Los Angeles Maraton Yarış Özetinin yanı sıra P’ye P

Belki de bugün benim şanslı günüm olduğu için gerçekten İrlandalıyım

En yeni videolarım

Koşucular için 4 dakikalık alt vücut egzersizi
Koşucular için beş alt vücut egzersizi! Bacaklarınız, kalçalarınız ve kalçalarınız için bu hızlı dayanıklılık antrenmanını deneyin. Cihaza gerek yok.

Glute köprü
Eşek Kicks – Alternatif kenarlar
Kapaklar – Alternatif taraflar

Runeatrepeat.com adresinden çok daha fazla bilgi edinin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 49 saniye

Sıradaki
6 Ağustos’tan podcast özetleri
07:26

Canlı
00:00
08:21
04:49

3:42:15 yeni bir zamanla St. Patrick Günü’nde Los Angeles Maratonu’nda PRD!

Ben ya resmen bir Leprechaun ya da bir Chupacabra. onlardan biri.

Dün gece 8 yıldır La Maratonu’nu yaptığı ve tatbikatı anladığı için Steve’de kaldım. Bu yarışın lojistiği hakkında korku hikayeleri duydum çünkü Dodger Stadyumu’ndan başlayıp Santa Monica’da 26 mil uzakta sona eren bir nokta programı programı. (Bu yüzden bir otobüse binmeniz veya Dodger Stadyumu’na ulaşmak için bir yöntem keşfetmeniz ve aracınızı plaja veya başka bir planın yakınında park ettirmeniz gerekir.)

Arkadaşım Michelle bana harika bir şans notu bıraktı!

Steve beni çok iyi anlıyor ve yarış öncesi yakıt için tonlarca karpuz ile hazırlandı.

Steve, sabah beni uyandırdı, “Bir halkla ilişkiler için hazır mı?!”

Bu yarış için zor antrenman yapmadığım için ona hayır dedim.

Bacaklarımın iyileşmesi ve gerçekten sıcak olması beklendiği için bacaklarımın uzun sürdüğü için gerçekten harika bir koşuya sahip olmayı beklemiyordum. Grubu ile koşmuyorum, bu yüzden sadece mevcut atıyordu – ikimizden birinin bu kadar güçlü bir yarışa sahip olmamı beklediğine inanmıyorum.

Pro Sıkıştırma Shamrock çoraplarımı spor yapıyordum! Onlar gibi! Bu kırmızı sweatshirt benim atış ekipmanımdı.

Skinny Runner ve ben de Corral C’de olduğum için C. Finansman C.

(GÜNCELLEME: Skinny Runner, dünyanın en önemli koşu bloguna sahip olduğunu kullandı. Ancak 2 yıl önce evine odaklanmak için emekli oldu. Yine de Barleshambone olarak Instagram’da.

Tamam şimdi hepinizin bilmek istediğiniz endişe için… Annen bir şey saklamadığı sürece tam olarak nasıl parlak kızıl saçlarla doğdunuz?

Neden / tam olarak nasıl PR?!

Tanrı’nın bir düzeyde bana şaka oynadığına inanıyorum?

Yarış gününde kimin ortaya çıktığını gerçekten anlamıyorum, bu yüzden büyük veya kötü bir ırk bekleyemiyorum. Her türlü tam maraton veya yarı maratonun 8 mil civarında, kimin geldiğini anlayacağım.

Yarış gününde aşağıdakilerden birini tanıyorum:

A.) Harika bir zaman için orada olan eğlenceli Monican (ve uzun süre koşacak). “Dinle, yarıştan sonra donmuş yoğurt maratonum için biraz enerji tasarrufu yaptırmam gerekir – beni acele etmeyin!”

B.) İyi yapmak isteyen “C” karakter Monican yazın, ancak hoş olmayan ve bunu yapmak için yeterli olmaz.

C.) Binbaşı, onu kazanmak için içinde olan Monican olarak. <- Bu yanıltıcı Monican, sadece hilal bir aydan sonra son derece sıradışı olaylarda ortaya çıkıyor, Venüs Batı'da yükseliyor ve 55 derece ideal. Yarışı gerçekten benim tarafımdan en iyisi oldukları için 3:45 hız grubu ile başladım. Bir süre onlarla kaldım, ancak yöntemi de hızlı bir şekilde çıkardıklarına inandım. İlk kalabalık/yavaş mil sonra 8: 00/mil düz oldu! Bueno yok. Bu yüzden, kendi işimi yapmayı seçtim ve kendi başıma 3:45 hızla kalmaya çalıştım. Açıkçası bir PR yüksekliğindeyim, en iyisi şimdi Los Angeles Maratonu'nu sevdiğimi söyleyeceğim !!! Esas olarak son 2 mil yokuş aşağı idi. Dürüst olmak gerekirse neden son zamanlarda yarışları salladığımı anlamıyorum. Ben de aynı şekilde çok daha fazla koşuyorum - ancak bu kadar çok çalışıyorum! Madalyaların yanı sıra Maraton Tişörtleri her ikisi de St. Patrick Günü ile devlet! Ortadaki yonca çevre dostu bir cam parçasıdır. Görmek? Şimdi başarı turu için… Bu Big Burrito'ya göz atın - Boyut önemlidir ve bu çok büyük! Gerçek endişe - şimdi ne yapacağım? Son derece güçlü koşuyorum ve bundan memnunum. Ancak, kendime belirli bir zaman hedefi PR sağlamakta tereddüt ediyorum. Geçen yılki büyük hedefim sadece 4 saati kırmaktı. Bunu son derece memnun olduğum gibi yaptım - ancak bunun sadece olduğunu hissediyorum. Bunun ötesinde bir hedefe inanmadım. Bugün en iyi yarıştan sonra annem Boston'a hak kazanmanın yanı sıra deneyip denemeyeceğimi sordu. Boston benim için kalifiye zamanı 3:35:00 - bu bir yarış çıkarmak için hala çok zaman. ÇOK FAZLA. Mayıs ayında 30 mil ultra yarışım var, bu yüzden şimdilik buna odaklanacağım. Bunun ötesinde, hayatın beni nereye götürdüğünden emin değilim, bu yüzden anlayana kadar bir PR daha devam edeceğiz. > Diğer çok ilginç haberlerde Aleksandra Duliba kadınlar için La Maratonu’nu kazandı! Yarış, seçkin Lady 18 dakikalık kafaya elit erkeklere başlıyorlar.

Soru: Aziz Patrick Günü !!! Kutlamak için ne yapıyorsun?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

Disney World 10K Yarış Özeti

Disney World 10K Yarış Özeti

Disney World Maraton Hafta Sonu 2022. Disney 10K Yarış Değerlendirmesi ve Özet. En iyi 10 resim ve koşudan anlar

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Yarış Değerlendirmesi ve Öneriler

OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu

OC Maraton Eğitim Planı ve Yarış İndirim Oranı Kodu

Daha hızlı veya PR almak için maraton ve yarım maraton eğitim planı ara. Zaman hedefi olan koşucular için. dayanıklılık

Revel Marathon-Big Bear Yarış Sonuçları ve Özet

Revel Marathon-Big Bear Yarış Sonuçları ve Özet

Revel Run Yarış Serisi Marathon Büyük Ayı Yarış Özeti ve Top 10 Listesi. En iyi kilometrelerce büyük ayı ve benim

Surf City yarı maraton sonuçları ve özet

Surf City yarı maraton sonuçları ve özet

Surf City Maratonu ve yarı maraton sonuçlarının yanı sıra özet. Huntington Plajı’ndaki yarı maratonun fotoğraflarının yanı sıra eğlence

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

Amerika’nın En İyi Şehri (San Diego) Yarı Maraton Yarışı Sonuçları ve Özet. AFC Yarı Maraton Fotoğrafları. İçinde koşmak

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *