Hey orada ve Cuma günleri memnun! Bu sabah son Cuma KB sınıfımı en sevdiğim eğitmenle mi vurdum? CA’da benzer bir sınıf bulmak ya da bir öğretmeye başlamak için ciddi bir görevdeyim !!!

KB’den hemen sonra duş almak için eve koştum ve Ben’in veda öğle yemeğine hazırlandım. Bir bavuldan çıkarken giymek için saygın bir şey bulmak zordur ve demirinizi zaten paketlediniz. Umarım bir trajedi gibi görünmedim …
En güncel videolarım

Biz Yabancılar İnceleme
Renee Carlino Kitap Review tarafından Yabancılar olmadan önce.
Sesli kitaplar için hızlı düşünceler ve öneriler. Hikaye, anlatıcı, inceleme ve A Good Dinleme Serisi hakkında çok daha fazlası.

Daha fazla video

0 saniye 9 dakika, 42 saniye

Sıradaki
Koşucular için alt vücut egzersizi nasıl yapılır
03:09

Canlı
00:00
08:21
09:42

Ben, BWI yakınlarında Pharad adlı bir anten şirketinde çalışıyor. Küçük bir şirket için çalışmak, onu oluşturan inanılmaz akıllı ve başarılı insanlarla yakın çalışmak için müthiş bir fırsat verdi.

Herkesten çok konuşuyor ve özellikle böyle müthiş arkadaşlıklar yaptıktan sonra ayrılmak üzücü, ama eminim iletişim halinde olacaklar mı?

Glen Burnie – Little Spice’de bir Tayland restoranı vurduk

Oturur oturmaz size bir yumurta rulosu getiriyorlar. Tay ekmek sepeti gibi mi? (Bu resimler en iyisi değil çünkü artık 5 saat boyunca ayarlarla uğraşarak Ben’i utandırmak istemedim.)

Tofu ve ekstra brokoli ile sarhoş erişte aldım. Son zamanlarda baharatlı yemekleri seviyorum ve bu en iyi müstehcenlik ve lezzet oldu!

Bunun doğru olup olmadığını bilmiyorum, ama ona “Sarhoş Erişte” olarak adlandırıldığını duydum çünkü popüler bir akşamdan kalma tedavisi yemeği!

Endişelenme, dün gece mantarda yaptığımız küçük delikten beyaz bir şarap alabildiğimi düşünerek bugün asılmadım mı? Biz şıkız.

Tatlı, öğle yemeği özelliğine dahildir. Bu bir tür tapyoka pudingiydi, ama resmi adından emin değilim.

Ben’in iş arkadaşlarıyla grup resmi? Bunlardan ikisi Avustralya’dan, biri Fiji’den. Bu insanlar dünya çapında taşındığında, ülke çapında adım atmanın çok önemli olduğunu düşündüğüme inanamıyorum.

Şimdi ca. Hala çok uzun bir “yapacak” listem var, ama bitecek.

Aslında bugün, Maryland’de bir blogcu buluşması yapma şansım olmadığı ortaya çıktı. Yarın bir saniyem varsa, son dakika bir şeyler atmaya çalışacağım, ama görmemiz gerekecek…

Soru: Bu hafta sonu Columbia’da Sprint Tri yapan başka bir kişi var mı? Sadece bunu yaptığını bildiğimiz birini öğrendim, ama blog kasabasında da duyduğuma yemin edebilirdim.

Bu hafta sonu tüm yarışçılara iyi şanslar !!!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *