Bugün yeni bir blog serisine başlıyorum – Wino Çarşamba.

Wino Çarşamba önemlidir, çünkü haftanın bir günü bir kadeh şarap gerektirirse, haftanın ortasında doğru şaplak dab – Çarşamba!
En son videolarım

Koşucular için 4 dakikalık alt vücut egzersizi
Koşucular için beş alt vücut egzersizi! Bacaklarınız, kalçalarınız ve kalçalarınız için bu hızlı kuvvet antrenmanını evde deneyin. Ekipmana gerek yok.

Glute köprü
Eşek Kicks – Alternatif kenarlar
Kapaklar – Alternatif taraflar

Runeatrepeat.com hakkında daha fazla bilgi edinin

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 49 saniye

Sıradaki
Koşucular için alt vücut egzersizi nasıl yapılır
03:09

Canlı
00:00
08:21
04:49

Bugün Castle Rock 2008 Sauvignon Blanc içiyorum. Ben beyaz bir şarap kızıyım, bu yüzden ilk birkaç Wino Çarşamba günlerinin beyazları sergileyeceğini düşünüyorum ve yavaş yavaş kızıllara girme cesaretini geliştireceğim!

Bu şişe beni sadece 8,00 dolar civarında geri getirdi, bu yüzden fazla beklemiyordum. Şeftali kokuyor, ama çok tatlı değildi. Aslında tatlı tarafta şarabı tercih ediyorum, ama kötü değildi.

Hala bir yemek odası masamız olmadığından ve mutfak karmakarışık olduğundan, Ben ve ben yemeğe çıktık. Souplantion’u tespit ettiğimde Rubios’a gitmek üzereydik! O yeri seviyorum ve zihnim hemen oluşturuldu.

SP’de büfeler hakkında kötü şey, onlar benim için 5 ders yemek mi? Bir büfeye nasıl ılımlılık getireceğimi öğrenmem gerekiyor ya da ya 1.) onlardan yemin etmeliyim ya da 2.) kendimi bir obezite geleceğine istifa.

Kurs 1: Salata – Salatada sert haşlanmış yumurta’dan daha iyi olanı biliyor musunuz? Hiç bir şey.

Kurs 2: Makarna – Bunlar iyiydi ve muhtemelen sadece yarısını yedim

Kurs 3: Cornbread! Pizza Ben içindi

Kurs 4: Çorba – Bir pinto fasulyesi ve benim sokağımdaki kahverengi pirinç çorbası vardı! Merhaba, bunlar benim 10 fave yiyeceklerimden ikisi !! Ne yazık ki, bu çorba beklentilerimi sevmedi. Bazen yenersin bazen kaybedersin.

Ders 5: Tatlı. Çikolata erimiş lava kekinden uzaklaşacak iradeye sahip olmak isterim, zayıfım ve yapmıyorum. En azından Ben benimle paylaştı.

Sana benden nasıl tanıştığımı bulmamı istedi. Aslında “Bana Her Şey Sor” dizisini yaptığımda cevap verdim. İşte Ben ile nasıl tanıştığım hikayesi, diğeri bana SSS’de soru soruyor.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *