Disneyland 10K Yarış Özeti

Merhaba! Bu sabah Disneyland 10K’yı Dumbo Double Dare’in bir parçası olarak çalıştırdım. “Plan B” kostümüm Külkedisi idi çünkü Merida kostümü benim tarafımdan “dışarı” seçildi çünkü 70 derecelik havalarda saçlarımla koşmak istemedim.

Saçlarımın Külkedisi’nde kalmayacağından biraz korktum, ancak Cuma günü bir “test çörek çalışması” ndan sonra büyük çöreklerimin 6,2 mil süreceğini düşündüm
En yeni videolarım

Athleta Running Shorts Review.mp4
Kadınlar için şort yok. Athleta’nın yeni değerlendirilmesi 9 iç kısımda 9.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 21 saniye

Sıradaki
6 Ağustos’tan podcast özetleri
07:26

Canlı
00:00
08:21
08:21

Ve Target’ın tank için boşluk rafı sayesinde hızlı bir şekilde bir kostüm atabildim, Bobbi bana bir etek ödünç verdi ve zaten geniş açık mavi kafa bandım vardı!

Disney yarışları gülünç bir şekilde erken başlıyor, bu yüzden saat 05: 30’da başlamak için saat 3: 40’da uyandım. Ben yaklaşık 30 20 dakika (4 am Web trafiği 4 am) güneyinde Anaheim bu yüzden oraya bir esinti oldu.

Disneyland 10K Başlangıç ​​Çizgisi! Corral’deydim, bu yüzden spiker Carissa’nın yanı sıra Rudy’nin Stitch ile giydiği eğlenceli bit skeçinin harika bir görünümünü aldım. Bu yarışın stili tamamen Stitch ile ilgiliydi!

Eğlenceli gerçek: Hayatımda bir Disney prensesinden çok daha fazla dikişle karşılaştırıldım, bu yüzden bu benim kostümüm olmalı.

Yarışın ilk 2 mil, parkların ve Anaheim Kongre Merkezi’nin dışında. Sonra Kaliforniya macerasıyla karşılaşıyorsunuz.

Bu, Disney parklarına girmeyi bekleyen karanlık sokaklarla koştuktan sonra olağanüstü bir manzaraydı! (Bunun kısa bir videosu için Instagram’daki RuneatrePeat’e bakın!)

Ne yazık ki, hala o kadar karanlıktı ki, fotoğraflarımın çoğu harika çıkmadı.

California deneyiminden sonra Disneyland ile karşılaştık! Um, RER için fotoğraf direktörü olarak kendimi feshetmek üzereyim…

Beklediğim andı… Cinderella’nın Kalesi ile koşuyor!

Bu yarış için Disney karakterleriyle fotoğraf çekmek için çok fazla şans yoktu. Sadece bir tane gördüm. Mil işaretleri dikiş fotoğrafları ile süslendi, ancak gerçekten orada karakterler yoktu. Stitch, Frontierland yakınlarındaki Disneyland’daydı, ancak gördüğüm tek karakterdi (aynı şekilde başlangıç ​​çizgisi skeçinin yanı sıra Elvis’in yanı sıra Disney karakterleri değil).

Disneyland 10K Yüzey Hattı!

Yarış Downtown Disney’de sona eriyor. Organize Disney yarışlarının en başının yanı sıra bitişin nasıl olduğunu tam olarak seviyorum. Corrals konusunda gerçekten harikalar ve bitişte nereye gidecekleri etkileşimler.

Yaklaşık 9 dakikalık mil ortalaması aldım, ancak ilk 2 mil için oldukça büyük bir hıza sahipti. Fotoğraflar için durma, beni yavaşlatan şeydir ve ben de bu konuda harikayım. Tamamen buna değer!

Yeterince komik, birisi bana parkurda “Git Ariel” diye bağırdı. Etrafa baktım ve etrafta bir Ariel görmedim, bu yüzden Külkedisi kostümümü kabul etmediğini varsaydım! Gardırobumun arkasındaki cam terlikleri kullanmalıydım ve o zaman açık olurdu.

Ve saçlarımın çirkin topuzda kaldığını bildirmekten memnuniyet duyuyorum!

Ev aldığımda köşede Tamales satan bir kadın gördüm ve bir düzine satın aldım. 10k yiyecek yayınlamak için tam olarak bu şekilde dönüyorum:

Ben de gıda kutusundaki badem roca için son derece heyecanlıydım. Bunlar bana gramlarımı hatırlatıyor.

Şimdi Dumbo Double Dare için başa çıkmak için 13.1 mil var! Görüşürüz!

Soru: Eğer profesyonel olarak üretilen herhangi bir koşu kostümü varsa – kim (ne) olur?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

Disney World 5K Yarış ÖzetiDisney World 5K Yarış Özeti

Walt Disney World 5K Yarış Özeti. Disney Expo, 5K yarışının yanı sıra çizgi fotoğraflarına başlayın. WDW Yarışı Hafta Sonunu Çalıştırma Önerileri

Revel Marathon-Big Bear Yarış Sonuçları ve Özet

Revel Marathon-Big Bear Yarış Sonuçları ve Özet

Revel Run Yarış Serisi Marathon Büyük Ayı Yarış Özeti ve Top 10 Listesi. En iyi kilometrelerce büyük ayı ve benim

Surf City yarı maraton sonuçları ve özet

Surf City yarı maraton sonuçları ve özet

Surf City Maratonu ve yarı maraton sonuçlarının yanı sıra özet. Huntington Plajı’ndaki yarı maratonun fotoğraflarının yanı sıra eğlence

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Yarış Değerlendirmesi ve Öneriler

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

AFC Yarı Maraton Yarışı Özeti ve Fotoğraflar

Amerika’nın En İyi Şehri (San Diego) Yarı Maraton Yarışı Sonuçları ve Özet. AFC Yarı Maraton Fotoğrafları. İçinde koşmak

Disney World 10K Yarış Özeti

Disney World 10K Yarış Özeti

Disney World Maraton Hafta Sonu 2022. Disney 10K Yarış Değerlendirmesi ve Özet. En iyi 10 resim ve koşudan anlar

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *