Ben ve ben çok farklı çikolatamız var, şimdi akşam yemeğinden sonra bir tatma yapmayı seçtik…

Son zamanlarda Costco’dan farklı türde karanlık ve süt çikolatalarının büyük bir çantası satın aldık ve annem bize Paskalya için çikolata gönderdi, bu yüzden hepsini aynı anda yemek için bir bahane istedim. Yani, onları karşılaştırmak istedim… doğru.
En yeni videolarım

Ben Test için onu kıpırdatmama izin verin… tatlı rüyalar*Noel ağacımızı arka planda nasıl bulduğumuzu fark ettim çünkü komik olacağını düşündük. Şimdi daha az komik ve çok daha trajik. #başarısız

Güvercin vaatlerinde kakao yüzdesinin ne olduğunu anlamasını sağlamaya çalışıyordum. Diğer tüm çikolatalar etiketlendiği için ısırık aldık ve daha sonra karşılaştırdık.

Bunun yaklaşık%50 ila 60 olduğunu düşünüyoruz. Ben, sonucunu destekleyen ve bitter çikolatanın sağlığı hakkında çok fazla bilgi paylaşan bu siteyi buldu. Şimdi onun çikolata uzmanı olduğunu düşünüyor. (Eklendi Bilgi: Ben tereddüt etmeden benim için “uzman” i heceledi. Başka biri bunun etkileyici olduğunu düşünüyor mu?)

Öğleden sonra atıştırmalık, hayatımın en iyi mango olduğu için onu kestiğim tezgahta yenen bir Mango’ydu. Sonra, ananas, süzme peynir/yoğurt karışımı ile mango geri kalanını yedim ve Kashi Crisp (şimdiye kadarki en iyi granola sub) ile tepesinde.

Akşam yemeğinin vurguları kavrulmuş brüksel ve mantar oldu. Daha önce hiç kavradım ve onlar iyiler! Sanırım sadece bundan sonra sebzelerimi kavrulmuş veya ızgara yemek istiyorum! Sevdim.

Eski blog mesajlarını okuyorum ve hayatı ve daha sağlıklı olma yolculuğumu düşünüyorum. Son iki yıldır tutarlı bir şekilde yaptığım bazı hatalar var. Bence bugün aydınlatıcı olana doğru bir bakış atmak.

Aşırı yemekten veya yiyecek sorunlarından daha iyi olmak, terapi, destek, doğru ve hesap verebilir olma ve harekete geçme kombinasyonunu gerektirir. Sanırım geçmişte bunlardan bir ya da iki tane yaptım, ama asla tam olarak karar vermedim. Kırıkları düzeltmek için gerçekten gerçek bir çaba göstermeyecekseniz, kendinizi deli etmek için zaman kaybıdır.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam et:

Hava fritöz muz bölünmüş tarif

Hava fritöz muz bölünmüş tarif

Hava freri muz nasıl bölünür. Hava fritöz muz tatlı tarifi tiktok ve instagram makaraları. kolay muz bölünmesi

Bir tarif için PB ve çikolata yoğurt atıştırmalık

Bir tarif için PB ve çikolata yoğurt atıştırmalık

PB çikolata yoğurt tarifi. Birini fıstık ezmesi ve çikolata ile tedavi edin – protein ve iyileştirilmiş sağlıklı atıştırmalık

Yavaş ocak ve DIY Topingler Barında Sağlıklı Sıcak Çikolata

Yavaş ocak ve DIY Topingler Barında Sağlıklı Sıcak Çikolata

Bir grup için kolay sıcak çikolata tarifi. Sağlıklı 2 Malzeme Aile veya parti için sıcak çikolata tarifi. Nasıl sıcak co yapılır

Brokoli tarifi ile kolay taraklı patates

Brokoli tarifi ile kolay taraklı patates

Brokoli ışık tarifi takasları ile kolay taraklı patates. Sebze Paketli Aile Dostu Yan Çanak Potluck Tarif

İmkansız teriyaki kaseleri – yarış öncesi tarif

İmkansız teriyaki kaseleri – yarış öncesi tarif

İmkansız burger Teriyaki koşucular için tarif.Yarım maraton koşmadan önce uzun koşu veya yarış öncesi akşam yemeği tarifi

3 madde kabak kurabiye tarifi

3 madde kabak kurabiye tarifi

Kolay 3 madde kabak kurabiye tarifi. Kek çerezleri bir çakmak tarifi için yağ yerine kabak ile karıştırın. Kek hamuru

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *