İtalya’da Kasım’da Konferans

Her zaman bir konferansta konuşmak için İtalya’da davet edilecek bir zevk ve bir sürprizdir. Birçok yıl önce İtalya’dan ayrıldım, spor bilimi ve araştırmalarında bir mesleği takip etmek ve koçlara ve spor bilimcileri ile konuşmak için eve davet edilmek için her zaman memnuniyet verici bir an ve ilk dilimi birkaç günlüğüne konuşması için bir fırsat.

Bu sefer davetiye, “Atleticamente” adlı bir konferans için İtalyan Atletizm Federasyonu ve Coni’den geldi. Doktora Supevisor ve Mentor Profesör Carmelo Bosco’yu kutlamak için özel bir oturumda sunmaya davet edildim. Bu konferansa davet etmekten çok mutluyum ve BOSCO’nun denetçisi olan Profesör Paavo Komi’nin orada olacağından da memnun oldum.

İşgalimin boyunca hem Paavo hem de Carmelo müthiş bir etkiye sahipti. Her zaman oldukları kadar iyi olmayı ve bu güne kadar iyi olmayı umuyormuştum. Hala bir ilham kaynağıdır ve onlarla tanışma ve onlarla zaman geçirme fırsatını yaşadıklarını hissediyorum.

Prof. Bosco ile laboratuvardan sahaya kadar olan işlerimle ilgili olarak konuşacağım ve ayrıca uygulamalı ortamda spor biliminin geleceği ve geleceği.

Konferans, diğer spor sistemleri hakkında çok daha fazla bilgi edinmek ve Londra Olimpiyatları’ndan birkaç ay önce meslektaşları ve toplantılarla yetişmek için müthiş bir fırsat olacak.

Bunu Paylaş:
LinkedIn
Twitter
Pinterest
Naber
E-posta
Yazdır
Facebook
Tumblr

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

İlişkili

İTALYA İZLEME KONFERANSI ÜZERİNE YÜKSEKLEME 10, 2011 BİLİMİ “BİLİMİ”
Para Konferans Yapımı ve Konuşma DavetiyeleriJuly 4, 2015 “Spor Bilimi”
Yılbaşı, hala bir pandemik, kış Olimpiyatları ve Morefebrubyar 5, 2022in “Spor Bilimi” ile

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *