Yumurta Yulaf Tarifi – Yüksek Protein Kahvaltı

Bu seansın ilk eğitim kampım harika gitti! SoCal Peeps soğuktan uzak durduğundan (48 bize donuyor!) Daha küçük bir grubumuz var, ancak bunun bana sahip olduğum kadınları gerçekten çalışmak için daha fazla şans vereceğini umuyorum!

Kamptan sonra basit bir 3 mil koşusu seçecektim, ancak Garmin’im öldü, bu yüzden tam olarak ne kadar uzak olduğunu anlamıyorum (hala küre parkındaydı).
En güncel videolarım

Athleta Running Shorts Review.mp4
Kadınlar için şort yok. Athleta’nın yeni değerlendirilmesi 9 iç kısımda 9.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 21 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 1
03:12

Canlı
00:00
08:21
08:21

Vücudumla incelemek ve tam olarak nasıl hissettiğini görmek için bir yarıştan sonra koşmayı her zaman basitleştiriyorum (Cumartesi günü yarıya koştu!). İkinci maratonumdan sonra yaralandım (birkaç yıl önce Walt Disney Maratonu’nu çalıştırdım). Gelecek haftaya kadar bir iyileşme koşusuna kadar yarışın vücudumda yaptığı zararı tanımadım. Yani, bir yarıştan sonra her şeyin tam olarak nasıl hissettiğini görmek için kısa bir “sallama” koşusu koşuyorum

Ocak 2011 itibariyle diyetimde çok daha fazla protein almaya başladım. Bir yıl sonra hala protein yemek için harika yöntemler bulmaya çalışıyorum (damak şekeri sevdiğinden). Tina’nın yulaf yemeğini işaret ettiğini düşünerek denemek istiyorum.

Asla bir tarife uymadığım için kendi versiyonumu yaptım.

Yumurta yulaf tarifi: 3/4 c yumurta akı, 1 muz, 1 tb. Yunan yoğurt, süt serpin, çizgi: tuz, tarçın, şeker. Kalın olana kadar küçük bir sosda pişirilir. Tutarlılık biraz garip ve büyük olasılıkla bazı insanlar dışarı, ama ben sevdim!

Chia tohumu, kahverengi pirinç tahıl, PB ve yarım larabar ile tepesinde.

1 saat sonra her zaman yulafla aç olduğumu düşünerek bunun beni tam olarak ne kadar süreceğini merak ediyorum! Ben tatlı olan yüksek proteinli bir kahvaltı içinim !!

Soru: İlk kez ikinci bir şans hoşunuza gitmediğiniz bir yiyecek verebilir misiniz?

İlk kez tam olarak sevmediğim sürece olurdum.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *