Şube Warren sadece ‘Haritada’

Şube Warren’dan daha fazlası ‘Haritada’
Joe Pietaro tarafından

Ve sonra iki tane vardı. Jay Cutler ve Branch Warren, Orleans Arena’daki sahnede yan yana dururken, gerginlik kesimi bir bıçakla kesilir. Emcee Bob Cicherillo, kazananın adını kontrol edecek şekilde ayarlandıkça, “Yeni Bay Olympia” ile açıklamaya liderlik ettiğinde biraz karışıklık ortaya çıktı.

Şüphesiz birçok kişi bu ifadeye baktı ve Warren’ın adının okunmak üzere olduğu algısı altında. Cutler ismine iki Sandow’a sahipken, birçoğu şampiyon Dexter Jackson’ın üçüncü konum kontrolünü tutan yanda olduğunu göz ardı etmiş olabilir. Kimin kazandığına bakılmaksızın, teknik olarak ‘yeni’ Bay O olurdu.

Cutler galibiyeti kazanmasına rağmen, Warren kariyerinde adını Olympia şampiyonlarının listesine eklemeye yönelik büyük bir adım attı. Mart ayında Arnold Classic’te üçüncü konum yüzeyi ile birleştiğinde, Teksas açık bölümde büyük bir oyuncu oldu ve hafifçe veya göz ardı edilemez.

2001 Vatandaşlarında profesyonel kartını kazandığından beri, Warren biraz başarılı oldu, ancak onu asla iki büyük şov olan Olympia ve Arnold’un olası bir şampiyonu olarak seçeceğiniz türden. Bu yıla kadar.

Önceki Olympia denemelerinde Warren sekizinci (2005) ve 12. (2006) tamamladı. Arnold’a gelince, Warren 2006’da ikincilik olarak adlandırılarak yönteminde gibi görünüyordu, ancak yıla uygun yedinci konum yüzeyi ile birkaç adım geri döndü.

Yine de rafı tamamen donanım alanı değil. Warren, 2007 New York Pro’ya ek olarak 2005 Charlotte Pro ve Europa Supershow’u kazandı. Bunlar gururlu başarılar olsa da, sporunuzun en iyilerinden biri en az bir O veya Arnold’a ihtiyaç duyuyor.

33 yaşındaki Warren’ın bu Geçmiş Olympia’da en iyi durumda olduğu ve büyüklüğünün sadece onun tarafından vurgulandığı birçok kişinin bakış açısıydı. Kimse bacaklarıyla eşleşmeye yaklaşmadı ve üst vücudu tekerlekleriyle orantılı değildi. Bununla birlikte, bir süredir Warren’ı izleyenler için bazıları tarafından bir sürpriz düşünmüş olabilir.

Bir adım kaldı.

kaynak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *