En İyi Yarım Maraton Yarış Günü Önerileri

Bu hafta sonu bu soruyu Twitter üzerinden aldım – 1. kez yarım maraton koşucusu için herhangi bir rehberlik var mı? Aslında oldukça yaygın bir soru çünkü bir yarıştan önceki haftalar konik (dinlenmek için daha az çalışıyor) ve önümüzdeki miller hakkında endişelenmek için bolca zamanınız var!

En yeni videolarım

Koşucular için 4 dakikalık ayakta temel egzersiz
Evde yapabileceğiniz ayak abs egzersizi. Bir çalışmadan önce veya sonra ayakta durabileceğiniz ekipman çekirdek egzersizleri yok. Güçlü bir çekirdek için 5 egzersiz hareketi ve dengenize meydan okumak için hızlı öğretici.

Daha fazla video

0 saniye 4 dakika, 31 saniye

Sıradaki
Pysch Ward’daki güzel ortağım: Bir Anı – Kitap İncelemesi
05:31

Canlı
00:00
08:21
04:31

İyi haber, yarı maraton yarışınız için bazı önerileri paylaşmak için burada! Başarılı ve gerginlik tamamen ücretsiz bir yarış günü için sizi ayarlayacak şeyler var, bu yüzden önerilerin çok sayıda hazırlanmaya odaklanmasına odaklanıyor – sizi başarılı olmak için bir planla başlamak için gün içinde memnun olabilirsiniz!

En İyi Yarım Maraton Yarış Günü İpuçları:

1. Eğitiminize güvenin. Rock bununla olduğundan emin olun! Listenizden geçtiğiniz mil ve mil bitti. Vücudunuz hazır. Fikrinizi de oyunda alın.

2. Bir Yarış Günü Lojistik Planı yapın. Bak Paket Alın – Nerede? Kimliğinize ihtiyacınız var mı? Başka onay bilgilerine ihtiyacınız var mı?

Yarış günü araç park yeri ve rota arayın. Başlangıçta nasıl gideceğinizi planlayın. Araç park yeri planlayın ve paraya ihtiyacınız varsa. Daha sonra insanlarla tanışacağınızı planlayın.

Profesyonel İpucu: Park etmek, Porta Potties’e çarpmak ve diğer birçok insanın aynısını yaptığını akılda tutarak başlangıç ​​çizgisine gidin!

3. Tezahürat ekibinizle koordine edin. Eğer arkadaşlarınız varsa ve aileniz yarışa geliyorsa, hangi milde olacağını anlayın, böylece birbirinizi kaçırmazsınız. Onlara başlangıç ​​zamanınız ve ne zaman X Mile’da olacağınız hakkında bir fikir verin.

Bitişte buluşmak için bir yer planlayın. Bitiş çizgisi muhtemelen kalabalık olacak. Çok sayıda yarış aile toplantı alanlarını koordine eder.

4. Bir gece önce ekipmanınızı hazırlayın. Yukarıdan aşağıya ne giyeceksin? Her şeyi bir gün önce bırakın, böylece karıştırmazsınız ve hiçbir şeyi unutmayın.

5. Yarış araştırması. Kurs haritasına bakın. Yardım istasyonlarının nerede bulunacağını kontrol edin. Hassas bir mideniz olması durumunda enerji içeceğinin veya jellerin ne olduğunu kontrol edin ve yarışın sunduklarını alamazsınız. Tecrübeli bir koşucuysanız, nasıl çalışacağınız ve A, B ve D hedefleri olduğunuz için bir yarış tekniği planı yapın.

12 milde muazzam bir tepe olduğunu fark ederseniz, yarıştan geri çekilme zamanı!

6. Eğlenin! Koşmak bir hobi! (*Kara Goucher değilseniz ve bu durumda… blogumu okuduğunuz için teşekkür ederim şimdi memnun olabilirim.)

Bunu eğlenmek için yapıyorsun! koşuda zevk. başlangıç ​​çizgisinde zevk. Arada her mil zevk! İlk yarı maratonunuzu çalıştırmak için sadece bir şansınız var!

İlgili Koşu Blog Gönderileri:

Yarım maratona hazır olduğunuzu nereden biliyorsunuz?

The best half Marathon training plans

Training for a half Marathon Tips

Question: If you had to forget one thing on the list what would you be prepared to sacrifice?

Me – Music. I don’t use chafe stuff, but I feel like that’s cheating to say something I don’t use anyway.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *