Karlara taşınmamı engelleyen tıbbi bir durumum var

Merhaba! haftan nasıldı?

Minneapolis’teyken kaldırımı vurduğunu göz önünde bulundurarak SoCal’da geri döndüğüm için çok mutluyum. Yasal soğuk iklimlerde yaşayan arkadaşlarım bile, blog gezisinde iken koşmaya hazır olmadıklarını söyledi – bu yüzden tamamen soğuk olan bir wimp olmadım.
En güncel videolarım

Maraton Eğitim Günü 4.
Maraton Eğitim Günlüğü Günü 4 Giriş

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 21 saniye

Ertesi
Maraton Eğitim Günü 5
04:34

Canlı
00:00
08:21
01:21

Dışında, kesinlikle ben. Bunu yönetemem.

Ama bu benim suçum değil. Beni soğuk ve sıcağa çok daha duyarlı yapan tıbbi bir durumum var. Bilim.

Cuma Sık Kullanılanlar Blog Zaman Rastgelesi

1. Maraton koşusu için bu domates taşıyıcısı. Dışında – neden bir muz taşıyıcısı yapmadılar?! Japonya’daki koşucular muz üzerinde domates gibi mi?

2. İnanılmaz derecede yumuşak boşluk tankı topları. Janae’nin çantası kaybolduğu için yolculuğa çıktık. Bu inanılmaz derecede yumuşak tankları satışta belirledim ve katmanlamak için birkaç tane aldı.

3. Benim büyük kafa geyik kazak hedeften. Arkadaşlarımdan biri (yolculukta değil) beni bu kazak hakkında bir süre geri daldı, böylece onu giydiğimde her zaman düşünüyorum. Birkaç kişiden hoşlanıyorum ve sordu.

4. Büyük kadınlar büyük aşk. Bugün finali yakaladım ve inanılmaz derecede üzgünüm. Bu gösteriyi sevdi!

5. Ödünç. Kilisede büyüyen (bazen işemek için çıkmamı sağladılar) Lenten sezonunu sevdim. Sadece inanılmaz derecede manevi ve hatta Noel’den daha çok daha fazla olduğu gibi hissediyorum. Fakat Ash Çarşamba’yı kaçırdım çünkü şehir dışındaydım (ve yine de farketmedim). Neyse ki KOK’larım bana suçlu bir hatırlatıcı.

6. Kırmızı bavulum bir hediyeydi çünkü peeps’lerim çok seyahat ettiğimi biliyor. Çok fazla olduğunu düşündüğümde hatırlıyorum, sadece fantezi değilim ve eski tj’in çantaları ya da her neyse seyahat etmek için kullandım.

Ama ne zaman havaalanından yürürsem, inanılmaz derecede mutluyum, bu bavulum var çünkü yana doğru yuvarlandı ve diğer elimde buzlu bir kahve ile manevra kolaydır (ki bu seyahat etmek için çok önemlidir).

Soru: Bugün en sevdiğin şey hangisi?

Kazanmak

Kazanmak

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *