Florida’ya gittim ve sahip olduğunuz tek şey bu berbat blog yazıydı…

Merhaba! Florida gezimden rastgele aktivitelerin yanı sıra yemek yemenin yanı sıra yemek yemenin yanı sıra yeniden özetlemek istiyorum. Çok daha düzenli makaleler için koşarken gördüğüm şeylerin yanı sıra yemeğimin fotoğraflarını çekmeye geri dönmeye çalışıyorum – yanı sıra bir grup aldım! Bunun yanı sıra, ben de seyahat etmenin yanı sıra bazı eğlenceli şeyler yediğimden beri özel bir baskı!

Florida’da Koş:
En güncel videolarım

Maraton Eğitim Günü 2.
Maraton Eğitim Dergisi 2. Gün Runeatrepeat.com

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 45 saniye

Sıradaki
Covid-19 testim var
05:16

Canlı
00:00
08:21
01:45

Tam burada koşmanın en iyi yanı düzdür. Koştuğum tek tepe, plaja ve Manasota Key Köprüsü’nün üzerinde koştuğumda. Oh – samimi olmanın yanı sıra o köprüyü gerçekten koşmuyorum çünkü manzara o kadar çarpıcı, her zaman etrafına bakıyorum ve her şeyi emmeye çalışırken inanılmaz derin nefesler alıyorum.

Florida’da koşmanın küçük dezavantajı, PST’de çevrimiçi olmam, böylece vücudumun 3 saat önce olduğuna inanıyor ve koşmak için erken kalkmanın zor olduğuna inanıyor. Ancak – tam burada koşmak için erken kalkmalısınız yoksa sıcak bir koşu umudu olarak mahvolacak. Vücudum gecenin ortasında olduğuna inanmasına rağmen alarmımı erken ayarladım.

Bu gezi kısa olduğu için Ben’in kardeşi ve sabahları anneyi yakaladım ve sonuçta inanılmaz derecede erken koşmuyordum. Pişmanlık yok – bu yüzden oradaydım.

Herkes uyurken FL’de çok fazla koşmak için kullandım, bu yüzden ev uyurken dışarı çıkıyorum, koşu koşu … ve belki de birileri kahve yaparak uyanıyor gibi geri dönüyorum.

İlgili: Kahve makinelerini nasıl kullanacağımı tam olarak anlamıyorum! Bu yüzden önceki gece bir fincan döküyorum ve koşumdan önce buzlu kahveye hazırlıyorum.

Onlar yine de fantastik kahve yapan bir percolator kahve makinesi var. Hangi marka kahvesini kullandıklarını ve sadece normal Maxwell Home Coffee olduğunu sordum – Ben’in annesi, bunu tercih etmem gerektiği gibi fantastik hale getiren kahve makinesi olduğuna yemin ediyor.

Yaptığım en uzun koşu 11 değirmenciydi, ancak bazı yürüyüş mollarının yanı sıra çok sayıda resim aldım.

Florida’da yemek:

Tatilde kilo alacağımdan endişe duyduğum gün, son derece sağlıklı yemeye ve yüksek yağlı yiyecekleri ve ikramları önlemeye çalışacağım. Sağlıklı gıdaları stoklamak için varış noktanıza ulaştığım anda çok sayıda sağlıklı atıştırmalık topar ve bakkala vururdum. Adil olmak gerekirse – Çok seyahat etmeyi kullandım, bu yüzden şehir dışına çıktığımda sadece ‘Kendine davran’ diyemedim.

Ama – aynı şekilde eğlenceli değildi, ek işlerin yanı sıra ek işlerin yanı sıra herkesten yabancılaşma ve kaçırdığımı hissettim, bu yüzden hem sağlıklı yiyeceklerimi hem de ikramlarımı yiyordum! Um, hey – bu yüzden genel olarak çok daha fazla yiyordum. Başarısız.

Hikayenin ahlakı: İstediğiniz zaman ikramları yiyin – sadece orada oldukları için değil, ancak istediğiniz gibi zevk alacağınız için. Sadece aç olduğunuzda yiyin ve yemeğinizin yerleşmesine izin vermek için yaklaşık% 80 dolu olduğunuzda durun.

Neyse.

Bu yolculukta sadece istediğimi yedim – çoğu zaman sık sık sağlıklıydı. Son.

Bu çevre dostu smoothie’den birkaçı-karıştırmadan önce çekilen fotoğraf.

Kahvaltı yumurta veya krep oldu.

Öğle yemeği, protein ve üstte karbonhidrat ile çok zaman salata oldu. Kümes hayvanlarının yanı sıra, diğer sebzelerin yanı sıra, bazı pansumanların yanı sıra, kendi-Salad’da bir yapıda olduğumu hissettim … Bebek bu salata olurdu.

Ayrıldığım gün havalimanına yöntemi salata yaptım. Uber sürücüm bunun inanılmaz derecede garip olduğuna inanıyordu, ancak ben de kullanıyorum

Bir ev arkadaşı pizza getirdi ve bir gece erken bir akşam yemeğinden sonra biraz vardı. Englewood’a inandığım bir İtalyan konumundan fantastik pizza oldu. Kontrol edeceğim…

Julie’den Mini-Bananas’ın yanı sıra fantastik yıldız meyveleri de attım! Bu Apple muzları arıyorum, ancak onlara başka bir şey çağırdı …

Ve Dunkin Donuts’a vurmadan Florida’ya gidemem! DD işçi istedi çörek ısınması için biraz parçalanmış ama onlar inanılmazdı!

Florida’nın en iyi en iyi kısımları seyahat ediyor…

Grizzly Bear Shark Duş Perdesi

Bu şimdiye kadarki en efsanevi duş perdesi. Durmadan.

Bu bir duş perdesinde köpekbalığı süren bir boz ayı – sabah ilk şey duş odanıza girerken bunu her gün görmek istemiyor musunuz? Garip bir şekilde ilham verici olduğunu hissediyorum.

1. günde bir timsah görmek.

Timsahlar hakkında uyaran bir endikasyon görmek 2. Günü.

Bir timsahla ilgili bir rüya görmek neredeyse bana 3. güne saldırıyor.

Bu bana bir kalp sağlıyor

Sahil. Çok çarpıcı ve çok mSocal plajlarından daha sıcak.

Aaaaand İşte uzun zamandır takipçiler Florida’da olduğunu ve benden saklanmaya çalışan deneyim güvenlik programında değil, doğrulamaya devam ettikleri için bir Ben Cameo işte…

Üzgünüm Ben, deneyim güvenlik programı bile bir görevde kırmızı başlı bir Meksika ile eşleşmiyor.

Hamilton film müziğini dinlerken bir sonlandırma ve Noel ağacı etrafında kaliteli zaman.

Kışın koşmak için sıcak yerler!

İlk başta bu göstergeyi alamadım …

Ve sonra tıpkı eve döndüm …

Ama yanımda kimse olmayan bir çıkış satırı attım !! Boom.

Soru: Bir uçakta kendinize bir çıkış satırı daha iyi ne olabilir? (Çok birinci sınıfın yanı sıra!)

Yeni yarış indirimleri

Bonus: Yarış indirim oranları sayfasını yeni indirim oranının yanı sıra yarım maraton, 10k ve 5K yarışları için kupon kodlarıyla güncelledim. Şimdi de Revel Maratonu ve yarım maraton için bir indirim oranım var.

Yarım maraton, 10k ve 5k indirim oranı – Tustin / LA Life Run / Laguna Hills Anma Günü

Renegade Yarış Serisi – 5k, 10k, yarım maraton ve Orange bölgesindeki triatlon yarışlarının yanı sıra Los Angeles. Yaklaşan yarışlar Mart, Nisan ayında ve Mayıs ayında – bunu ve tasarruf için indirim oranına işaret etmeyi de inceleyin.

İndirim: RuneatrePeat18% 10 indirim

> 11 Mart – Tustin 5k / yarım maraton

> 6 Mayıs – 5K / 10K – LA Life Run

> 28 Mayıs – Laguna Hills Anma Günü Yarı Maraton / 5K / 10K

Yukarıda verilen her tür veya tüm yarışlar için runeatrepeat18 fiş kodu kullanın! Büyük Şanslar !!

********************************************** **************************************

PCRF Yarı Maraton 5K 10K ve Gençler Run

Pediatrik Kanser Araştırma Araştırma Vakfı Yarı Maratonu, 10K ve 5K için indirim oranı RuneatrePeat’i kullanabilirsiniz. Yarış 25 Mart Irvine, CA’da.

> 25 Mart – PCRF Çözüm Yarısı Maratonu / 5K / 10K için ulaşıyor

% 15 indirim için indirim kodu: runeatrePeat

********************************************** **************************************

Revel Half Marathon ve Full Maraton İndirimi

FB sayfalarını beğenerek 5 $ ‘ı ve sonra 5 $ daha tasarruf etmek için bu bağlantıları kullanın. Bağlantı size hemen 5 $ tasarruf sağlar ve FB indirim oranı kayıt sırasında / 10 $ indirim oranı ödemeden önce bir seçimdir – ancak yazmak için ayrı bir indirim oranı kodu değildir – sadece bağlantıyı tıkladıktan sonra talimatlara uyun:

MT Hood – Team Run Eat ile Engebect Eat Tein To Tour Hood Full Maraton veya Yarısı 28 Temmuz 2018 Burada burada

Big Cottonwood – Team Run Eat Eat ile Dikkat Büyük Cottonwood Tam veya Yarım Maraton 8 Eylül 2018 Burada burada

MT Lemmon – Team Run Eat ile Ending Monston Lemmon AZ Full veya Half Marathon 3 Kasım 2018

Bana çalışma kitabını gönder

49SAVE

Paylaşmak önemsemektir!

49
Toplu iğne

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *