Santa Monica California’da koşuyor

Merhaba! Santa Monica’da bütün gün eğlenceli bir etkinlikte bulundum!

En güncel videolarım

Koşucular için 4 dakikalık alt vücut egzersizi
Koşucular için beş alt vücut egzersizi! Bacaklarınız, kalçalarınız ve kalçalarınız için bu hızlı kuvvet antrenmanını evde deneyin. Ekipmana gerek yok.

Glute köprü
Eşek Kicks – Alternatif kenarlar
Kapaklar – Alternatif taraflar

Runeatrepeat.com adresinden çok daha fazla bilgi edinin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 49 saniye

Sıradaki
Golden Retriever haplarını almayacak!
02:19

Canlı
00:00
08:21
04:49

Ama tüm bunları paylaşmadan önce, size kaliforniyenlere Santa Monica’da koşmak için harika bir yer hakkında bilgi vermek istiyorum. Okuyuculardan “L.A.” nı kontrol eden e -posta alıyorum. Oldukça sık ve çoğu zaman Los Angeles’ın kalbinde değil, Da Beach yakınlarında bir yerde. Şehir dışındayken egzersiz yapmak için harika!

Dün gece Santa Monica’daki Gürcü Hotel’de kaldım. Plajdan caddenin karşısında idealdir ve 3. Sokak gezinti yoluna inanılmaz.

Otel olağan, ama hizmet olağanüstü. Odamda bir buzdolabına ihtiyacım vardı ve arabamda bir şey unuttum – ve inanılmaz derecede hızlıca baktılar.

Ayrıca, odada gazeteler sunuyorlar ve koyda tanıdık bir yüz görmekten çok çok memnun kaldım – Boston Marathon kazanan MEB !!!

Neyse.

Bu sabah uyandım ve kısa bir koşu için yola çıktım. Çok yıpranmak istemedim çünkü önümüzdeki günün egzersizle dolu olacağını biliyordum!

Santa Monica, yaya / bisiklet yolu harika çünkü koşmak için harika bir yer. Mil ve mil boyunca devam ediyor. İnanılmaz derecede düz. Artı – bu sadece kalabileceğiniz ve ‘dışarı çıkıp geri dönebileceğiniz’ bir şey, böylece kaybolmayacaksınız!

Birkaç hafta önce L.A. Maratonu’ndan önce buraya girdim. Ama tam Mary’den bir gün önce koşmadım. İskelenin kuzeyinde keşfetmek için bazı mil almak harikaydı.

Santa Monica’da koşuyor:

Yol resmi olarak Marvin Braude Bike Trail (Wikipedia’ya göre) olarak adlandırılır. Pasifik Palisades’te başlar ve 22 mil güneye gider. Bu milin yaklaşık 8’i Santa Monica’da. Daha fazla bilgi için wiki sayfasına göz atın.

Kafa yukarı: Rota boyunca banyolar ve su çeşmeleri var, ancak inanılmaz derecede erken çalışıyorsanız açık olmayabilirler.

Yamadan: Santa Monica’daki en iyi koşu noktaları.

Koşmadan sonra buzlu bir kahve istedim, ama gerçekten iyi bir kahve avlamak istemedim. Bu yüzden MCD’lere yerleştim ve otel odama şeker ve süt ekledim.

Ve bununla birlikte, buzlu kahve bilen kartım iptal edildi.

Oradan hazırlandım ve Fitrends etkinliğine gittim!

Bundan sonra daha fazlası…

Soru: Dünyanın herhangi bir yerinde koşabilseydiniz – nerede olurdu?

Soru #2: Herhangi bir kişi Güney cazibesi finalinin tadını çıkardı mı?! Bunun hakkında ne düşünüyorsun?!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *