Sadece bu bıçakları attığımı belgelemek istiyorum

Merhaba! Nasıl gidiyor? Babam hareket ettiğime inandığı için tam burada tuhaf gidiyor. Ben de yardımınızı zorunlu kılıyorum. Hareket etmeme yardımcı olmayın, çünkü hareket etmiyorum… başka bir şeye yardımcı olun. Hala tüm bunlara uyuyor musunuz?

Son olarak ‘bir araya gelmeye’ karar verdiğim için hayatımın bu garip konumundayım. İşleri bir sürpriz tutmayı sevdiğim için tüm hayatımı bir araya getiremiyorum (çoğunlukla kendime). Ancak süper meşru bir bahar temizleme seansı yaparak evimi bir araya getirmeye çalışıyorum. Belki de büyük bir yaşam / bahar temizleme girişimimin bir parçası olduğu ve bunun ek önemli olduğunu hissetmek istediğim için neden büyük harfle yazma gereksinimini hissettiğimi anlamıyorum.
En son videolarım

Maraton Eğitim Günü 4.
Maraton Eğitim Günlüğü 4. Gün inceleyin

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 21 saniye

Sıradaki
High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
06:12

Canlı
00:00
08:21
01:21

Çivilemem için çivilemeyen veya ağır olmayan bir şey attığım “anti-hoarding” aşamasında telefon görüştüğüm şeydeyim.

Terapötik.

Annem tam olarak hayatımı nasıl yönetmeye çalıştığımı belirtti. “Yakında terapiye gitmenizi önereceğim ve bu size bir ders vermeden önce bu lil bir ipucu ipucu …”

Gereksiz ürünlerden kurtulmak amacıyla, son masalarım, kitaplarım, kıyafetlerim gibi şeylerin fotoğraflarını çekiyorum… istemediğim ve onları bağışlamadan önce kimsenin isteyip istemediğini görmek için onları evime mesaj atıyorum.

Babam bunu gördü ve anneme “Hareket ediyor mu?!” Diye sordu.

Ha!

Büyük olasılıkla, daha önce hiç bu kadar temizlenmediğim için tuhaftı.

Senin için son tablo yok baba.

Ama burada yardımınızı zorunlu kılıyorum…

Kısa süre önce yeni bir mutfak alanı bıçak (banyo bıçak yerine?) Ve eski olanlardan kurtulmak için gereksinim var. Paslı olduğu kadar sıkıcı oldukları için bağış yapmak veya sağlamak için gerçekten yeterli değiller. Ancak büyük olasılıkla birini bıçaklamak için yeterlidir. Bunu test etmedim, ancak parmaklarımı elma doğrayarak kestim, böylece biraz hasar verebileceklerini anlıyorum.

Seri Sezon 1 veya Steve Avery ile olan takıntımdan beri bir katil bir şey ya da geçen yıl duyduğum diğer birçok masumiyet iş hikayesini yapıyor olup olmadığını anlamıyorum, ancak şimdi en ufak bir paranoyak olabilirim. Korkarım ki onları çöpe atarsam, birisi onları keşfedecek ve birisini öldürecek ve o zaman beni de suçluyor, benim gibi olacağım gibi,

“Elmaları nasıl doğrulayacağımı bile anlamadığım için kimseyi öldüremezdim!”

Ama kimse bana inanmayacak, medyada devam eden kızılların yaygın suçluları (gerçek suçlu belgesellerimle de telaşlı olduğum için haberleri gerçekten izlemediğimi düşünüyorum). O zamanlar da evimi temizlemek ve hayatımı bir araya getirmek istediğim için hapse gireceğim!

Peki, onlarla ne yapmalıyım?

Ve tavsiye istediğim için, aynı şekilde bu karpuz ikilemini değerlendirmeye hoş geldiniz…

Satın aldığım bebek karpuzlarından biri, çekirdeğin etrafında tüm bu kahverengi şeylere sahip.

Bu kötü olduğu anlamına mı geliyor? Bu sadece bazen iyi olduğu kadar doğal bir şey mi?

Gerçekten yemek istiyorum! Birisi bana bunun harika olduğunu ve eğer yaparsam d kelimesini almayacağımı söylüyor (ishal diğer d kelimesi yoktu).

Bıçaklar? Karpuz? Yardım?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *