarı çıktım.

Ben son derece olumlu, minnettar bir insanım. Hayatımın en kötü gününde bile hala son derece kutsanmışım. Amerika’da çevrimiçi. Olağanüstü bir ailem var. Sevdiğim bir görevim var (RER okuduğunuz için teşekkür ederim). I understand God. I have a excellent location to live.

There are most likely people in other parts of the world would like to trade locations with me. So, I’m extremely very grateful for the things I do have.

I am going to see Ben as well as his household in Florida for Thanksgiving (for new visitors – that’s where he is from as well as his fam lives).

Relationships are challenging as well as I am only one side of the story. I’m likewise the only one that asked to put their business on the Web – I appreciate you providing us privacy on this.

I’ll still be blogging (and running as well as eating) from Florida – say thanks to you once again for complying with along in my lil life journey.

And now I am getting excited for my preferred day of the year – THANKSGIVING!!!!!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *