Söylentileri paketlememek için Sağlıklı Tatil Önerileri Çok sayıda Amerikalının Şükran Günü’nden Noel’e kadar 5 kilo almasını sağlıyor!

Söylentileri dinleyecek biri değilim – ama aynı şekilde bunu doğru göstermek istemiyorum! Bu yüzden bugün, çok fazla harika yiyecek olduğunda aşırı yemek yemeyi önlemek için tercih ettiğim yöntemlerden birkaçını geçiyorum!
En yeni videolarım

Maraton Eğitim Günü 4.
Maraton Eğitim Dergisi 4. Gün İnceleyin

Daha fazla video

0 saniye 1 dakika, 21 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 2.
01:45

Canlı
00:00
08:21
01:21

Göksel baharatlar, Boulder’daki bitkilerine gittikten sonra beni bir ton çay ile bağladı. Socal’da yavaş yavaş soğuk soğutucu hale geldiğinden, çok daha fazla konfor yiyecekleri can atıyorum.

Ve sonbahar / kış mevsiminde çok daha fazla atıştırmıyorum – yemeğin çok daha iyi olup olmadığından emin değilim ya da daha fazlası içindeyim! Beni bu konuda hisseden var mı?

Gece atıştırmalık her zaman benim düşmanım oldu, bu yüzden mafyayı ılık çay ile doldurmaya çalışıyorum. Ancak tatillerde çok daha fazla cazibe var…

Tatil kilo alımını önlemek için ipuçları

1. Aç bir kutlama kadar göstermeyin. Görünmeden önce atıştırmalık olduğunuzdan emin olun, böylece açlıktan ölmüyorsunuz ve büfeye saldırın.

2. Kendinize bir tabak yapın – sadece gece atıştıran yiyecek masasında durmayın. Bir tabak ve o tabakta sahip olmanız gereken şeyleri konumlandırın, sonra yiyeceklerden uzaklaşın. Kendinize hizmet ettiğiniz şeyden gerçekten memnun.

3. Seçici olun. Her gün sahip olamayacağınız ürünleri seçin. Evde veya sık sık yediğiniz yiyeceklerde satın alınan kurabiyelerden kaçının. Bu, büyükannenizin özel doldurma ve yeni lezzetli yiyecekleri memnun etme zamanı!

4. Eğlenceye odaklanın. Önce arkadaşlarınızın yanı sıra arkadaşlarınızı da yakalayın. İnsanları öncelikli değil, yiyecekler yapın.

5. Sağlıklı bir yemek getirmeyi teklif edin. Bir kutlamaya bir şeyler getirmek her zaman iyidir – daha düşük bir kalorili yemek getirirseniz, yemek istediğiniz bir şey garanti edilir.

6. Sıvı kalorilerinizi görüntüleyin. Alkol, yumurta, yumruk… içecekler çok fazla kalori ekler! Hepiniz yetişkin bir içecek veya iki üçü içinim, ancak tıpkı yiyecek kalorilerinizi düşündüğünüz gibi aklınızda bulundurun.

İnsanlar ikramlarla geldiğinde çayı yudumlarım, bu yüzden daha az atıştırmıyorum. <- Not: Bu, tatil ikramlarının tadını çıkarmakla ilgili değil, ancak bunların ölçülü olarak tadını çıkarmakla ilgili değil. Bu benim için çok önemli çünkü çok hızlı aşırıya kaçabilirim. Tatil lezzetlerini seviyorum, süt, kabak pasta aroması ve tatlandırıcı ekliyorum, böylece bir tedavi gibi tadı. Ve şimdi kupama geri dönüyorum… daha sonra görüşürüz! Soru: Tatillerde sağlıklı yemek için en önemli zorluğunuz nedir? Feragatname: Bu yayın, göksel baharatlarla ortaklığımın bir parçası. Tüm görüşler benim. Bu yayını oluştururken tamamen çayı yudumluyorum ve güzel ... Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *