Yan yana kutu karıştırın 4 basit adımda

Benim gibi bir şeyseniz, her zaman alt gövdeyi çalıştırmak için her zaman alternatif yollar arıyorsunuz. Düşük vücudunuzu kullanan bir egzersizden çok daha fazla sevdiğim bir şey yok, aynı şekilde kalp hızını arttırıyor – genellikle kardiyo ve kas kütlesi tonlama gibi bir kardiyo kombinasyonu gibi.
Yandan yan kutu karıştır (lateral kutu shuffle olarak da bilinir), hamstrings, glutes, yanı sıra yangında buzağılarınız olacak patlayıcı bir egzersizdir. Büyük nazik! Çoğu insan genellikle atletik odaklı egzersizlerdeki kutu karıştırmalarını yapar veya verimli olduğu kadar hızlı bir şekilde yağ dökmek isteyenler içindir.
Yan yan kutu karıştırması nasıl yapılır?

Egzersiz rejiminizde yan yana kutu karıştırmalarını yapmayı düşünüyorsanız, temelleri keşfetmeniz çok önemlidir. Tam olarak bir egzersiz yapmayı tam olarak nasıl yapılacağını bilerek, faydaları karşılamanın yanı sıra yaralanmaların yanı sıra faydalanmalarını sağlama konusunda çok önemlidir. İşte tam olarak nasıl yapılır:
Kutunun sol tarafında durmaya başlayın İdeal ayağınız, kutunun ortasının üstündeki üstünde ideal.
Çabucanın üzerine hızlıca zıplayın, zeminde ideal ayağınıza ve kutunun üstüne sol ayakla iniş yapın.
Temsilcilerinizi toplama kadar yandan yana karışmaya devam edin.
İstediğiniz gibi bir sürü tekrar için tekrarlayın.

Kaslar çalıştı
Beklediğiniz gibi, kutu karıştırmaları, çekirdeğinizin yanı sıra alt vücudunuzdaki kasları yanar. Egzersizi yaparken buzağılar, hamstrings, quads, glutes, kalça fleksörlerinin yanı sıra abdominalleri de çalışacaksınız. Alt gövde için fantastikken, aynı şekilde metabolizmanızı artıracak, daha sağlıklı bir kalbi arttırmanın yanı sıra büyük kalorileri tanıtacak olan fantastik bir kardiyo hareketi.
Kutu karıştırır mı?
Kutu karışıklığı çok verimlidir ve bunun yanı sıra antrenmanınıza bir takım yolla entegre edebilirsiniz. Bahsedildiği gibi, egzersizin alt gövdeyi tonlarca, ancak aynı şekilde kalori olan fantastik bir kardiyo hareketidir.
Faydalar
Yararlar aradığınız şey değilse, egzersiz yapmanın anlamı nedir? Doğru, yandan yan kutu karıştırımlarının faydaları:
Kalp atış hızı pompalamanız olacak bir fenomen kardiyo egzersizidirler! Tüm kardiyo alıştırmalarına benzer şekilde, egzersizin hissetmesiniz.
Zamanımızın çoğunu ilerlemeye, yan yana doğru geçiriyoruz. Bu egzersiz, vücudunuzun zorlanacağı farklı nöromüsküler yolları kullanmanıza neden olur.
Yandan yan kutu karıştır, uyluk, glutes, iç uylukların yanı sıra dörtlüler.

Varyasyonlar
Kutuyu farklı şekillerde farklı şekillerde yapabilirsiniz, farklı fiziksel uygunluk seviyelerine göre yapabilirsiniz. Varyasyonlar şunları içerir:

Kutu olmadan yan yana karıştır
Yanal kutu atlar
Patenciler

Alternatifler
Box Shuffle’ı egzersiz planınıza eklemek için hazır değil mi? Sorun yok! Tam burada bunun yerine deneyebileceğiniz birkaç kutu karıştır alternatifi:
Kutu Adım UPS – Yan yana karıştırılması yerine, arkaya kadar alt sırtın üzerine çıkacaksınız. Her seferinde hangi ayağı adım attığınızdan emin olun!
Patlayıcı Adım UPS – Kutunuzun arkasında yanı sıra bir ayağın üstüne de durun. Kıçını biraz geriye doğru kaydırın ve dizlerde bir mikro büküm tutun. Kutuyu kapatmanın yanı sıra kutunun üzerindeki havada zıplayın. Zıpladığınızda, ayaklarınızı havaya çevirin, böylece kutunun üstüne ters ayağa kalkarsınız.
Kutu Adımı denge için UPS – doğrudan önünüzdeki kutuya dayanın ve üstüne bir ayak koyun. Kutunun üstünde durup, kutunun üzerinde dururken diğer dizleri sürün.

Sarmak
Çoğu insan bacaklarını kullanmak için onları ilerletmek için kullanılır. Bununla birlikte, birçok insan nadiren bacaklarını lateral olarak veya yanlara doğru kullanırlar. Yan yana kutu karıştırmanın kullanışlı olduğu yer burasıdır. Bu bacak kaslarının, kullanılmayan bu bacak kaslarının, bu kadar sık ​​(düşündüğü glute medius) yanı sıra tüm büyük olanları. Öyleyse, işleri düzeltmek için çok korkmayın, bu fantastik egzersizi bir deneyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *