Beacon 10K Yarış Özeti

Tam İşte Beacon 10K özetim için plajım! Gecikmenin yarışı çalıştırırken bir video yaptığım ve birkaçını tamir etmeyebileceğim için video hala garip, ancak onunla yuvarlanıyorum.

En yeni videolarım

Amerikan Dirt Kitap İncelemesi
Amerikan Dirt Kitap İncelemesi

Daha fazla video

0 saniye 12 dakika, 7 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 4.
01:21

Canlı
00:00
08:21
12:07

Beacon 10K, ABD Olimpiyat Maratonu gol madalyası Joan Benoit-Samuelson tarafından başlatılan bir yarıştır. 6.000 koşucu ile Maine’deki en büyük yol yarışı! Bunun yanı sıra, içine girmek gerçekten zor – bu yıl 5 dakikadan kısa bir sürede sunuldu! Neyse ki, Cape Elizabeth sakinleri ilk dibleri alıyor ve genel halka kayıt açılmadan bir gün önce 600 alan onlara açık.

Benoit-Samuelson, Cape Elizabeth’in bir vatandaşıdır ve bu yarışı 16 yıl önce kurdu. Programın bir kısmında Olimpiyatlar için gerçekten eğitim aldı – o kadar da harika değil mi?!

Yarış da her yıl bölgesel bir hayır kurumu için parayı artırıyor. Bu yılki faydalanıcı olan Chance Alliance, TD Yardım Vakfı’ndan 30.000 dolar alacak.

Oh, dünyanın en iyi koşucularından birkaçı bu 10K yarışmaya davet ediliyor. Dizilen inanılmazdı, aynı zamanda ABD koşucuları Deena Kastor ve Meb Keflezighi de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından Olympians dahil.

Yarışı Cabot In Shape Team ile çalıştırdım.

Ekibin diğer üyeleri şunları içeriyordu:

Kristina, Like’nin yanı sıra lezzet

Monican’ınız

Fannetasticfood’dan Anne

Gina Mutfağa Koşmak

Ridley Hanehalkı Koşucu (İzin istemeyi hatırlayamadığımdan beri isim yayınlamıyor)

Robin yoğurmadan yemek pişirmek için

Sağlıklı mevsimlik tariflerden Katie

Bakeaholic Mama’dan Carrie

Ridley ev koşucularından ikisi

Carolyn her zaman yemek hakkında hayal ediyorum

Cabot’tan Sarah

Yarış öncesi kahve, su, portakal ve muz vardı. Porta-Potty hatları her zamanki gibi uzundu.

Kalabalıklar gelmeden önce başlangıç ​​çizgisi…

Banyolara vurmaya başlamanın yanı sıra buna geri döndüm – koşmaya hazır sayısız insan! Corrals vardı, ancak bunlardan birkaçına girmek zordu. 8 ve 9 dakikalık mil Corrals arasında sıraya girdim.

Kurs: Rolling Hills. Öldüren büyük bir tepe yoktu, ancak ikisi 5 mil civarında yakın. Çok oldukça oldukça programdı! son derece yeşil. Destekleyici kalabalıklar. Büyük yardım istasyonları. Programın son gerginliği biraz dar ve birkaç çarpma üreten rüzgarlıdı.

Beacon 10K yüzey hattı:

Daha önce çalışırken hiç video yapmadım (dolayısıyla yanlara başarısız) ve başlangıç ​​çizgisini geçtiğimde anlamayı seçtim. Bu yüzden, başlangıçtan birkaç adım öteye kadar görüşüme başlamadım.

10K Resmi Zaman: 49:36

Bu aynı şekilde yeni 10K PR’m çünkü bir milyon yıl önce hayatımda sadece bir 10K daha çalıştırdım!

Yarış Kazananlar:

Kadınların Kazananı: 31: 23.2’de Kenya’dan Joyce Chepkirui

Erkekler kazananı: 28: 03.3’te Kenya’dan Micah Kogo

Deena Kastor, 32: 28.3 ile Yüksek Lisans Bölümü’ne 1.

Meb K 5. sırada, Ryan Hall 10 koydu

Anne ve ben de Beacon’u incelemeye gittim!

Fotoğraf çekerken Meb Run tarafından keşfettim! Kadınlara korktum ve onun etrafında koşmasını bekledim. Aşağıdaki videomda geri döndüğüm bir klibi var! <- Kusurlara rağmen videoyu hala yayınlamamın nedeni bu. Yarışın elverişsiz olanı, bunun bir nokta programı programı olmasıydı, bu yüzden park ettiğiniz başlangıcına geri dönmeniz gerekiyordu. Mekik hatları son derece uzundu. Neyse ki, gönüllüler yukarı doğru yürüyorlardı ve dondurma dağıtan çizgiler aşağı !!! Yarış sonrası yemek! Yarıştan sonra ıstakoz yemek hedefindeydim. Maine ıstakoz salatası vardı…. Ahhhh çok iyi. İşte benim videom. Yeni bir telefona ve koşarken tam olarak nasıl çekim yapacağımı keşfetme gerekliliğine gerek duyduğum için biraz rahatsız edici. Ama Meb bana el salladığından beri buna değer. Genel: Ten Runner’ın Toes yönteminin tamamını sağlıyorum! Çok eğlendim. Ünlüleri tatmin ettim. Istakoz yedim. Maine gibi düştüm. Son. Soru: Meb çok arkadaş canlısıydı, bu yüzden kolaydı, ancak onları tatmin ettiğinizde yıldızlara ne ifade etmeniz bekleniyor? "Ben büyük bir hayranıyım !!" veya “IloveOULILLIOUMARRYMECANIHAVEALOCOLOFYOIRCOIRCOMELIVEWITHMEPLEASE.” Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak CıvıldamakToplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak Bunları seçmeye devam edin: Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Yarış Değerlendirmesi ve Öneriler Disney World 10K Yarış Özeti Disney World 10K Yarış Özeti Disney World Maraton Hafta Sonu 2022. Disney 10K Yarış Değerlendirmesi ve Özet. En iyi 10 resim ve koşudan anlar AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar Amerika'nın En İyi Şehri (San Diego) Yarı Maraton Yarışı Sonuçları ve Özet. AFC Yarı Maraton Fotoğrafları. İçinde koşmak Disney World 5K Yarış Özeti Disney World 5K Yarış Özeti Walt Disney World 5K Yarış Özeti. Disney Expo, 5K yarışının yanı sıra çizgi fotoğraflarına başlayın. WDW Yarışı Hafta Sonunu Çalıştırma Önerileri Kırmızı Şarap ve Dine Yarı Maraton Yarışı Özeti Kırmızı Şarap ve Dine Yarı Maraton Yarışı Özeti Disney Yarı Maraton Yarış Özeti'ni çalıştırın. Kırmızı Şarap ve Dine Yarı Maratonu 2021 Öneriler Teknikleri ve 13.1 milin değerlendirilmesi Surf City yarı maraton sonuçları ve özet Surf City yarı maraton sonuçları ve özet Surf City Maratonu ve yarı maraton sonuçlarının yanı sıra özet. Huntington Plajı'ndaki yarı maratonun fotoğraflarının yanı sıra eğlence ⚡ Shareaholic tarafından .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *