CDC, Personel Yazarı Ethan A. Huff tarafından grip aşısının etkisizliğini

kabul ediyor

(NaturalNews) Neredeyse 50 ABD’den sayısız insan, son haftalarda sağlık tesisi acil durum alanlarını, grip benzeri semptomların kapsamlı salgınları nedeniyle sürdürmeye devam etti. Bu insanın birçoğu bu sezon grip için zaten aşılanmış olduğundan, ABD Hastalık Merkezleri Yönetme ve Önleme Merkezleri (CDC) genellikle grip aşısının hepimizin olduğu kadar etkili olmadığını itiraf etmek zorundadır. Söylendi – ancak yine de aldığınızdan emin olun (sürekli diyorlar).

CBS News tarafından bildirildiği gibi, en son istatistikler, New York’un yanı sıra en az 24 belirtmenin yanı sıra “influenza benzeri hastalığın yüksek faaliyeti” yaşadığını ve bir tane daha 16 spesifik olarak, ılımlı faaliyet rapor ediyor, Ülke çapında birçok yerde normalden daha sıcak kış. Yetkililer, sözde “grip mevsimi” nin çok erken olduğunu düşünmenin yanı sıra, özellikle grip çekimlerinin sadece işe yaramadığı acı bir şekilde ortaya çıktığı için durumu anlamak için uğraşıyorlar.

65 yaşında ve daha yaşlı yetişkinlerin yaklaşık yüzde 65’i her yıl grip aşısı alsa da, bu yaş grubu influenza’nın en zor vuruşu olmaya devam ediyor. Fox News’a göre, ABD’nin dört bir yanından 20’den fazla çocuk, son haftalarda grip komplikasyonları nedeniyle öldüğü için çocuklar bile gripten çekiliyor. Farklı haber kaynakları tarafından bildirildiği gibi, bu çocukların yanı sıra diğerleri de etkisizliğini gösteren grip için aşılanmıştı.

CDC araştırmacıları, morbidite ve mortalite düzenli raporunda yayınlanan yeni bir araştırma çalışmasında CDC araştırmacıları, “Erken erken [aşı etkinliği], aşılanmış kişilerin influenza ile enfekte olacağını tahmin ediyor” dedi. Bu aynı rapor, grip aşılarının son yıllarda enfeksiyon oranlarına dayanarak grip durdurmada sadece yüzde 60 etkili olduğunu kabul etmektedir.

Grip aşısı, rakamlara dayanarak gerçekten yüzde ikiden daha az etkilidir
Ancak 2011’de bildirdiğimiz gibi, CDC’nin sigorta için kullandığı veriler, grip aşısı için yüzde 60 etkinlik oranı bile esas olarak yanlış yorumlanmaktadır. Lancet’e göre, CDC’nin yüzde 60 etkinlik iddiasıyla bahsettiği meta-analizleri yayınladı. Ancak resme aşı getirdiğinizde, bu sayı sadece yüzde 1,5 oranında düşer.

Başka bir deyişle, sağlık ve sağlıklı yaşam yetkililerinin rutin olarak grip aşılarının etkili olduğunu iddia ettiği Lancet Araştırma Çalışması’na göre, grip aşılarının sadece yüzde 1,5’lik bir etkinlik oranına sahiptir. Olası hata marjlarını ve diğer tutarsızlıkları dikkate aldığınızda, sunulan tüm verilere dayanarak grip aşısının gerçek etkinliği ihmal edilebilir.

Bunun anlamı, elbette, CDC’nin yanı sıra halk sağlığı ve sağlıklı yaşam için farklı diğer büyük ağızlıkların, grip aşısı yalanını korumak için zor zamanlar geçirmesi, birçok insanın grip aşısı, grip salgınları ne olursa olsun Sadece yoğunlaşmaya devam edin. Bir şey varsa, bu, kapsamlı yetersiz beslenmenin, D vitamini eksikliğinin yanı sıra toksik ortamların yanı sıra grip çekimlerinin olmaması, mevcut grip salgını için suçlanacağını gösterir.

Grip’i doğal olarak nasıl yeneceğiniz ve yeneceğiniz hakkında çok daha fazla şey keşfetmek için, M.D., Dr. Leigh Erin Connealy’nin Yeni Tıp Merkezi’nin bu yararlı yazısını inceleyin:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *