Koşu Fikri için Hile Streç – Bu hamstring streçini deneyin

İnanılmaz derecede belirgin bir streç hareketiyle bu küçük değiştirme ile bir sonraki streç seansınızdan çok daha fazlasını alın. Her zaman bir esnemeye geri dönmeyi, nefes al ve herhangi bir ağrı varsa durmayı unutmayın. Çok daha fazla görsel öğrenci olmanın yanı sıra – burada inceleyebileceğiniz 9 saniyelik bir Instagram makarası videosu yaptım – @Runeatrepeat.

Hamstring streç hack

İlk olarak, ne yapmamalı = dizinizi kilitlemeyin ve ayağınızı esnetmeyin. Bu, sıkı olduğu için buzağılarınızı veya bacağınızın arkasını germiş gibi hissedebilir. Bununla birlikte, bu sadece doğrudan bacağınızdan gerilim olabilir ve gerginlik yapmaya çalıştığınız ideal alana gerçekten çarpmayabilir.

Normalde bacağınızı kilitlerseniz ve o zaman katlayın… normal yönteminizi deneyin ve bunun tam olarak nasıl hissettiğine ilgi duyun. Ardından, bu yöntemi deneyin ve farkı not edin.

Hamstring’inizi nasıl uzatabilirsiniz

1. Bacağınızı düşük bir bankta yerleştirin veya dengenizi germek için güvenli bir şekilde koruyabileceğiniz bir adım. Diz yüksekliğinden daha düşük olmalıdır. Bir kaldırım bu esneme için çalışır.

2. Dizinizi biraz bükün ve ayak parmaklarınızı vücudunuzdan bir şekilde işaretleyin. Tam olarak ne kadar büküleceğin esnekliğinize bağlıdır. Streçliğe geri dönerken bunu bir sonraki adımda değiştirebilirsiniz.

3. Siz streç hissedene kadar çok dikkatli bir şekilde ilerleyin. Hamstring’inizde hissetmelisiniz, ancak aynı zamanda buzağılarınızın arkasında bir esneme hissedebilir (özellikle sıkıysa). Vücudunuzun içine geri dönmesine izin verin. Nefes almak. 15 ila 30 saniye boyunca bacakları değiştirin. (Vücudunuz streçten zevk alıyorsa veya rahatsızsanız daha kısa tutun.)

Kendinizi bir rahatsızlık veya acı noktasına itmeyin. Bu sadece seni gerdirecek! Herhangi bir ağrı hissediyorsanız durun.

Gerginliğe geri dönmeye odaklanın. İdeal bacağınız ve sol bacağınız arasında bir fark olduğu gibi, tam olarak nasıl hissettiğine ilgi duyun (koşu günlüğünüze dikkat edin).

Ne kadar uzağa ulaşabileceğiniz veya bükebileceğiniz şimdi çok önemli değil. Amaç, sıkı alanların uygun şekilde gerilmesine ve vücudunuzla check-in’e öncelik vermektir. Bu adımı normal germe rutininize entegre edin.

Bunları tercih etmeye devam edin:

3 Basit BT Bant Geriliyor

5 Fikir Yayını Yayınlanması Koşusu

Köpük rulo v germe

Güncellemelerin yanı sıra Günlük Fikirler için Instagram’da @Runeatrepeat’i takip edin!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam et:

Bir koşudan sonra germek için 5 basit fikir

Bir koşudan sonra germek için 5 basit fikir

tam olarak bir koşudan sonra nasıl gerilecek. 5 Fikir Koşucular için gerilmeye başlamak için. Tam olarak ne kadar yaygın ve tam olarak ne kadar uzun süre strech olmalısınız

3 Basit BT Bant Geriliyor

3 Basit BT Bant Geriliyor

Koşucular için 3 basit esneme. Bir koşudan sonra neredeyse her yerde olan bu BT bandını yapabilirsiniz. için en iyi streç

21 Günlük Streç Zorluk 1. Gün

21 Günlük Streç Zorluk 1. Gün

welcome to Day 1 of the 21 Day stretch Challenge! Bize katıldığınız için çok mutluyum! daily for the next 3 weeks we’ll stret

21 Day stretch difficulty for Runners DAY 2

21 Day stretch difficulty for Runners DAY 2

Merhaba! It’s Day 2 oF Streç meydan okuması… Bugünün adımı bir boyun germe. Ancak son derece temeldir, ancak çok iyi hissettiriyor! Bu

21 Günlük Streç Zorluk Gün 4 Omuzlu Streç

21 Günlük Streç Zorluk Gün 4 Omuzlu Streç

Merhaba! Nasıl gidiyor? Stretch Challenge’ın 4. günündeyiz. Umarım Leas’ta gerilme rutinine girersiniz

Bir koşudan sonra ve OC Half Marathon Recap Podcast 79’dan sonra gerilmelisin veya köpük rulosun

Bir koşudan sonra ve OC Half Marathon Recap Podcast 79’dan sonra gerilmelisin veya köpük rulosun

OC yarı maraton sonuçları ve özet. Yarış günü fikirleri ve kursun değerlendirilmesi. yanı sıra köpük haddeleme ve germe – yani b

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *