Audio Player

00:00
00:00
00:00

Podcast: New Pencerede Oynayın | İndirmek
Abone Ol: Apple Podcasts | Google Podcasts | Stitcher | RSS
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 1

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 12 saniye

Sıradaki
Seyahat Jane Review
08:01

Canlı
00:00
08:21
03:12

Merhaba! Bugünün Run Eat Podcast’inde 3 harika soruyu cevaplıyorum… Hipotiroidizmin olduğunda tam olarak nasıl kilo veriyorsunuz? – Bir yarıştan önce bir shakeout koşusu yapmalı mısın? Ve – organik yiyecekler sizin için çok daha mı iyi yoksa çok daha pahalı mı ??

Benim için bir endişeniz varsa – >>> e -posta gönderebilir veya RER Podcast sesli posta satırına bir mesaj bırakabilirsiniz! Konu satırında “Podcast Sorusu” veya VM # 562 888 1644 ile bana runeatrepeat@gmail.com adresine e -posta gönderin.

Kilo kaybı ve hipotiroidizm:

Soru: Blogunuza uzun zamandır uyuyorum ve tiroid sorunlarını tartıştığınızı unutmayın.
Tiroid yönetiminizle, videolarınızda tartışılmayan kilo kaybınıza katkıda bulunan bir şey olup olmadığını merak ediyordum.
Hashimoto’nun tiroiditi teşhisi kondu ve tedavime yardımcı olmak için hormonlar, anti-enflamatuar diyet, vb.
Teşekkürler Karen

Monica: Yediğimi ve hipotiroidizmi ele alırken kilo vermek için hangi takviyeleri paylaşıyorum. Diyet planı değişikliklerini ve takviyeleri paylaştığım mesajlar hakkında çok daha fazla bilgi için aşağıdaki bağlantıları inceleyin.

Not: Hashimoto’nun yanı sıra kilo vermekle ilgili aldığım endişelerin yanı sıra, çalıştırmak için yeterli enerjiye sahip olmak Hashimoto’nun hastalığı olan takipçilerden çok şey yok. Hipotiroidim var – T3’üm ve T4 seviyeleri düşük. Ancak yaptığım şey sizin için geçerli olmayabilir. Her türlü diyet planı veya egzersiz değişikliği yapmadan önce her zaman doktorunuzla konuşun.

İhtiyacınız olan araçlar:

Kilo Kaybı Yayınlanması – Tam olarak nasıl kilo verdiğime dair notlar ve daha sağlıklı hale geldiğim şeyler hakkında 6 öneri

Kilo kaybı videoları – YouTube kanalımda tam olarak nasıl kilo verdiğimle ilgili videolarımı görebilirsiniz.

Hipotiroid problemlerim için diyet modifikasyonları –

Neden ıspanak üzerinde romaine yiyorum

Hipotiroidizm ile koşmak

Hipotiroidizm için aldığım takviyeler:

Tiroid takviyesi-Aldığım tiroid takviyesinde Ashwaghanda’nın yanı sıra L-Tyroine de arıyorum

Adrenal yorgunluk takviyesi – Geçmişte aldım, ancak şu anda almıyorum

Bir yarıştan önce bir sallama koşusu yapmalı mısın?

Soru: Shake Out koşuları hakkında tam olarak nasıl hissediyorsunuz? Bir yarıştan önce koşarsanız (yarısı ve tam maratonun yanı sıra), tam olarak ne kadar koşarsınız? Bu konuda her türlü öneri yararlı olacaktır.

Teşekkürler Lulu

Monica: Bir yarıştan önce sarsıntılı koşu yapmıyorum. Bir PR için gidiyorsanız ve hızlı bir şekilde dışarı çıkacaksanız çok önemli olduğunu anlıyorum – maksimum hızda çalışıyorsanız ısıtılmalısınız! Ancak yarım maraton veya maraton koşmak için, o yarış için hedeflerinize dayanarak isteğe bağlı olduğuna inanıyorum. Özellikle sıkıysanız ve normalde ısındığınızı biliyorsanız, aynı zamanda uzatın ve sonra çalışmaya başlayın – aynı şekilde tutun.

Yarış gününde asla yeni bir şey yapmayın. Bu, bir koşudan önce ısınmak için de geçerlidir. Yani normalde uzun vadeli veya gol hızınızdan önce ısınırsanız – yarıştan önce benzer bir ısınmaya çalışın.

Organik yiyecekler sizin için gelenekselden çok daha mı iyi?

Soru: Dürüst olmak gerekirse, organik yemenin beslenme değerine göre gerçekten bir fark yaratıp yaratmadığını merak ediyorum. Hiç büyük bir organik insan olmadım, çünkü her zaman çok daha pahalıya mal oldu ve her zaman düşündüğüm kadar Apple organik olsun ya da olmasın bir elma. Organik gıda gerçekten çok daha fazla besin değeri var mı?

Teşekkürler, Jenny’den Jenny hayatta çalışıyor

Monica: Beslenme açısından sizin için çok daha iyi organik olmak çok daha zor.

Filthy lotları, pestisitlerle en kontamine olan 12 gıdadır – bunları organik almalısınız.

Aynı şekilde, organik olursanız çok önemli olmayan çok fazla yiyecek var.

Dolayısıyla, organik bir çilek geleneksel bir çilek üzerinde çok daha fazla vitamin veya lif veya harika güçlere sahip olmasa da … geleneksel çilek üzerinde uzun vadede zarar verebilecek pestisit kalıntısı olabilir.

Organik almanız gereken bu yiyecek listesi Dr. Andrew Weil’in web sitesinden. Filthy Lots ile güncellenmiş bir liste ve geçen yıl birkaç yeni yiyecek eklendi.

Organik olmanız gereken yiyecekler:

Çilekler

Ispanak

Nektarin

Elmalar

Şeftaliler

Armutlar

Kirazlar

Kereviz

Üzüm

Domates

Tatlı biber

çeri domatesler

Patates

Salatalıklar

Marul

Organik olmanız gerekmeyen yiyecekler:

Şeker mısır

Avokado

Ananas

Lahana

Soğanlar

Tatlı bezelye (dondurulmuş)

Papayalar

Kuşkonmaz

Mango

Patlıcan

Tatlı ve sulu kavun

kivi

Kavun

Karnabahar

Greyfurt

İpucu: Organik için ödeme yapamıyorsanız, ‘Temiz’ listesinden meyveleri ve sebzeleri seçmeyi düşününFarhy Lots listesinden yiyecekleri yıkayın ve/veya soyun.

İpucu 2: Mevsime olan yiyecekleri, masrafları azaltmaya yardımcı olmak için (yükseklik mevsiminde sıklıkla daha ucuz oldukları için) ve normalde mevsimde daha iyi tadı var!

Bana çalışma kitabını gönder

3SAVE

Paylaşmak önemsemektir!

3
Toplu iğne

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *