6 En İyi Koşu Bandı 2000 Dolar Altında

İçindekiler Gizle
Koşu bandını kim almalı?
Acele? 2000 doların altında en iyi koşu bandı
Sole F85 Koşu Bandı
Bowflex Koşu Bandı 10

2000 dolarlık bir dolara koşu bandından ne bekleniyor? Motor
Çerçeve
Koşu yüzeyi
Özellikleri

Koşu bandında kim daha fazla harcamalı? İnsanlar 300 lbs üzerinde.
Runners vs. Walkers
Günlük kullanıcılar

2000 doların altında en iyi koşu bandı1. Sole F80 Koşu Bandı
2. Sole F85 Koşu Bandı
3. Bowflex Koşu Bandı 10
4. Nordictrak Endüstriyel 1750 Koşu Bandı
5. Sole F65 Koşu Bandı
6. Pro-Form Pro 2000

2000 $ altında en iyi koşu bandı

Koşu bandını kim almalı?
Fiziksel fitness hedefleriniz için kardiyoya girmek için uygun bir yöntemi bulmak ve aynı zamanda bir koşu bandı sizin için doğru olabilir. Harika bir sağlık ve sağlıklı yaşam korumak isteyen herkes bir tür kardiyo egzersizine erişebilmelidir. Bir koşu bandıyla, kardiyo’nuza zamanlamanızın etrafına girebilir, gereksinimlerinizi istediğiniz kadar sıklıkla ihtiyaç duyduğunuzda ve ihtiyaç duyduğunuzda. Tam olarak hava koşulunun dışındadır ya da günün saati ne olursa olsun, koşu bandınıza doğrudan erişiminiz var.
Acele mi?
2000 doların altında en iyi koşu bandı
Sole F85 Koşu Bandı

12 mph hızını korumak için 4 HP’de daha büyük motor
Güvertede yastık esnekliği, kullanım sırasında eklem şokunu azalttı.
Mağazanın yanı sıra depolamak için katlanır güverte seçimi
15 eğim seviyesini korumak
12 özel egzersiz ile Android 10.1 inç panel
Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra tablet tutucu
Artan ağırlık kapasitesi
Ömür boyu garanti
30-gün para iade garantisi
Ücretsiz kargo

En son kontrol Fiyat

Bowflex Koşu Bandı 10
Tüm yüksekliklerin kullanıcılarını barındıran 22 x 60 Koşu yolu
Bluetooth Mevcut
% 15’e kadar eğim
% -5’e düşme
JRNY programı, seçilecek senaryoların yanı sıra adaptif antrenmanlara sahiptir.
1 Yıl Jrny Üyeliği (149 $ değeri) içerir
Ekranınızdaki İstatistikleri ve Metriklerini Takip Edin
Yerleşik fan
Ücretsiz kargo + ücretsiz paspas (kısıtlı bir süre için)

En son kontrol Fiyat

2000 dolarlık bir dolara koşu bandından ne bekleniyor?

Herhangi bir tür egzersiz ekipmanı türüne bir yatırım yaptığınızda, her bir maliyet aralığında bekleyebileceğiniz temel vardır. 2000 doların altında en iyi koşu bandını aradığınızda, koşu bandınızın özelliklerinizin her birinden en iyi kaliteyi beklemelisiniz.
Motor
Egzersiz taleplerinizin yanı sıra sizinle birlikte yetiştirme yeteneğine sahip olmak, bir koşu bandı motorunda çok önemlidir. Bir yatırım yaptığınızda, koşu bandının satın aldıktan sonraki yıllardır sizi sürmesini istiyorsunuz. Koşu bandı motorunuz ne kadar büyükse, talebi takip etmek ve bir dizi hız seçeneği sunmak zorundadır. Maksimum hız sağlayan bir koşu bandını seçerseniz, motorun içindeki motorun bu ayarların yanı sıra performansı koruyabilmelidir.
Çerçeve
Kararlılık ve ağırlık bakımı esastır. Koşu bandı’nızda, özellikle belirli bir ağırlığın üzerindeyseniz, kolaydır, kolaydır. Tüm koşu bandı aynı yapılmaz, bu yüzden tüm koşu bandı aynı ağırlık kapasitesini korumaz. Çerçeve daha büyük ağırlık sınırlarına dayanacak şekilde güçlü yapılmalıdır. Kilolu olanlar, ancak bu koşu bandı üzerinde yürüyecekler, ancak potansiyel olarak koşacaklar, bu da çerçeveye çok fazla zorlama koyabilir.
Koşu yüzeyi
Uzun bir insan mısın? Koşmanın yanı sıra yürürken uzun bir adım var mı? Koşu bandındaki koşu yüzeyine bakın, ayrıca bölge hakkında düşünün. Sizin için yeterli alan var mı? Bu fonksiyon, egzersizinizi alırken güvenli bir şekilde çalıştırmak ya da yürümek için yeterli alana sahip olmanız gerektiğinden bu yana en önemli olanlardan biridir. En iyi yüksek kaliteli koşu bandı daha büyük güverte bulunur, sadece daha ağır insanlara uygun değildir, Ancak aynı şekilde daha uzun olanlar.
Özellikleri
Bluetooth
Kalp atışı ekranı
İstatistikleri saklama
Wifi

Şimdi 2000 doların altındaki en iyi koşu bandlarına gelip kolaylık sağlamak için çeşitli özellikler var. Pek çok lüks koşu bandı şimdi, koşu bandına bir Bluetooth bağlantısı sunar, böylece tercih ettiğiniz çalma listesini oynayabilir ve egzersizlerinizi, diğer şeylerle birlikte saklayabilirsiniz. Bu koşu bantlarındaki özellikler, kalp atış hızınızı taramanızı sağlayacaktır, size her egzersiz ile yazdığınız kalorileri sağlayabilir ve istatistiklerinizi saklamanızı sağlar.
Artık bir Wi-Fi bağlantısı, bazı en yeni modellerde ve USB bağlantı noktalarından bazılarında sunulur, böylece egzersizinizi günün içinde alırken tercih ettiğiniz gösterileri bile izleyebilirsiniz. Bu özellikler, sizi motive etmenin yanı sıra, fiziksel fitness hedeflerinizi karşılamaya devam etmeyi teşvik etmenin yanı sıra motive olmaya yardımcı olur. Aynı şekilde, neredeyse her zaman 2000 doların altındaki en iyi koşu bandı üzerinde sunulur.

Koşu bandında kim daha fazla harcamalı?

2000 doların altındaki en iyi koşu bandı, fiziksel uygunluk hedefleri olan herkes için parlak bir yatırım olsa da, bu üst düzey koşu bandını gerektiren veyabaşarılı olmak için der.

İnsanlar 300 lbs üzerinde.

Kilonuzu kontrol altında tutmak için risksiz ve sağlıklı bir yöntem olması, yüksek kaliteli ekipmanlarla birlikte gelir. Ne yazık ki, çerçevenin yanı sıra, 300 lbs üzerinde bir ağırlığa dayanacak şekilde daha ucuz koşu bandı üzerindeki motorları da yapmazlar. Bu, fiziksel fitness seviyelerini artırmak isteyen kişilerin yolculuğa olan doğru araçlara sahip olmadıklarını engelleyebilir. Eğer bir koşu bandını satın aldığınız bir kişi, en az 300 lbs, o zaman bu kişi, bu kişinin egzersiz yapmaya devam ettiği gibi zaman içinde bu ağırlığa dayanabilecek bir koşu bandını istiyorsunuz.

Runners vs. Walkers

Birçok kişi bir koşu bandına bir koşu ekipmanı olarak bakarken, koşu bandında yürümekten daha fazla zaman harcamayı planlayan bazı çalışan meraklıları vardır. Bir üst düzey koşu bandı, daha uzun süre çalıştırmak için gerekliliği olan hızları koruyan yüksek güçlü bir motorla birlikte gelir. Koşu bandınızdaki çerçeve aynı şekilde yüksek kalitede olmalıdır. Bu makinelerden birinde tutarlı bir şekilde koşu, koşu bandıınızı gerçek bir atım sağlayabilir ve aynı zamanda talebin yanı sıra, sahip olduğunuz fiziksel uygunluk hedeflerine dayanabilecek bir çerçeveye ihtiyaç duyar.

Günlük kullanıcılar

Hepimiz koşu bandı satın alan bir ya da iki kişiyi anlıyoruz, ancak bunları sık sık kullanmadıkları gibi kullanmazlar. Egzersiz için kullanılandan daha fazla asılı raftan daha fazla oluyorlar. Koşularını kullanmayı planlayanlar, bunları günlük olarak kullanmanın yanı sıra, sürecek yüksek kaliteli bir koşu bandı gerekir. Sık sık, günlüklerini kullanmayanlar için çalışanlar için çalışan minimum yüksek kalitede ve daha küçük motorlarla daha ucuz koşu bandı yaparlar. Koşu bandını gerçekten kullanacak kişiler için, ihtiyaç duyduğunuz özelliklere sahip olanların yanı sıra, günlük kullanımdan dolayı yüksek kalitede olan özellikleri seçin. Üreticiler, günlük olarak 2000 doların altındaki en iyi koşu bandının çoğu içindir.

2000 doların altında en iyi koşu bandı

Aşağıda, bugün piyasada 2000 doların altındaki en iyi koşu bandı. Onları yüksek kalitede ve mevcut özelliklerden bu yana en iyi koşu bandını değerlendiriyoruz.

1. Sole F80 Koşu Bandı

Evin kullanımı için tasarlanan taban F80 koşu bandı, 2000 doların altındaki en iyi koşu bandında liderdir. Fiziksel fitness piyasası liderlerinin yanı sıra dergileri de değerlendirdi.

Artış

12 MPH’ye kadar ayarlanan yüksek güçlü motor (3.5 hp)
15 farklı eğim seviyesi mevcut
Kurşun geçirmez kalite çelik kaynaklı çerçeve
İstatistikler İzleme, mesafe, kalori vb. İçin teklif edilir.
Şarj için USB portu
Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra tablet tutucu
Ömür boyu garanti
30-gün para iade garantisi
Ücretsiz kargo

Taban F80’in artılara sunmadığı pek yok. Ancak neredeyse her neyse, yenilik için yerleşik bir TV’nin yanı sıra çerçevedeki en yüksek kalitede olduğu gibi, motorun yanı sıra motorun yanı sıra ihtiyaç duyduğunuz her şeyin yanı sıra. En iyi artılardan biri koşu bandı bir ömür boyu garantilidir.

Eksileri

Sol F80 koşu bandına ve yanı sıra 375 lb ağırlık sınırı olan bir dezavantaj var. Hala istenen 300 seviyenin üstünde olsa da, 375’ten fazla insan var.

2. Sole F85 Koşu Bandı

F80’i bir çentik almak, tek F85 koşu bandıdır. F80’in eksik olduğu son derece az sayıda özellik, F85 yeni tasarım yükseltmesinde oluşturur.

Artış

12 mph hızını korumak için 4 HP’de daha büyük motor
Güvertede yastık esnekliği, kullanım sırasında eklem şokunu azalttı.
Mağazanın yanı sıra depolamak için katlanır güverte seçimi
15 eğim seviyesini korumak
12 özel egzersiz ile Android 10.1 inç panel
Bluetooth hoparlörlerin yanı sıra tablet tutucu
Artan ağırlık kapasitesi
Ömür boyu garanti
30-gün para iade garantisi
Ücretsiz kargo

Taban F85 F80’i alır, yanı sıra hayatlarında biraz daha yenilik gerektirenler için bir yükseltme sağlar. Bu iki model arasındaki en büyük pro farkı, tercih ettiğiniz sitcomları izleyebilmeniz veya koşu bandında sunulan yerleşik egzersiz programlarından birini seçebilmeniz için yerleşik bir ekran sunar.

Eksileri

Bu model ile, son derece az sayıda eksiye var. En büyük şey, bu koşu bandının koşu bandı için maliyet çeşitlerinin yüksek ucunda olmasıdır. Ayrıca, koşu bandına yerleşik program Android, bu yüzden bir Apple kişiyseniz, oynatıcılarınızı, gösterileri, vb.

3. Bowflex Koşu Bandı 10

Bowflex’in en iyi koşu bandı modellerinden biri, Bowflex Koşu Bandı 10. Bowflex, bu tasarımı ev için tasarladı ve rahatınız için hem çeşitli yenilik özellikleri ile birlikte geliyor. Bir üyelik satın alarak JRNY programlarına (isteğe bağlı sınıflar ve özel egzersizler) erişebilirsin.

Artış

22 x 60 Koşu yolutüm yüksekliklerin kullanıcıları
Bluetooth Mevcut
% 15’e kadar eğim
% -5’e düşme
JRNY programı, seçilecek senaryoların yanı sıra adaptif antrenmanlara sahiptir.
1 Yıl Jrny Üyeliği (149 $ değeri) içerir
Sanal koçluk mevcut
Çalışmak istediğiniz gösterileri yayınlamak için yerleşik uygulamalar.
Dokunmatik ekranınızdaki metriklerin yanı sıra
Yerleşik fan
Yüksek Hız Mevcut
Ücretsiz kargo + ücretsiz paspas (kısıtlı bir süre için)

Bowflex koşu bandı 10 ile birlikte gelen özellikler, fiziksel fitness hedeflerinizde bu kadar inanılmaz derecede faydalıdır, egzersizlerinizi çeşitlendirin, böylece sıkılamazsınız. Çalışırken kalp atış hızınızı korumanın yanı sıra, eğimin yanı sıra, egzersiz sırasında hızınızı kesmenizi sağlayan topuzlar olan hızları hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Eksileri

Peki, bu harika özelliklerin çoğuna erişmek için, ayrı ayrı bir JRNY üyeliği satın almanız gerektiği. Bu, koşu bandı masrafınızla ilişkili olmayan ekstra bir maliyet yanı sıra ayrı olarak satın alınmalıdır. Ayrıca, koşu bandınızla aynı zamanda fiziksel fitness hedeflerinizle eşleştiren diğer Bowflex öğeleri var, ancak onlar da aynı şekilde ayrı bir maliyet.

4. Nordictrak Endüstriyel 1750 Koşu Bandı

Nordictrack Industrial Serisi Koşu Bandı + 30 günlük IFIT Ev Üyeliği30 Gündüz IFIT ev üyeliği dahil; Dünya Çapında Egzersiz ve Stüdyo Sınıfları ile Cihazlarınızda Çevrimiçi ve İsteğe Bağlı Egzersizler Stream; 5 kullanıcıya kadar ekleyin; Elite Eğitmenler cihazlarınızı değiştirir (39 $ değeri)
Sürükleyici 10 inç İnteraktif HD Dokunmatik Ekran Akışları İsteğe Bağlı İfit Egzersizleri doğrudan cihazlarınıza ve ayrıca basit istatistik izlemeleri sağlar; Verimli koşu ve kardiyo eğitimi için akıllı yanıt motoru
-3 ila% 15 onetouch eğim kontrolü; 12 MPH Bilge OneTouch Hız Kontrolü; IFIT eğitmeniniz, hızınızı otomatik olarak ayarlarınızı, eğitmen gereksinimlerini karşılamaya ve aynı zamanda gerçek dünya arazilerini karşılamaya meyillidir.
Easylift Yardımlı Yenilikçi Boşluk Tarzı Koşu bandınızın Kompakt, Basit Depolama için Koşunuzdan Sonra Katlanabileceği anlamına gelir; 22 “x 60” bacağın yanı sıra dirsek alanı için diş kemeri; Koşucular flex yastıklama
300 kiloluk bireysel kapasite; 10 yıllık bir çerçeve garantisi, 2 yıllık parça garantisi ve 1 yıllık işçilik garantisi ile korunmaktadır; 62.75 “H X 39.25” W x 81.25 “l

En son kontrol Fiyat

Evde kullanabileceğiniz bir koşu bandı ve ticari olarak Nordictrak Endüstri 1750 koşu bandıdır. Bu koşu bandıyla ilişkili özellikler, evde sahip olmak için spor salonu yüksek kaliteli koşu bandı arayanlar için aynı zamanda evde kullanımı kolaylaştırır.

Artış

Maksimum 12 mph hız için 3.75 beygir gücü motoru
Mevcut 10 inç HD dokunmatik ekran
Space Saver Katlama seçeneği
Mevcut eğim seçeneklerinin yanı sıra düşüş
10 yıllık çerçeve garantisi
IFIT eğitimi mevcut

Bu Nordictrak koşu bandı, günlük kullanıcı için sunulan hızın yanı sıra önemli miktarda iktidara sahiptir. Eğer bir koşucuysanız veya egzersizinizi karıştırmak isterse, IFIT eğitimine sahip bir dizi özel antrenmana erişiminiz yanı sıra, egzersizinizi alırken müzik veya podcast oynamak için Bluetooth’u kullanabilir.

Eksileri

Bu koşu bandı, koşu bandı için maliyet spektrumunun yüksek ucunda, ancak sadece 300 lb kapasiteye sahiptir. Bütçe planının yüksek ucunda olan diğer koşu bandı, daha güçlü bir karenin yanı sıra daha yüksek bir kilo sınırına sahiptir. Ayrıca, IFIT eğitiminden 30 gün sonra bir üyelik satın almalısınız. Bu erişimi saklamak istiyorsanız, bunun için ödeme yapmanız gerekecektir.

5. Sole F65 Koşu Bandı

Daha uygun fiyatlı koşu bandı seçeneklerinden biri olan tek F65, kendi evinizin rahatlığında yüksek kaliteli bir koşu bandı sunar.

Artış

15 farklı eğim seviyesi
Katlanır Güverte Stili – Basit Yardım Depolama Kolay ve Kolay
Bluetooth ses hoparlörleri – Akıllı cihazlarınızdan konsoldaki hoparlörlerle müzik dinleyin.
USB Bağlantı Noktası – Çalışırken Bilge Aygıtlarınızı Ücret
Entegre tablet tutucu
Ömür boyu garanti
30-gün para iade garantisi
Ücretsiz kargo

Sole F65, önde gelen F63 modelinin yükseltilmiş versiyonudur. F65, çalışırken ilginizi gerçekten koruyabilen kullanıcılarına bir dizi teknolojik kazanç erişim sunar.

Eksileri

Bu koşu bandından eksik olan birkaç şey var:

3.25 Motor, 2000 doların altında en iyi koşu bandı listemizdeki en küçük motordur.
350 lb ağırlık yeteneği (ancak hala daha iyi olabilir)

Bu koşu bandında birkaç eksiye varken, fiyatlandırmanın daha uygun fiyatlı bir ucu üzerindedir, bu nedenle bu tasarım ile rakipleri arasındaki fark yaratabilir.

6. Pro-Form Pro 2000
Satış

Proform Pro 2000 Bilge Koşu Bandı 10 “HD Dokunmatik Ekranın yanı sıra 30 günlük IFIT Ev Üyeliği30 gün IFIT ev üyeliği dahil; Worldwide Workou ile Cihazlarınızda Çevrimiçi ve İsteğe Bağlı Egzersizler Stream

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *