Vegan’a Katy ve Michelle tarafından düzenlenen Vegan Haftası’nın bir parçası olarak vegan’a katılıyorum. Ben et yemiyorum, ancak süt, balık ve yumurta yiyorum. (Genellikle kendime bir pescatarian olarak adlandırıyorum.) Ama, bir vegan gününün benim için zor olmayacağını anladım. Gerçekten son zamanlarda tamamen vegan olan bir gün geçirdim = kahvaltı: Soya ile yapılan yulaf kepeği, öğle yemeği sebze burger/humus/meyve, atıştırmalıklar: soya ile tahıl ve pb ile naner, akşam yemeği: nohut, brüksel , ekmek.

Şu anda ne yediğim… Yakın zamanda süt ürünlerini hissetmeyene kadar balık pişirmiyorum (süzme peynirle olan şimdiki takıntım yeni bir şey). Ancak, tamamen vegan olmak istemiyorum çünkü sezgisel bir yiyen olma çabalarımı inciteceğine inanıyorum. Gerçekten bedenimin ihtiyaçlarının yanı sıra açlığı da bulmak istiyorum.
En son videolarım

Koşucular için 4 dakikalık alt vücut egzersizi
Koşucular için beş alt vücut egzersizi! Bacaklarınız, kalçalarınız ve kalçalarınız için bu hızlı dayanıklılık antrenmanını deneyin. Cihaza gerek yok.

Glute köprü
Eşek Kicks – Alternatif kenarlar
Kapaklar – Alternatif taraflar

Runeatrepeat.com hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 49 saniye

Sıradaki
Koşmak veya dışarıda yürümek için yüz maskesi ipuçları
07:15

Canlı
00:00
08:21
04:49

Kendimi hayvan dışı ürünlerle sınırlamak, zaten son derece hasar görmüş yemek kalıplarıma bir yük getirecektir. Hayvanların fabrika çiftçiliğinde tedavi edilme yöntemine tamamen katılmıyorum, ancak aynı zamanda kendime ve bedenime de sınırlama konusunda kendime nasıl davrandığıma katılmıyorum. Sezgisel bir yiyen olduğum ve sağlıklı hissettiğim bir yere ulaşmak, fiziksel ve zihinsel sağlığım için hayati önem taşıyor. Şu anda endişem bu. Gelecekte tamamen vegan olabilirim, ancak şu an için eti önlemeye ve süt ürünlerini kesmeye devam edeceğim – etiketler veya kısıtlamalar olmadan.

Vegan kahvaltı kolaydır. Genellikle vegan ekmeğinde tahıl, soya sütü, yulaf veya PB&J ile hayvansız bir kahvaltı var (bu sadece satın aldığım ekmek). Bugün, keten, ananas ve yol karışımı ile tepesinde soya sütü, naner, badem özü ile yulaf kepeği yaptım. Biraz bir şey yoktu, bu yüzden kahverengi şeker de ekledim mi?

Eğitim: Kahvaltı etmeden önce Jillian Michael’ın 30 günlük Shred Seviye 1’i yaptım ve 4 mil koşuya gittim. Koşuya gitmeden önce soya sütü ile küçük bir kase tahıl (vegan) vardı.

30 gün süren zorlukları denemeye ve bunu ilk gün olarak kullanmaya karar verdim. Gerçekten daha güçlü olmak ve daha zinde hissetmek istiyorum. Bu sabah da ölçümlerimi ve bazı resimler aldım? Birkaç iyi resim aldım, ancak şimdi onları göstermek için de utanıyorum. Tam burada hazır olmadan önce beni yakalayan bir şey…

Vegan Günü – Akşam yemeği için en iyi konsepte sahibim! Bir güveç, tofu ve hindistancevizi sütü içerir… beğeneceksiniz (ama ben onu yiyeceğim).

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Basit Muz Yoğurt Blender Muffins

Basit Muz Yoğurt Blender Muffins

Basit blender çörek tarifi. Kahvaltı veya atıştırmalık için sağlıklı muz yoğurt kekleri – yoğurttan protein ile dolu

Tahıl Sütü Smoothie tarifi

Tahıl Sütü Smoothie tarifi

Tahıl sütü ve hafif tahıl sütü smoothie tarifi tam olarak nasıl yapılır. Orijinal California MI ile Basit Taste Tahıl Sütü Tarifi

Tam olarak nasıl daha iyi bir kase tahıl- sağlıklı kahvaltı ipuçları yapılır!Tam olarak nasıl daha iyi bir kase tahıl- sağlıklı kahvaltı ipuçları yapılır!

Tam olarak daha sağlıklı bir kase tahıl yapılır. Sizin için harika olan hızlı bir kahvaltı yapın ve sizi öğle yemeğine kadar dolu tutan

Plajların yanı sıra krem ​​smoothie kase tarifi

Plajların yanı sıra krem ​​smoothie kase tarifi

Yoğurt, şeftali, süt ve ıspanak ile dolu bir kase tarifi proteininde hafif smoothie. Çevre dostu smoothie kase

5 Yetenekli Mantar Çedar Frittata Tarif

5 Yetenekli Mantar Çedar Frittata Tarif

Basit sağlıklı kahvaltı – 5 bileşen mantarının yanı sıra kaşar frittata. Kahvaltıda yüksek protein, glutensiz ve sebzeler

pirinç ocak tarifinde basit çelik kesilmiş yulaf

pirinç ocak tarifinde basit çelik kesilmiş yulaf

Pirinç ocakta yapılan basit çelik kesilmiş yulaf. Süt, su ve muzlu bir pirinç ocakta pişirilen yulaf ezmesi tarifi. Sağlıklı

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *