Durumun gerçeği

Dün gece yayınlamadım, çünkü kişisel hayatımda çok şey yaşıyorum ve aynı şekilde de çok inanıyorum. Durumumun gerçeğine inanıyordum …

Durumun gerçeği…
En son videolarım

Pysch Ward’daki sevgili diğer yarım: Bir Anı – Kitap İncelemesi
Pysch Ward’daki sevgili diğer yarım: Bir Anı
Mark Lukach tarafından

En çok satan Anı’nın Sesli Kitap Değerlendirmesi 2017’yi piyasaya sürdü.

Harika bir dinleme mi?
Sesli olarak sunulan kitabın hızlı bir değerlendirmesini paylaşıyorum.

Amazon’dan:

Akıl hastalığı tarafından yeniden tanımlanan ve sevginin gücünü teyit eden genç bir evliliğin kalp kırıcı ama umutlu bir anısı.

Mark ve Giulia’nın hayatı birlikte bir masal romantizm olarak başladı. On sekizde olduğu gibi düştüler, yirmi dört yaşında evlendiler ve Kısa süre sonra San Francisco’da rüya hayatına başladılar. Ancak Giulia yirmi yedi yaşındayken, neredeyse bir ay boyunca onu psişik koğuşa inen korkunç ve öngörülemeyen bir psikotik mola yaşadı. Bir gün canlı ve ayarlanmıştı; Bir sonraki, sanrılı ve intihar etti, sevdiklerinin güvenli olmadığına ikna etti.

Soru:
Şimdi hangi kitap veya podcast dinliyorsunuz ??

Bundan sonra ne dinlemeliyim?!

Kitabın bağlantıları ve diğer değerlendirmeler runeatrepeat.com adresindedir.

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 1
03:12

Canlı
00:00
08:21
05:31

1. Kilo vermek istiyorum

2. Blog yazarlarının çoğu, etkili bir şekilde kilo verdiğini kontrol ettim, bu kiloyu kaybetmek için bir şeyler yaptı. Birkaçı kalori saydı, birkaçı ağırlık gözlemcileri yaptı, birkaçı belirli yiyecekleri kesti…

Büyük bir çaba ya da daha çok bir çaba sarf etmeden kilo vermeyi beklemek gerçekten çok saçma! Sezgisel yemenin sabit kilo alımı veya kaybı için mükemmel bir yöntem olduğuna ve sağlıklı bir kiloyu korumak için mükemmel bir yöntem olduğuna inanıyorum – kilo vermek için harika bir yöntem olup olmadığından şüphe ediyorum.

Örnek: Kath kilo vermek için kalori saydı. Bobbi WW yaptı. Şimdi esas olarak IE’ye uyuyorlar. Ancak – gerçekten kilo vermek için IE’ye uymadılar. Bunun gibi birçok insan var.

Şimdiye kadar “Parmaklarınızı çapraz geçmenin yanı sıra ölçeğin düşmesini umuyorum” diyetini kullanıyorum; Oh ve sigorta iddiası sezgisel yemek. Ancak, bir nedenden dolayı işe yaramıyor ??? Kahretsin. Paramı geri istiyorum!

3. Yemime zor sınırlamalar koymak, beni tıkarıyor.

4. Herhangi bir zor sınırlama olmasa bile, neredeyse her seferinde şekeri aşırı ekliyorum.

5. Aşırı kilolu olmadığımı biliyorum. Bu boyutta ve çevrimiçi tipik bir hayatta kalabileceğimi biliyorum, ancak mutlu olmazdım. Şu anda korkunç bir vücut resmim yok. Şişman konuşmuyorum (eğer yaparsam, yukarıdaki çizgi romanda olduğu gibi ciddi şaka yapıyor). İyiyim. Ancak – birkaçını kaybetmek istiyorum. Yine, ben de iyiyim, olumlu yeniden uygulama gerektirmiyorum.

6. Durumun gerçeği, ilk kez bir maraton çalıştırdığımda 157 civarında ağırladım ve 4: 15’te gelen boktan salladım. Bu benim ilk defa ve olmak istediğimden 10 kilo daha yüksekti.

Gerçekten 147’de bir maraton koşmak ve çok antrenman yapabileceğimi görmek istiyorum! Yöntemle 5 ”6 yaşındayım – merak ettiğinizi anladım.

Dün gece hedeflerime ve engellerime inandım. Kalorileri saymak veya tüm gıda gruplarını kesmek zorunda kalmadan tam olarak nasıl daha sağlıklı ve mutlu olabileceğime dair bazı kavramlar buluyorum.

Ama – daha büyük bir çaba sarf etmek zorundayım. Bir plana ihtiyacım var. Ağzıma koyduğum şeyden sorumlu olmadan kilo vermeyi bekleyemiyorum.

Henüz sonuç verilmedi, ancak yakında yapıyorum. Sadece anlamasına izin vereceğime inanıyor muydu?

Ve son olarak, durumun gerçeği, bunun hakkında konuşmamda hasta. Bu yüzden, diyetimde bazı değişiklikler yapmanın yanı sıra bazı şeyler üzerinde çalışacağım, ancak büyük olasılıkla bir süredir onlara hitap etmeyeceğim. Ben web üzerine dökülmeden önce ve bir kez daha kendimi deli gibi gürültü yaptığında anlamam gerekiyor. Barış.

Çekim – Bu yayın ciddiydi. Bir içki içiyorum!

Hey, bu bedeni sonsuza dek tutamayacağımı biliyorum… ancak üstsüz etrafta koşmak istiyorum – yapabildiğimde bir bikinili demek istiyorum. kendinden emin olmak için tonlarca kozmetik…

Dağlara tırmanmak, maraton koşmak ve harika yemek yemek istiyorum. Bu blogun hepsi bu. Her zaman kilom (veya hava durumu) hakkında sürtüklersem bu blogun eğlenceli olmadığını fark ettim. Yani, daha iyisi için değişiklikler yapıyorum… bizi izlemeye devam edin, yoksa giriş yapmalı mıyım! Ve böylece yolculuk devam ediyor… okuduğunuz için teşekkürler?

Bana çalışma kitabını gönder

KaydetmekPaylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz aylarında koşmak için ipuçları ve daha fazlası!

Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz aylarında koşmak için ipuçları ve daha fazlası!

Gıda Fiziksel Fitness Sezgisel Yeme Endişeleri ve Cevaplar yürütmek. Yaz aylarında koşmak için ipuçları, eğer depresyondaysanız ne yapmalı ve

Bir günde ne yediğim – koşucular için

Bir günde ne yediğim – koşucular için

Bir koşucu tarafından bir günlük videoda ne yiyorum. Bir gün kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar ne yediğim yemek günlüğü. artı

Donut yiyebilir misin, sağlıklı olabilir misiniz?

Donut yiyebilir misin, sağlıklı olabilir misiniz?

Dün işleri çalıştırırken dün donut dükkanında rastgele durdum. Son zamanlarda uzun vademden sonra çörek almak istedim

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Kendinizi geliştirirken tam olarak kendinizi nasıl seveceğinizi. Vücut pozitifliği kilo verirken veya bir hedefin peşinde giderken. tam olarak nasıl

Tam olarak kötü bir alışkanlık hack – 126

Tam olarak kötü bir alışkanlık hack – 126

Yemekten vazgeçme tekniği, aşırı yemeyi veya bir daha kötü alışkanlık. Diyet planını terk etmenize yardımcı olmak için en iyi sezgisel yeme ucu

Bugün ne yedim- yemek günlüğü

Bugün ne yedim- yemek günlüğü

Merhaba! Bugünün Instagram İncelemesi Yayıncılık Bir Gıda Günlüğüdür. Tam bir gün yemek yaptığımdan beri çok uzun zaman oldu… ancak ücret

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *