Bir selfie almak için çalılar orta koşuya adım atmanız gerektiğinde böyle görünüyor çünkü bir bisikletçinin size çarpmasını istemiyorsunuz (bu olsa bile inanılmaz bir aksiyon çekimi için).

Bugün 10 mil sağlam bir şekilde girdim ve yarın takvimde 12 mil hızla var. İnanılmaz derecede sıcak, SoCal ile ilgili başka bir ısı dalgası. Sulu kalın ve akıllı çocukları çalıştırın!
En güncel videolarım

Maraton Eğitim Günü 6
Maraton Eğitim Günü 6. Blog Güncellemesi Çalıştırma.

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 19 saniye

Sıradaki
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Canlı
00:00
08:21
01:19

Kediniz sizi paketten çikolata fındık tereyağı yemek için yargıladığında böyle görünüyor.

Bütün yaz en büyük karpuzunu bulduğunuzda böyle görünüyor. Bundan oldukça memnun kaldım (boyut referansı için anahtarlar ama yine de zor).

Bir ton yemek zorunda kaldım, böylece en büyük tupperware’ime bile sığar. Sahip olmak iyi bir sorun!

Aaaand, karpuz takıntım çok ileri gitmiş olabilir – karpuz tohumları mı? Denemeli miyim? Bunlar sihirli bir şekilde iyileştirici ve sağlıklı mı? (Fiyat için daha iyi – 11,00 $ idi.)

*Not: Onları alamadım çünkü çok pahalı olduklarını ve muhtemelen sihirli bir fasulye sapı bile büyütmeyeceklerini düşünerek benimle konuşmanızı umuyorum.

Eve giderken çok fazla yaban mersini yediğimde böyle görünüyor. Bahse girerim arabamın koltuğunun altında bir sürü kurutulmuş yaban mersini var. Bunu her zaman yaparım. (Kardeşimden otomobilimi yıkamasını istemek istiyorum, bu yüzden üzerinde çalışan kişi aylardır dağınık yediğimi bilmiyor.)

Costco’da yeni bir ürün tespit ettiğinizde böyle görünüyorlar… Yeşil fasulye güveçine koyduğunuz kızarmış soğan gibiler ama jalapenos !!!

Cazip, ama muazzam bir kızarmış jalapenos torbası… hmmm. Aslında Jalapenos’u sevdiğini düşünerek onları ilk gördüğümde babamı düşündüm. Bahse girerim bunlar lezzetli. Muhtemelen çok lezzetli olurlardı ve babamla paylaşmadan önce onları atar ve tüm çantayı yok ederdim ve 17.800 kalori sonra yarın sabah koşarken kızarmış Jalapenos’u buruştururdum ve kendimden nefret ediyorum.

*Not: Muhtemelen onları bir dahaki sefere alacağım. Willpower’ımın çok sınırlı bir süresi var.

30 Gün Yoga Mücadelemin 7. gününde böyle görünüyor:

Adrienne tarafından yoga kullanıyorum ve onu tamamen seviyorum. Yogada yeniyseniz veya daha tipik olarak pratik yapmak istiyorsanız, ancak zamanınız yoksa bu dualarınızın cevabı olabilir. Şimdiye kadar seanslar yaklaşık 30 dakika veya daha az, takip edilmesi kolay, tamamen gerçekçi, yapılabilir ve Adrienne inanılmaz sevimli ve iyi bir eğitmen.

Patlamalarınızın büyümesine izin verip vermemeniz gerekip gerekmediğine karar veremediğiniz zaman böyle görünüyor ve saçımın kurumasına izin verdiğimde de böyle görünüyor. Ben hiçbir şey yapmadım ve inanılmaz derecede düz. Bir düzleştiricim bile yok, asla buna ihtiyacım olmayacaktı. (Ama saçlarımı kıvırmaya çalıştıktan 4 dakika sonra da bu – hiçbir şey için kıvrılmıyor.)

Brendan Dassey’in bir cinayet yapmasını duyduğunuzda, mahkumiyetini devirdi! Hâlâ hapiste ve kovuşturma biriktirmeye başlarken yaklaşık 90 gün orada kalacak. Ama bu harika! Katil yapmaktan hoşlandınız mı? Oldukça düşündürücü.

(Brendan Dassey hakkında daha fazla bilgi burada)

Olimpiyatların tadını çıkarırken, geri dönüp yarın sabah birkaç mil koşmaya hazırlanırken böyle görünüyor. Bir ‘Birkaç Mile’in patlaması, yaz oyunlarında ideal olan fantastik sporcular yarışmasına kıyasla‘ meh ’gibi görünüyor.

*Not – Birkaç mil gerçekten 12’ye eşittir. Ama Olympians gibi inanılmaz hızlı değil, bu yüzden karşılaştırıldığında biraz tembel bir kaplumbağa gibi hissediyorum. Bunda iyiyim çünkü kaplumbağalar oldukça memnun görünüyorlar ve içeri girip istedikleri zaman kestirebilirler.

Soru: Hayatınız şimdi neye benziyor?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

PaylaşmakPosta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Soru -Cevap Bölüm 2 – Çocuklarımı çalıştıracak mıyım? Sağlıklı yemek için nasıl motive kalıyorum …

Soru -Cevap Bölüm 2 – Çocuklarımı çalıştıracak mıyım? Sağlıklı yemek için nasıl motive kalıyorum …

Merhaba! Nasıl gidiyor? Sizden ve sanal koşu arkadaşlarınızdan yeni bir soru var! Bunlar iyi bir Q’du

Hafta Sonu Koşu ve Yemek Güncellemeleri

Hafta Sonu Koşu ve Yemek Güncellemeleri

Merhaba! Nasıl gidiyor? Bu hafta sonu koşu, yemek ve… tekrarlamak için hızlı bir özetim var. Oh, ve sonunda listeleniyorum

Şubat 2021’in en iyisi ve en iyisi

Şubat 2021’in en iyisi ve en iyisi

Bu ay ne kadar kilometre koştun? @RuneatrePeat Instagram Koşucular için Hikaye Teması. En iyi koşu ve yemek için

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Kendinizi geliştirirken kendinizi nasıl seveceğiniz. Vücut pozitifliği kilo verirken veya bir hedefin peşinde giderken. Nasıl hakkında fikirler

Asla koşucular için hiç oyunum yok

Asla koşucular için hiç oyunum yok

Long Beach Maratonu için ilk DNF’mi aldığımı düşünerek koşucular için hiç oyun oynamam @Runeatrepeat! H

Yılın en iyisi yarışlar, koşu ve tarifler!

Yılın en iyisi yarışlar, koşu ve tarifler!

Bu yıl ne kadar kilometre koştum. En iyi yarışlar ve koşu fikirleri tek bir gönderi! Toplam Mile Sayısı ve Calo’ya göz atın

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *