Bunu bir koşuda keşfedersen ne yaparsınız?

Merhaba! Tam olarak nasılsın? Ben de harikayım ve artık boya ile kaplı değilim! Tamam, bu sabah saçlarımda gördüğüm küçük bir parça var ama hepsi bu. Monican’a git! Ancak bu boyayı tutmayı teklif etmeden önce sizin için çalışan bir endişem var – aşağıda inceleyin ve bana bildirin!

Hala mutfak alanını tekrar bir araya getiriyorum ve gerçekten sadece ihtiyacım olanı korumaya çalışıyorum. Mutfak alanımda ihtiyacım olan 1 numaralı şey ne olursa olsun…
En yeni videolarım

Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
Jessica Simpson’ın yeni kitabı – Açık Kitap. Şarkıcı ve girişimci de hileler döker ve sahnelerin arkasında da anılarındaki sürprizler.

Sesli Kitabın İncelemesi – Jessica Simpson onu okur! Ayrıca ses sürümünü aldığınızda fayda melodileri var!

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 5 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 4.
01:21

Canlı
00:00
08:21
06:05

Herhangi bir tahmin var mı?

Öngörülebilir.

Ama cidden – insanlar tam olarak nasıl tupperware kapaklarını organize ediyorlar? Kaplar güzel bir şekilde istifleyin, ancak kapaklar sadece yanlarına atılır.

Bununla ilgili herhangi bir öneriniz var mı? Kurnaz ya da organize olmamı ya da küfür etmemesi gerekmeyen önerileri seçiyorum… Teşekkürler.

Koşma

Bu sabah kaldırıma 10 mil vurdum. Harika bir koşuydu, ancak biraz daha yapmam bekleniyordu. Hızlı bir tuvalet molası gerektiğinin yanı sıra eviyken bir günlük koşu aramayı seçip işe gitmeyi seçtim.

Dördüncü mil civarında yolda bir sürücü izni buldum (kişisel bilgileri paylaşmak istemediğim için hayal edilmedi). Durdum, seçtim ve bu lil plastik meydanın sahibi için etrafına baktım. Hmmmm.

O sırada beni geçen birkaç bisikletçi vardı, bir köpek yürüyen bir kadın ve güç yürürken sohbet eden iki kadın. Ancak bu insanların hiçbiri kimliklerini kaçırmadı. Onunla ne bitireceğinden emin değildim – bir yandan, iyi birinin bana ulaşması için bir yöntem keşfetmesini umuyorum.

Ama gerçekten onu keşfettikleri yerde bırakıp bırakmadıklarını seçerdim, çünkü gittiğini fark etmez, onu keşfetmek için adımlarımı izleyeceğim! ve kimseyi kimliğine göre nasıl keşfediyorsunuz? Telefon numarası yoktur ve birisinin kişisel bilgilerini gündeme getirmez.

** Bunu oluştururken, adreslerini kontrol edebileceğimi ve evlerine götürebileceğimi fark ettim ** Tam olarak ne kadar aptal! Bu bana yeni geldi.

Her neyse, o terli dakikada, kimliğimin onu düşürdüğüm yer olduğunu umuyorum, bu yüzden mümkün olduğunca görünür yolun yakınındaki bir kayaya destekledim ve kadının bir kez daha geçtiğini ve gördüğünü umdum.

Sen ne yapardın? Birinin senin için ne yapmasını istersiniz?

Rastgele Monican şeyler

Size benim hakkımda iki rastgele iki şey daha söyleyeyim çünkü belgelenmesi için resimler çektim…

1. Kombucha beni sarhoş hissettiriyor.

Tamam, sarhoşla dolu değil, ancak kesin olarak vızıldadı. Biraz sarhoş olmaya başladığımda vücudum ağrıyor – bu başka birine mi geliyor? İnanıyorum ki, neredeyse bir ağrı olur olmaz, her zaman çok endişeli olduğum için. Ha! <- Bu çok tuhaf bir şey. Benim gibi. 2. Bazı durumlarda bana birini hatırlatan ve onlara gönderen şeylerin fotoğraflarını çekiyorum. Geçen gün Costco'daki Jalapeno atıştırmalıklarının fotoğrafını çektim ve babama gönderdim. Geçen hafta Kanada'dan bu kızıl saçlı Olympian'ın fotoğrafını çektim. Ekrana geldiğinde, "Bu benim kardeşim!" Ben de bir fotoğraf çektim ve ona gönderdim. Onu kızdırdığından eminim. Tüm yaşamlarımız, aynı renkli saçlara sahip olduğumuz için bir kızıl gibi göründüğümüzü belirtiyor. Ancak bu tür bir açıdan ona benziyor ... Soru: Bir çalışmada bir kimlik keşfettiyseniz ne yapardınız? Kombucha seni sarhoş ediyor mu? Ailenizin görünüşünün fotoğraflarını çekiyor musunuz? Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak PostaPaylaşmak Bunları seçmeye devam edin: Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz aylarında koşu için öneriler ve daha fazlası! Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz aylarında koşu için öneriler ve daha fazlası! Gıda Fiziksel Fitness Sezgisel Yeme Endişeleri ve Cevaplar yürütmek. Yaz aylarında koşmak için öneriler, eğer depresyondaysanız ne yapmalı ve Koşu, yemek, Instagram ve diğer şeylerle ilgili endişeler… Video Koşu, yemek, Instagram ve diğer şeylerle ilgili endişeler… Video Tam burada Instagram ile koşu, yemek, kızıl saç, flört, çapraz eğitim ve daha fazlası konusundaki endişelerinizin tüm çözümü! tercih edilen giyim markaları en iyi şimdi, görevim ve İK sorularım nedir tercih edilen giyim markaları en iyi şimdi, görevim ve İK sorularım nedir Tercih ettiğim Running Gear markaları ve ayakkabıların yanı sıra koşu kıyafetleri olmalı. Maraton konik ipuçları. Koşmak ve kalp atış hızı Çalışan Görünüm Bantları, Old Donanma Egzersiz Dişlileri ve Çok Daha Fazla Soru Çalışan Görünüm Bantları, Old Donanma Egzersiz Dişlileri ve Çok Daha Fazla Soru Endişelerinizi @Runeatrepeat Instagram Hikaye Kutusu'ndan cevaplıyorum! Tam olarak nasıl hazırlanacağı gibi çalışan konuları ele alıyoruz Uzun vadeli ve en iyi koşu filmi Soru -Cevap Uzun vadeli ve en iyi koşu filmi Soru -Cevap Uzun vadede ne kadar süredir yarım maraton olmalı? Bant Sydrome - tam olarak koşmaktan ne kadar kaldınız? RRCA CoA Koşucunuz, Eater, Ziyaretçi Sorularınız- Insta Story (Jan 2) Podcast Koşucunuz, Eater, Ziyaretçi Sorularınız- Insta Story (Jan 2) Podcast Koşma, bloglama, saç, dayanıklılık eğitimi ve daha fazlası konusundaki endişeleriniz! Buna gelen tüm endişeleri cevaplıyorum ⚡ Shareaholic tarafından .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *