Yarı maraton eğitimi sırasında uzun vadeleri atlayabilir miyim?

Merhaba! Bugün paylaşmak için yarım maraton eğitimi hakkında gerçekten iyi bir sorum var. Soru aşağıda, ama esasen bu koşucu, yarı maraton eğitimine ne kadar önemli olduğunu bilmek istiyor…

Merhaba Monica, pratik bir yıldır oldukça tutarlı bir şekilde koşuyorum, birkaç 5k, bir 10k ve 5 mil yarışta koştum, evimde bir koşu bandım var, bu yüzden dışarı çıkamadığım zaman kullanacağım. Mart sonunda ilk yarı maratonumda koşacağım. Eğitimimi hızlandıramayacağımı hissediyorum, uzun koşularım için çok fazla zamanım yok ve koşarken genellikle günde yaklaşık 3-4 mil. Bana verebileceğiniz herhangi bir öneriniz veya öneriniz olup olmadığını merak ediyordum. Uzun vadeler gerçekten gerekli mi yoksa sadece şort koşusuna ayak uydurup çapraz eğitim yapmalıyım? senden haber almak için sabırsızlanıyorum! Saygılarımla, V
En yeni videolarım

6 Ağustos’tan podcast özetleri
Ve dün dinlediğim 3 podcast’in hızlı özetine sahip yeni bir video.
Podcast’ler Özetlendi:

The Drama Club – Nisan 2018 Monica Lewinsky ve Temmuz 2018 bölümü Conan O’Brien ve York Fergie Düşesi hakkında. İlginç şeyler!

The Morning Toast Podcast – E dahil olmak üzere sıcak konular hakkında bugünün bölümü! Şovun tamamen iptal edileceğini duyurdu (son zamanlarda zaman biraz değişti, ancak şimdi bitti).

Heather McDonald ile Juicy Scoop – Kaptan Sandy ile Röportaj Mediterranean’ın altındaki röportaj

Daha fazla video

0 saniye 7 dakika, 26 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 4.
01:21

Canlı
00:00
08:21
07:26

Ana sorunuza cevap olarak – uzun koşular gerçekten önemli mi?

Evet. Yarım maraton eğitimi için uzun vadeler, kendinizi 13.1 mil koşmaya hazır hale getirmenin temeli olarak düşünülebilir. Uzun bir mesafe, bu yüzden hazırlanmak için uzun sürmeniz gerekiyor. Yarı maraton eğitim planlarında bile, ‘sadece’ haftada 3 gün koştunuz, uzun vadede bunun önemli bir parçası.

Uzun mesafeli bir yarış için eğitimin çok zaman aldığını tamamen anlıyorum. Ve çalışmak ve anne ve yaşam ve hava olmak arasında… her hafta koşmanın saatlerine uymak gerçekten zor! Anladım.

Ancak, yaralanmanızı istemiyorum, bu yüzden mesafeye hazırlanmak için vücudunuzu inşa etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanızı öneriyorum. Her hafta uzun süre koşmak zorunda değilsiniz – bazı eğitim planları 2 hafta daha uzun koşu ve ardından bir adım geri çağırıyor. Ya da hayatınız ve zamanınız için makul olan başka bir iş bulun.

İyi şanlar!!! Ve başka sorularınız varsa bana bildirin. Seni mi çekiyorum?

Bugün Güneşte Bir Koşu ile başladım. Bugün güzel.

Çok uzun zaman oldu çünkü yeşil bir smoothie vardı! Dün bir özlem yaşadım ve biraz ıspanak ve muz için mağazaya çarptım – OG yeşili bir smoothie’nin iki temel bileşeni.

Blender: Buz, badem sütü, ıspanak, fıstık ezmesi, muz.

Ayrıca bu çok sağlıklı atıştırmalık durumunu denedim – badem ezmesi ile tarih. Kendimi çok sağlıklı ve süslü hissediyorum.

Dışında. Beğenmedim. Bah. E çaba için.

Diğer Yarım Maraton Eğitim İpuçları:

En iyi yarı maraton eğitim ipuçları

Yarım maraton koşmaya hazır mısınız?

Sabah koşu rutinim – Video

Yarım maraton eğitim sorusunu e -posta yoluyla aldım – Gmail’deki RuneatrePeat’teki sorularınızla bana e -posta göndermekte tamamen özgür hissedin. Bence birçok koşucunun benzer soruları var, bu yüzden burada bilgileri paylaşmaya yardımcı oluyor ve yorumlarda fikirleri ve yöntemleri sıçrıyor.

Soru: Bugün ne yedin ki bu yeşil?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *