Burada bir Snowpocalypse! Gerçekten, gerçekten inanılmaz. Buradaki tüm kurumlar kapalı, Ben’in işten bir kar günü var ve hala aşağı iniyor. Artı tarafta, her bit kar tanesi birkaç ay içinde daha sıcak bir iklime geçmemin bir nedeni olarak görüyorum?

Spor salonuna vurmak istiyorum, ancak diğer binada ve yürüyüşlerimiz hala karla kaplı, bu yüzden sadece bir binadan diğerine koşamam. Biraz çıkacağını umuyordum, ancak bu gerçekleşmiyor.
En yeni videolarım

Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
Jessica Simpson’ın yeni kitabı – Açık Kitap. Şarkıcı ve girişimci de hileler döker ve sahnelerin arkasında da anılarındaki sürprizler.

Sesli Kitabın İncelemesi – Jessica Simpson onu okur! Ayrıca ses sürümünü aldığınızda bonus melodileri var!

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 5 saniye

Sıradaki
Koşucular için alt vücut egzersizi nasıl yapılır
03:09

Canlı
00:00
08:21
06:05

Ben büyük bir eş olduğum için Ben kahvaltı yaparken biraz buzlu kahve yaptım ve V Günü için beni satın aldığı herhangi bir şeyden suçlu hissetmek istemiyorum.*

Eğer kimse umursarsa, TJ’lerin bu muhteşem tarçınlı rulo ekmeği ile Ben Fransız tostu yaptım. Çok iyi.

Bir süre durduktan sonra, Ben’i benimle fitness merkezine gitmeye ikna etmek istedikten sonra son olarak kahvaltı yaptım: badem tereyağıyla ince ince, muzlu Yunan yoğurt ve chia tohumları. Bekar olan bazı gözetlemeleri rahatsız eder. Endişelenmeyin – bazı durumlarda genç erkekler (veya kızlar) abartılır. Natalie Dee bile buna inanıyor …

nataliedee.com

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *